USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.20 39.60
  • PLN 9.76 9.95

Волинське СБУ - з народом: справ проти активістів не буде. ПОДРОБИЦІ

19 Лютого 2014 16:19
Керівники обласного СБУ поспілкувались з мітингувальниками та заявили, що справ проти них відкривати не будуть, луцька «Альфа» вдома і на Київ не збирається.

Хода розпочалась стихійно, від приміщення захопленої прокуратури Волині. За станом на 14:40 мітингувальники прийшли до СБУ. Радикально налаштованих зупинили представники Народної самооборони в місті.
На місці натовп людей зустріли керівники «Правого сектору» та наказали зупинитися.

«Хто наказав сюди йти? Де Паша?!», - вийшов до людей чоловік, який зупинив їх.
Він сказав, що конкретно до СБУ претензій немає, громити нічого не потрібно. Натомість, запропонував представникам ЗМІ та декільком з присутніх зайти у приміщення СБУ та поспілкуватися з керівництвом структури.
Розмова тривала недовго. Керівник управління в області Юрій Гетало заявив, що жодного злочинного наказу своїм підлеглим він не видавав і робити цього не буде.
«Ми присягали на вірність народу. Кожен з нас», - заявив він. Також наголосив, що СБУ – з народом.

ЧИТАТИ ЩЕ: У СБУ ЗАПУСКАЮТЬ НА ПЕРЕГОВОРИ: НАЧАЛЬНИК ДАВ СЛОВО ОФІЦЕРА

Після короткої розмови він вийшов до присутніх та повторив свої слова.
З натовпу було чутно вигуки: «Де «Альфа»?! Людей цікавило чи, бува, не поїхали на Київ бійці антитерористичного загону.
На що Юрій Гетало переконливо заявив: «Луцька «Альфа» вдома. У Київ не їхала, і не поїде».
Згодом повідомили, що навіть захисну амуніцію бійцям не видавали.

Далі керівник волинського «Правого сектору» Павло Данильчук виступив перед мітингувальниками зі словами, що СБУ не причетна до свавілля, яке відбувається на Волині, усе, мовляв, - на совісті МВС та прокуратури.
«По СБУ питань немає, бо зараз нічого не відбувається по Волині. Це я вам насправді кажу».

Тому закликав волинян їхати у Київ, а присутнім – розходитися. Хоча ті не виявляли особливого бажання підкорятися наказу активіста Майдану – дехто хотів на власні очі побачити «Альфу».

Серед протестувальників були й агресивно налаштовані. Так, до людей звернувся Юрій Ковальчук.
Чоловік заявив, що без зброї на Київ не поїде. Мовляв, активісти з кийками – це гарматне м’ясо.

«Мінімальне, що потрібно мати при собі – це хоча б коктейль Молотова», - заявив він насамкінець.

