USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Лучанка розмалювала під’їзд багатоповерхівки

12 Лютого 2014 11:25
Майже півроку знадобилось художниці Тетяні Новосад, щоб розмалювати 7 із 9-ти поверхів під’їзду, в якому мешкає. У цьому під’їзді не побачиш бруду чи розбитих стін, – тут потрапляєш у справжню казку, - повідомляє Волинська ОДТРК.

Про проблеми багатоповерхівок у Луцьку – діряві дахи, несправні ліфти і розписані непристойностями стіни знають більшість їх мешканців. І хоча зараз чимало жильців об’єднуються в ОСББ, однак комфорт в під’їздах ще більшості будинків міста залежить від ЖЕКів.

Сходи і панелі саме таких помешкань найчастіше вражають відсутністю не лише праці рук дбайливого господаря, але й відсутністю елементарної чистоти.

Однак, якщо серед сотні мешканців знайдеться хоча б одна господиня – майстриня, життя сусідів зміниться.

Змінилося воно і у мешканців звичайнісінької дев’ятиповерхівки на вулиці Кравчука, завдяки творінням Тетяни Новосад.

За таку самовіддану творчість, талант і працю Тетяні Новосад дякують не лише сусіди, але й численні гості, які потрапляють у під’їзд дев’ятиповерхівки.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Просто так Показати IP 12 Лютого 2014 11:31
Молодець що скажеш...
Реаліст Показати IP 12 Лютого 2014 11:34
Тепер головне зберегти.
Прихильниця Показати IP 12 Лютого 2014 11:35
Дуже талановито і гарно.
Красиво Показати IP 12 Лютого 2014 11:42
Татьяна ВЫ молодец. Очень красиво,и тепло,
Наталя Показати IP 12 Лютого 2014 11:44
Дуже гарно. !!!!!!!!!!!!!!!
Віка Показати IP 12 Лютого 2014 12:00
Ну тепер треба дівчину рекламувати і нехай на замовленнях підзаробить і розфарбує підїзди інших будинків, за бажанням мешканців, а бажаючі думаю будуть!
Лучанин Показати IP 12 Лютого 2014 12:18
Не підтримую. Краще культурні акуратні стіни, це ж не дитячий садок, це житло! Вдома розмалюйте кухню, туалет, ванну, залу. Набридне скоро
Віка до Лучанин Показати IP 12 Лютого 2014 13:13
Де ти бачив у місті "культурні" стіни?:) Або розмальовані малолітками і гидоттям різним, або грибок... То краще так, може і рука не підніметься паскудство різне писати-малювати!!!
sasha Показати IP 12 Лютого 2014 12:22
Дуже-дуже гарно !!!!!
Руслана Показати IP 12 Лютого 2014 12:51
Дуже гарно і тепло,а ще 100000 відсотків гарного настрою!!!!!!!!!!!!!!!!!Дякуємо, не слухайте заздрісників та буркутунів, що пишуть різну гидоту!!!!!!!!!!!!!!!!!
2 Руслана Показати IP 12 Лютого 2014 12:59
Так намалюй собі вдома на свому гіпсокартоні малюнки дитячі. Тут не заздрість і не гидота, а факт! Такі малюнки для дитячого садка Це не логічно. ЦЕ ЖИТЛО в першу чергу
Тетяна до 2 Руслана Показати IP 16 Лютого 2014 00:56
А ви знаєте. що її самі сусіди просять про це і всім приємно так жити. Не переживайте, до вас не прийде малювати. хай краще вас посилають на ваших стінах, аніж жити в казці. Танюшка ти молодець! Я горжусь. що в мене така талановита подруга!!!
Інна Показати IP 12 Лютого 2014 13:11
От ніяк не можу зрозуміти, як у когось піднімається рука це критикувати.....Все так гарно! Дівчина молодець!
2 Інна Показати IP 12 Лютого 2014 13:13
Ну поясни, що тут гарного ? Малюнки з розмальовок на стінах житла... Логіка ?
Не байдужа до 2 Інна Показати IP 12 Лютого 2014 13:32
Ви вважаєте, що краще коли на стінах з поверху в поверх когось посилають, обзивають і пишуть номери телефонів???????????????????????? Дівчина молодчина!
Татьянка до 2 Інна Показати IP 14 Лютого 2014 21:34
Сколько людей, столько и мнений В этом случае речь не идет ни о какой логике Жителям нравится,ведь рисовала по их желанию
2 небайдужа до 2 інн Показати IP 12 Лютого 2014 13:58
))))))) смшна ти ))) я веду мову про те, що посилати можуть і на діснеївських чарактерах (героях мультфільмів), але тоді побачу як вона буде бігати по поверхах і перемальовувати мультяшних героїв. вижче я писав про те, що ДЛЯ ЖИТЛА, адже саме таким вважаю багатоквартирний будинок, більше імпонувати будуть культурні монотонні кольори стін. на них навіть матюки зафарбоувати легше, раз на то пішло. тобі ж не байдуже як в тебе вдома стіни обклеєні шпалерами і чи не малюють діти по них ))))))
Емілія Показати IP 12 Лютого 2014 14:18
Менітеж дуже подобається,ці малюночки добавляють позитив в наше життя!! Художниця молодчинка! А ті кому не подобається це просто похмурі та невдоволенні життя люди.
сем Показати IP 12 Лютого 2014 19:36
А де саме цей будинок, яка адреса??? Підкажіть, може хто знає. Цікаво подивитися. Дякую
Наталі Показати IP 12 Лютого 2014 22:59
Дуже гарно. Мешканці можуть організовувати екскурсії в свій під"їзд. А влада могла б якимось чином оцінити такий ентузіазм і таку працю.
Макс Показати IP 13 Лютого 2014 13:55
Класно!!!! Напевне, саме таку людину і варто якось заохотити, представити до премії "людина року" чи "Благодійник року", щоб в неї дійсно було бажання і натхнення творити це диво надалі. Невже міська рада нічого не може придумати? Від мене - щире дякую і нехай Вам Бог дає здоровя і натхнення.
ніна Показати IP 13 Лютого 2014 22:46
Ой яка казка, а в казці добро перемагає зло і значить в цьому під’їзді буде тільки злагода. Як би мені з вами пані Наталко зустрітись Так хочеться розфарбувати центральну бібліотеку для дітей. Буде нагода заходьте(пр. Грушевського.1)
Татьянка до ніна Показати IP 14 Лютого 2014 21:35
Дякую,приємно чути теплі слова!!!
Татьяна Показати IP 14 Лютого 2014 21:28
Дякую!!!Дуже приємно чути позитині відгуки В наш підїзд приємно зайти І я рахую,що те що тебе оточує має велике значення, А культурні акуратні стіни це зичайно добре,ось тільки нажаль вони майже відсутні навіть в новобудовах
НАТАША (КУМА ХУДОЖНИ Показати IP 15 Лютого 2014 23:06
Кума ,ти просто молодчинка !!! Талант від Бога !!! Творчого натхнення тобі ,малюй ,радуй нас усіх !!!Більше було б таких під"їздів ,може і люди стали б добрішими,ніжнішими ,чуйнішими !!!
Тетяна Показати IP 16 Лютого 2014 01:05
Танюшка!!! Ти не тільки талант від Бога маєш, а й чуйне. добре і ласкаве серце!!! Бажаю від усієї своєї душі тобі творчого надхнення, щедрих замовників і добрих людей на твоєму шляху. Бо хто хоча б раз спілкувався з тобою, хотів би мати собі б таку подругу. А мені повезло ти в мене є!!!