USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

У День Перемоги луцькі ветерани їздитимуть на таксі безкоштовно

7 Травня 2010 16:12
Як повідомили у департаменті інформаційної політики Луцької міської ради, служби таксосервісу «Еліт-таксі» та «Експрес-таксі» проводять акцію під назвою «9 травня».
У рамках акції з 8 до 20 години кожен ветеран Великої Вітчизняної війни, пред'явивши посвідчення, зможе використати одну безкоштовну поїздку до 20 гривень по Луцьку.
Викликати автівку можна буде за номерами телефону – 15-82 та 15-61.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Світлана Показати IP 8 Травня 2010 21:48
Це здорово!

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus