USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Популярного співака Діму Монатіка не пустили в США

11 Жовтня 2017 20:49
Популярний виконавець, уродженець Луцька, Діма Монатік (MONATIK) був змушений перенести свій тур по Сполучених Штатах Америки через те, що його команді не вдалося отримати робочу візу.

Про це свідчить повідомлення на сайті для мігрантів, які проживають в США, пише Обозреватель з посиланням на bomond.com.

"Через незалежні від нас обставини ми змушені перенести тур MONATIK на більш пізні дати в лютому-березні 2018 року, про які буде оголошено незабаром. Імміграційна служба США не задовольнила нашу петицію, і група не може отримати робочі візи в США вчасно", - йдеться в повідомленні.

Організатори уточнили, що квитки залишаються дійсними, проте їх можна здати, отримавши повну вартість.

Відзначимо, що в листопаді 2017 року MONATIK повинен був виступити в таких американських містах як Чикаго, Майамі, Денвер і Нью-Йорк, а також в канадському Торонто.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Анатоль_ Показати IP 11 Жовтня 2017 21:48
Нам шо з того?
Вова Показати IP 11 Жовтня 2017 22:03
Він не популярний.
Торі до Вова Показати IP 12 Жовтня 2017 09:04
Це сказала велика зелена жаба, яка тебе душить? якщо людина працює над собою, то вона чогось добивається, і наразі Монатік популярний співак
gh до Торі Показати IP 13 Жовтня 2017 17:07
Монатік, це ти ?
Бро Показати IP 11 Жовтня 2017 22:31
І правильно зробили, там в них в штатах своїх власних неадекватів хватає...
Степан(Крымчанин) Показати IP 11 Жовтня 2017 22:55
"Безвиз" называется.
Rockstar до Степан(Крымчанин) Показати IP 11 Жовтня 2017 23:31
до чого тут безвіз до США ?
Волинь до Степан(Крымчанин) Показати IP 12 Жовтня 2017 06:48
Якого ти тут забув? Сиди там у себе. Всі знають вашу "любов" до нас.Заздріть на безвіз, що ж залишається.
ірина Показати IP 12 Жовтня 2017 01:30
Просто їхня міграційна служба переглядає акаунти та скандали повязані з тими, хто хоче приїхати у США. а ЩО, Я ЇХ ПІДТРИМУЮ. і В УКРАЇНІ ТАК ПОРА ЗРОБИТИ
Мыкола Показати IP 12 Жовтня 2017 02:58
А кому він там треба?
Торі до Мыкола Показати IP 12 Жовтня 2017 09:18
Ну то ж якщо тобі не подобається, то не значить, що і інші такої ж думки
Еее до Торі Показати IP 13 Жовтня 2017 08:03
Ну то ж якщо тобі подобається, то не значить, що і інші такої думки
Справедливий Показати IP 12 Жовтня 2017 08:59
А хто то такий той Манатік?
Stanislaw Показати IP 12 Жовтня 2017 09:04
І коли це бездарне чудо стало популярним
Kristina Показати IP 12 Жовтня 2017 09:51
Коли людина має якусь мету у житті і вона працює над собою, йде до своєї мети, вона завжди отримує бажаного результату. І Монатік один з цих людей!!! Бажаю щоб кожна людина йшла, добивалася і отримувала максимум від цього життя!!!
Віка Показати IP 12 Жовтня 2017 16:59
Взагалі Монатік молодець, бо пробивався в шоубізнес як тільки міг. В яких тільки шоу він не брав участь... Наполегливий і сильний духом. За це я його поважаю. Але пісні НЕ СЛУХАЮ зовсім))
Валєра Показати IP 12 Жовтня 2017 18:02
Не жонатий, бездітний. Мовою не володієш. Про візу до США забудь.
лучанка до Валєра Показати IP 13 Жовтня 2017 11:48
Батько двох дітей - чому ж бездітний?
Валєра Показати IP 12 Жовтня 2017 18:03
А, забув сказати. Ур?д.