USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Кобзона хочуть заборонити на українському ТБ

1 Січня 2015 15:22
Міністр інформаційної політики Юрій Стець ініціюватиме законопроект щодо заборони показувати у ЗМІ людей, які в Україні є персонами нон-ґрата.

Такою персоною нон-ґрата є радянський і російський естрадний співак Йосип Кобзон.

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає Еспресо.TV.

"Інтер, 5-й канал, 1+1, Перший Національний - байдуже. З початком нового сесійного тижня ініціюватиму законопроект щодо поширення на ЗМІ визначення персона нон-ґрата. Якщо людині заборонено в'їзд, то це має стосуватися в тому числі і спроб "впхатися" в Україну за допомогою телевізора. Переконаний, законопроект через Раду проведу. А до того просив би медіаменеджерів вимкнути касові апарати в голові і віднайти шухлядку з патріотизмом у мізках", - написав Стець.

Нагадаємо, в новорічний вечір телеканал "Інтер" транслював "Голубой огонек", в якому брали участь російські артисти, що є персонами нон-ґрата в Україні через підтримку терористів на Донбасі та анексії Криму Росією.

Зокрема, Йосип Кобзон активно підтримує політику Путіна щодо України, а також терористичні угрупування в Донецьку і Луганську.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що окупований проросійськими бойовиками українське місто Луганськ відвідав знаменитий російський актор Олександр Михайлов, відомий головними ролями в таких фільмах так "Любов і голуби", "Мужики!" та інших.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Андрій Показати IP 1 Січня 2015 15:42
А що, його і гоп-компанію ще не заборонили? необхідно було на наступний день після кидання гів.а в сторону України заборонити всі трансляції "героїв"
Боголюбы до Андрій Показати IP 1 Січня 2015 17:16
Когда наши правители наконец-то, что-то строить будут и создавать, а то только запрещают, ликвидируют, люстрируют и сносят.
Анонім Показати IP 1 Січня 2015 15:55
Давно пора заборонити це кодло попсове
Анонім до Анонім Показати IP 2 Січня 2015 15:02
Забороняй вдома своїй дружині, а я буду слухати кого захочу і скільки захочу. Фашисти долбані, ще в центрі міста організуйте святкове спалення всіх книг Гоголя, Лермонтова, Пушкіна.
аяяй до Анонім Показати IP 2 Січня 2015 15:21
Фашист это ты,сиди в своем ЛНР ДНР и радуйся,что вы добились чего хотели.Только обратно в Украину потом не проситесь,наших погибших ребят мы вам не простим.
Штефан, Луцьк Показати IP 1 Січня 2015 16:00
Йосиф Кобзон- мiй найулюбленiший спiвак
Анонім до Штефан, Луцьк Показати IP 1 Січня 2015 16:16
Я за тебе рада! То фактично діагноз!
Йухан Показати IP 1 Січня 2015 16:25
А яка весела і життєрадісна кароліна куєк.
Штефан,Луцьк до Йухан Показати IP 1 Січня 2015 18:58
Вести с евгением киселевым- моя найулюбленіша передача.
Штефан, Луцьк до Штефан,Луцьк Показати IP 1 Січня 2015 19:06
Вибачте,с дмитрием
Штефан, Луцьк до Йухан Показати IP 1 Січня 2015 19:04
коментар було видалено
Штефан, Луцьк Показати IP 1 Січня 2015 16:27
Анi Лорак-моя найулюбленiша спiвачка
ВОНО Показати IP 1 Січня 2015 16:56
артисти то ляльки на ниточках, братись треба за замовника і організатора. Та от біда він багатий і його навіть згадувати бояться - як *бойові кролі* так і *шоколадні зайці*
петро до ВОНО Показати IP 1 Січня 2015 20:40
Смердоносцю,дуй до Росіі. Там тобі дадуть паспорт і прописку в Магадані і заслухайся байками про''бойових карликів''.І запам'ятай -зрадник-всюди зрадник. А тут не підсмерджуй,холуй путінський.
Анонім Показати IP 1 Січня 2015 20:39
Штефан, Луцьк Йухан Штефан,Луцьк до Йухан А ПІШЛИ,СЕПАРАТИСТИ ..........
вмв Показати IP 2 Січня 2015 03:25
зато телеканал "ДОЖДЬ" показал в Киеве новогоднее обращение Путина ! 31 декабря в 22.55 !
аяяй Показати IP 2 Січня 2015 09:32
Кобзона и ему подобных слушает и любит наше старшее еще совковое поколение,а молодое его не знает да и слушать не будет не интересно.А будущее да молодостью,так что его время уже прошло.
111 Показати IP 2 Січня 2015 11:38
ще таких запроданців як Повалій, Потапа з Настею, Кароліну - нахрєн з екрана, якщо ці дебіли з російської сцени дякують Росії, що їх запросили виступити. От українці - продадуться за того долара кому хочеш, забули де виросли, на халяву вивчились і т.д. "музика і політика - разноє..." - рівень розуму Лорак. То надіслати їй портрети хлопчаків по 20-25років, яких вбили її російські друзі, і які не в Росії воювали, а свою землю захищали!
Анонім Показати IP 2 Січня 2015 14:59
Які вбивали таких же українців за те що вони не так думають, не так голосують, не так розмовляють.