USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Аматорський театр у Луцьку записав відеопоезію

16 Липня 2015 10:27
Народний аматорський театр-студія «ГаРмИдЕр» презентував усім поціновувачам мистецтва свою нову роботу – відеопоезію.

Так, «гармидерівці» обіграли вірш поета з Тернополя Ярослава Павуляка.

Режисером та керівником проекту є Алла Доманська. Оператор — Юрій Ребрик. Актори: Андрій Фаткулін, Дмитро Безвербний, Ірина Силюк, Наталка Шепель, Оксана Бречко, Олена Пшенична, Соломія Бутейко, Петро Дмитрук, Павло Порицький, Руслана Порицька, Роман Яцун, Юлія Яцун, Юрій Моклиця.

Що з цього вийшло – дивіться:





До слова, театр «ГаРмИдЕр» постійно експериментує та влаштовує незвичні дійства. Так, в рамках фестивалю «Artterritory», який відбувся в Луцьку наприкінці травня, актори показали епатажний перфоманс «Вивішування спогадів із «Мандрівного вішака» просто посеред вулиці.

Іншого разу вони презентували виставу у «казковому» місці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Лучанка Показати IP 16 Липня 2015 10:39
МОЛОДЦІ....
Житель Показати IP 16 Липня 2015 10:51
Я можливо далекий від мистецтва або чогось недорозуміюале мені здається що це повний брєд! Мало того шо вони говорять як сектанти вдіті одинаково як сектанти! Ще й стараються на тлі нібито розумного віршика про підошву показати Цитую-- епатажний патріотизм!---Брєд!
Корінний житель до Житель Показати IP 16 Липня 2015 16:59
Я теж не люблю розумніших і талановитіших за мене
Житель до Корінний житель Показати IP 16 Липня 2015 21:58
Ні це звичайно не заздрість і не в образу алеж погодься це заїзджена тематика гри!
Корінний житель до Житель Показати IP 17 Липня 2015 12:01
Що ви маєте на увазі під «заїзджена тематика гри»?
лучанка до Житель Показати IP 19 Липня 2015 12:01
Солов'ї змагалися У зеленій хащі – Один тьохне хороше, Другий – іще краще. Пісенька виходила Надзвичайно вдала. Ворона горластого Заздрість заїдала. Від тієї заздрості Він відчув охоту В солов'їну пісню Власну вставить ноту. Тож узяв та гаркнув Так осатаніло, Що з верби старої Листя полетіло. Солов'ї злякалися, У кущах сховалися – Вже не те що тьохкати, Пискнути боялися. І повірив ворон У таланти власні: – Так співати треба, ....