USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Через видобуток бурштину поліські ліси перетворили на «місячну поверхню»

20 Червня 2015 18:21
"Місячний пейзаж" на місці сотень гектарів лісу виявили активісти "Автомайдану" в Поліських лісах. Про це пише журналіст Денис Казанський у своєму "Фейсбук".

"Сьогодні знову їздили в рейд проти мафії, що нелегально добуваєї бурштин в Поліссі. Потрапили на одне з найбільших місць видобутку. Ситуація жахлива, десятки, якщо не сотні гектарів лісу перетворилися на місячну поверхню, ліс випалюється з усією живністю, масштаби грабежів колосальні", - пише Казанський.

Повідомляє, що їздили автоколоною, з "АвтоМайдану". У лісі під Олевськом знайшли ціле містечко дерев'яних будівель за парканом.

"Але всі мешканці втекли перед нашим приїздом і зняли блокпости, а також встигли евакуювати екскаватори і майже всю техніку. Вдалося зняти тільки військові вантажівки. Цікаво, чому вони не на фронті?"- іронізує журналіст.

На місце викликали міліцію, губернатора і чиновників.

"Шухер вийшов пристойний ... Будемо знову бити в усі дзвони, робити пресуху. Подивимося, хто відреагує з міністрів і що буде. Ось Наливайченко прийшов на наш круглий стіл і якось відразу звільнили його потім ...", - пише Казанський.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
коля Показати IP 20 Червня 2015 19:17
жах, жадібна полішва зробила Припять2 своїми руками...
Мік (галицька миша) до коля Показати IP 20 Червня 2015 22:47
Не репетуй! Нічого страшного!
Andrij до коля Показати IP 21 Червня 2015 22:33
3.500 $ na misjaz za roboty po byrshtuny ne xo4esh?? A ja vze majy.....
40a Показати IP 20 Червня 2015 19:32
Москалі вам мішають? Та ви самі себе подужаєте незабаром.
1324 Показати IP 20 Червня 2015 20:20
О де бабло крутиться
..... Показати IP 20 Червня 2015 21:36
а де б.....ь людям заробляти???? кинули села на проізволяще
Перехожий до ..... Показати IP 20 Червня 2015 21:59
Там люди заробляють? Шо ти мелеш! Люди, мля! ПС і Самооборона! Рекитири одні!
Подруга Показати IP 20 Червня 2015 22:14
Який жах... ну скільки ж їм грошей потрібно? ((
Хто кришує? Показати IP 20 Червня 2015 22:22
Влада.
липа Показати IP 21 Червня 2015 04:26
это оскал жизни, в которой люди живут. не более.
Олег Показати IP 21 Червня 2015 11:48
рюкзак -штрафбат -АТО
вася Показати IP 21 Червня 2015 12:01
Бацька прийди и наведи порядок на этой несчачтной земле!
Анонім Показати IP 21 Червня 2015 12:20
Батько хай зі своїми бульбашами розбирається!
108 Показати IP 21 Червня 2015 18:36
То певно волиняни і на Місяці бурштин добували.
Dean Ex Показати IP 21 Червня 2015 22:31
Тупые люди не понимают, что заработав лишнюю 1000 гривен они прирекают своих детей, внуков, да и себя тоже, через 10-20 лет, на существование в вот такой среде. Не зря ряд крупнейших международных институтов уже заявили: "на Земле началась 6-я волна вымирания".
я Показати IP 21 Червня 2015 22:38
д*біли коли ви вже нажеретесь
шрек Показати IP 21 Червня 2015 22:42
уважуха трудягам!!!
Анонім Показати IP 21 Червня 2015 22:45
Не думаю. що влада це не бачить. Влада контролює цей процес!!!Бо інакше не допустили б створювати цей місячний ландшафт!
Анонім Показати IP 21 Червня 2015 22:51
Не думаю. що влада це не бачить. Влада контролює цей процес!!!Бо інакше не допустили б створювати цей місячний ландшафт!