Опісля людей закликали повертатися на Майдан, що вони і зробили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Лучанин Показати IP 19 Лютого 2014 16:25
Люди втратили страх, думаючи, що їхні дії можуть лишитись безнаказаними... Треба думати головою, а не керуватись стадним інстинктом
а твої до Лучанин Показати IP 19 Лютого 2014 16:46
дії?
упа до Лучанин Показати IP 25 Лютого 2014 15:26
28 числа відбудеться розгром приватбанку на Лучеську(яких конфісковує майно в людей за безцінь продаючи) всі хто може приходьте
дідо Показати IP 19 Лютого 2014 16:28
До Клімчука треба їхати. Це він доїв Волинь для ригів з 2010 по 2014.
Співчуватор до дідо Показати IP 19 Лютого 2014 16:34
Треба мозгі трохи а не до Клімчука - все в Києві рішається. Купи мозхгі собі
Конь пєдальний Показати IP 19 Лютого 2014 16:38
Тобто Волинське управління СБУ не буде виконувати наказ голови про проведення контртерористичної операції в країні? - Не смішіть, задавлять Київ, потім візьмуться за Волинь. І не сумнівайтесь.
Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 16:39
Таким як данильчук та його "побратими" треба яйця відривати, щоб потомства не давали.
в казармі до Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 16:47
скучно?
88 Показати IP 19 Лютого 2014 16:51
Ви подивіться на фото.... Хто там має думати? Стадо малолітніх баранів.... які замість того, щоб навчатися ідуть на майдан. І де Ваша апазіция? Їм начхати на народ, сидять по своїх норах.
Микола Головенко Показати IP 19 Лютого 2014 16:57
Таким як Анонім - відрізати яйця! Ти хоч би назвався, клоун московський! Правий сектор - герої!!!!!???
Українець до Микола Головенко Показати IP 19 Лютого 2014 18:04
Мені тебе шкода
Адольф до Микола Головенко Показати IP 19 Лютого 2014 19:43
Правий сектор НАШ! Вірні послідники націонал-соціалістичної справи. Фашизм - їх майбутнє!
Вадим Показати IP 19 Лютого 2014 17:04
Підскажіть мені будь-ласка хто це такий http://www.volynnews.com/resize/640x426/r/files/news/2014/02-19/109157/IMG_9652.JPG Це Лучанин?
@ Павло Данильчук Лу до Вадим Показати IP 19 Лютого 2014 19:36
Народився 30 червня 1985 року в с.Торговиця Млинівського району Рівненської області. Освіта: У 2002 році закінчив з відзнакою Торговицьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. У 2007 році закінчив Волинський державний університет ім. Лесі Українки по спеціальності «Політологія» та отримав ступінь «магістра». Громадська і трудова діяльність: З 2003 р. по сьогоднішній день активно залучений до діяльності громадських організацій міста Луцька та Волинської області. З 2003 по 2008 рр. - член колегії Волинської обласної організації молодіжної ініціативи «Альтернатива». З 2003 по 2006 рр. - член Волинської обласної організації «Молода Просвіта». З 2003 по 2007 рр. - член правління Волинської обласної організації «Студентське,братство Волині». З 2003 по 2005 - керівник вишкільно-кадрової реферантури Волинської обласної організації «Молодіжний націоналістичний конгрес». 2004 р. - заступник регіонального координатора Громадської кампанії «Пора». 2004 р. - учасник студентського страйкового комітету в м.Луцьку. З 2005 по 2006 рр. - голова волинського осередку Всеукраїнської громадської організації «Пора». З 2006 по 2007 рр. - регіональний керівник Всеукраїнської громадської організації «Опора». З 2006 по 2008 рр. - голова Волинської обласної організації «Національний Альянс». З 2006 р. по 2010 рр. - член Ради Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національний Альянс». З 2006 по 2008 рр. - член молодіжної громадської ради при управлінні у справах сім'ї, молоді та спорту Волинської облдержадміністрації. З 2006 по 2008 рр. - член громадської ради при Луцькому міському голові. З 2007 по 2008 рр. - член спостережної комісії Луцької міської ради. З 2003 по 2008 рр. - співорганізатор молодіжної програми «Пам'ять без кордонів». З 2006 по 2008 рр.- координатор Волинського обласного молодіжного проекту «Школа активної молоді». 2006 р. - регіональний координатор проекту «Усвідомлений вибір-2006» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». 2008 р. - координатор проведення конкурсу «Хто для мене Іван Мазепа» у Волинській області. З 2007 по 2010 рр. - спеціаліст І категорії відділу у справах сім'ї та молоді департаменту молодіжної політики та спорту Луцької міської ради. Заступник голови Волинської обласної студентської ради при голові Волинської облдержадміністрації. З 14 червня 2010р. - працює директором Волинського обласного центру національно-патріотичного виховання молоді. З 2010 по жовтень 2011 р - член політичної партії «За Україну!». Голова Луцької міської організації. З листопада 2011 року - член партії "Фронт змін"
@ Gfdkj Lfybkmxer до Вадим Показати IP 19 Лютого 2014 19:39
Лучанином не був. Став. Тепер - ГАНЬБА нашому місту!
труля Показати IP 19 Лютого 2014 17:30
ви хочете сказати, що великий борець Павло Данильчук не буде відповідати за розтрощене майно міліції і за приниження людської гідності (я про башкаленка)? а як миленький. перед сбу - він поки що герой, бо розуміє, з ким має справу, а потім почне теревенити про політичні репресії...
Петрович Показати IP 19 Лютого 2014 17:36
Протестувальники в своїй більшості йдуть в пошуках авантюри.Це видно на їх обличчах, пацюки які прошли через коридор позору в УМВС безумовно це заслужили,влада реально створила в країні ментівський безпредєл,більшість цих молодих людей можливо колись зіткнулись з несправедливістю з органах МВС, в нас повинні відкривати ВУЗи для розвитку агропромислового комплексу, ментівськими протоколами людей не накормиш, тому люди які вчаться в інститутах МВД, в такій кількості ,найближчим часом повинні пройти тестування, для чого тримати стільки дармоїдів. Цікаво хто стоїть за протестувальниками на Волині,чого хочуть ці люди, оприлюднити їхню біографію необхідно вже!
башка Показати IP 19 Лютого 2014 18:18
ПАШКА, ТОБІ АБЗДЕЦЬ!
Миколі Головенку Показати IP 19 Лютого 2014 22:26
Правий сектор - бандюки, яких разом із тобою потрібно повісити на сухій гіляці....
Ковальчук Юрій Показати IP 21 Лютого 2014 14:48
Видавництво чомусь перекрутило мої слова, про що я звернувся уже до редакції Основна моя заява була що я без зброї до києва не поїду. А не беріться люди за вогнепал!!!