USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Білий дім Волині економить на прибиральницях і ліфтерах

21 Жовтня 2014 11:00
Комунальне підприємство «Управління будинком Волинської обласної ради» проводить скорочення працівників. Обурені, вони прийшли на прийом до голови Волинської обласної державної адміністрації Володимира Гунчика, - повідомляє Волинський інформаційний портал.

В умовах економії прибиральниць та ліфтерів перевели на 0,5 ставки. Оскільки зарплата прибиральниць невисока, то нині їм доводиться жити майже на півтисячі в місяць.

Володимир Гунчик зауважив, що не має повноважень повертати працівників на повну ставку, адже комунальне підприємство не перебуває в безпосередньому підпорядкуванні ОДА. «Я ж не можу доручення голові обласної ради дати», – пояснив він.

Окрім того, що колектив перевели на півставки, чотирьох людей скоротили. Серед них – працівники гардеробу. «Дивіться, йдуть люди на наради, на роботу, а верхній одяг на руках несуть. На сесію депутати приїжджають. Куди їм речі діти?» – розповідали обурені працівники.

«Повісимо табличку «Гардероб закритий», поставимо коробку і туди хай скидають верхній одяг», – жартував Володимир Гунчик.

Голова ОДА пообіцяв зустрітися з головою Волинської обласної ради Валентином Вітром та представниками трудового колективу. Якщо під час зустрічі нічого не вирішать, то долю працівників підприємства вирішуватиме сесія обласної ради.

Нагадаємо, що на КП «Управління будинком Волинської обласної ради» чекає реорганізація. До нього перейде майно та працівники КП «Автогосподарство обласної ради».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Масяня Показати IP 21 Жовтня 2014 11:15
Копайте глибше.
Я Показати IP 21 Жовтня 2014 11:21
А може в ОДА не на прбиральницях економити, а перевести весь керівний апарат на 0,25 ставки, думаю буде більший результат
Очкастий гном до Я Показати IP 21 Жовтня 2014 14:56
Дозвольте поцікавитися - чим робота Гузя чи Вітра настільки важливіша за роботу прибиральниці, що їх зарплата у стільки разів більша? А? Після прибирання хоча б підлога буває чистою деякий період...
У-ух! Показати IP 21 Жовтня 2014 11:28
Скорочення треба починати з ЗАСТУПНИКІВ начальників ,яких і тих ,і тих , занадто ,багато...зрізати їм ставки,кількість пального на службові машини....
Люся Показати IP 21 Жовтня 2014 11:29
А може зекономити на керівництву цього підприємства?
Анонім Показати IP 21 Жовтня 2014 11:29
Якщо на те пішло і враховуючи ситуацію в країні, то голова ОДА міг би взагалі відмовитись від зарплати держслужбовця, бо він з бізнесу і не бідна людина!
Ноно до Анонім Показати IP 21 Жовтня 2014 14:58
Ти туйво.. В карман тутаво не заглядай! Ми теєво - ще й матеріалку возьмемо бо положено!
123 Показати IP 21 Жовтня 2014 11:38
Тим прибиральницям немає чого вже так сильно плакатись, бо чистотою "не блеще". стака в них як і в державних службовців, зате годину вінок помахали і пішли додому.
Птіца до 123 Показати IP 21 Жовтня 2014 12:00
Працюють ще на двох робота, заробляють більше як держслужбовець. Так, що можна і економити.
балакун до Птіца Показати IP 21 Жовтня 2014 14:06
То йди покажи клас з тряпкою в руках, грошенят підзаробиш. Чого працюєш держслужбовцем?
До балакуна до балакун Показати IP 21 Жовтня 2014 14:58
Гірше не буде повір, вимию там де ти навіть не торкаєшся. Всім ясно?
Все правильно Показати IP 21 Жовтня 2014 11:56
Прибирають як небуть : одна тряпка, одне відро і вода на коридор туалет, кабінет. Може їх трохи стимульнуть.
Лучанка Показати IP 21 Жовтня 2014 12:28
Прибиральниці прибирають тим що дають , ане так як хочеться декому . Краще прибирають тільки дома у керівників там багато і тряпок і тряпочок і відер. Ясно всім.
аяяй Показати IP 21 Жовтня 2014 12:45
ну ж не на собі любих і працьовитих і незамінних економити
балакун Показати IP 21 Жовтня 2014 14:04
Скоротіть всіх техпрацівників, хай самі чиновники за собою прибирають. Встановлять чергування і...
Маргарита Показати IP 21 Жовтня 2014 14:42
Так воно і буде.