Чи може ЛПЕ заробляти на зовнішній рекламі
Що доцільніше – брендування усіх тролейбусів у одному стилі, чи використання їх поверхні для розміщення зовнішньої реклами, дискутували у виконкомі.
Під час засідання виконкому Луцької міськради 22 квітня використанням зовнішньої реклами зацікавився член виконкому Богдан Климчук. Він запитав, чи зможе ЛПЕ більше використовувати тролейбуси для зовнішньої реклами, адже це приносить додаткові кошти для підприємства.
Директор Луцького підприємства електротранспорту Ігор Домбік зазначив, що зовнішнє брендування тролейбусів є стилем підприємства, і робиться воно в силу фінансових та технічних можливостей (привести у відповідний стиль одразу усі транспортні засоби підприємство не може. Адже перед орендуванням здійснюється ремонт зовнішньої поверхні тролейбусів).
Відтак, надалі використовуватимуть зовнішню рекламу. Однак кошти, що надходять від використання зовнішньої реклами, незначні. Так, за рекламу на одному тролейбусі протягом місяця можна заробити лише 700 гривень, до того ж, зараз немає замовлень.
Міський голова Микола Романюк зазначив, що проект оформлення тролейбусів у біло-зелених барвах кращий, ніж «заліплені обірваною рекламою тролейбуси». Водночас, він погодився, що ЛПЕ варто використовувати усі можливості для заробітку.
Заступник міського голови Тарас Яковлев зауважив, що навіть тисяча гривень, яку теоретично можна заробити, використовуючи один тролейбус для розміщення реклами, не врятує підприємство. Інший шлях – збільшити пасажиропотік. Так, ще рік тому, з його слів, тролейбусами майже не їздили ті, хто платить гроші, тому що тролейбуси «брудні, розвалюються, негарно виглядають». Привівши їх у нормальний вигляд, виручку вдалося збільшити з 7 до 25 тисяч гривень на день. Відтак, брендування, мовляв, може врятувати ЛПЕ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Під час засідання виконкому Луцької міськради 22 квітня використанням зовнішньої реклами зацікавився член виконкому Богдан Климчук. Він запитав, чи зможе ЛПЕ більше використовувати тролейбуси для зовнішньої реклами, адже це приносить додаткові кошти для підприємства.
Директор Луцького підприємства електротранспорту Ігор Домбік зазначив, що зовнішнє брендування тролейбусів є стилем підприємства, і робиться воно в силу фінансових та технічних можливостей (привести у відповідний стиль одразу усі транспортні засоби підприємство не може. Адже перед орендуванням здійснюється ремонт зовнішньої поверхні тролейбусів).
Відтак, надалі використовуватимуть зовнішню рекламу. Однак кошти, що надходять від використання зовнішньої реклами, незначні. Так, за рекламу на одному тролейбусі протягом місяця можна заробити лише 700 гривень, до того ж, зараз немає замовлень.
Міський голова Микола Романюк зазначив, що проект оформлення тролейбусів у біло-зелених барвах кращий, ніж «заліплені обірваною рекламою тролейбуси». Водночас, він погодився, що ЛПЕ варто використовувати усі можливості для заробітку.
Заступник міського голови Тарас Яковлев зауважив, що навіть тисяча гривень, яку теоретично можна заробити, використовуючи один тролейбус для розміщення реклами, не врятує підприємство. Інший шлях – збільшити пасажиропотік. Так, ще рік тому, з його слів, тролейбусами майже не їздили ті, хто платить гроші, тому що тролейбуси «брудні, розвалюються, негарно виглядають». Привівши їх у нормальний вигляд, виручку вдалося збільшити з 7 до 25 тисяч гривень на день. Відтак, брендування, мовляв, може врятувати ЛПЕ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 5
111
Показати IP
22 Квітня 2015 13:13
ЛПЕ філія Приватбанку
анонімус
Показати IP
22 Квітня 2015 14:22
катайтесь не до 19 а до 23 і буде вам більше грошей
777
Показати IP
22 Квітня 2015 14:55
Йому 700 гривень вже не гроші!? Арифметика для дураків (з 7тис. до 25тис.грн.)- виручка від тролейбусів в даний час ( власні автобуси вже не експлуатуються). Коли експлуатувалися власні автобуси привозили для ЛПЕ до 30 тис. гривень в день!!! До відома - тролейбуси привозили біля 14 тис.грн. в день. Ось така арифметика! Так чим ви хвалитесь. Це шлях до глибокої ж.пи.
my_gift
Показати IP
23 Квітня 2015 09:38
Гривня до гривні-від будь-чого- в рамках законодавства і здорового глузду-і не буде заборгованості по зарплатах працівникам ЛПЕ.
рижков сергій
Показати IP
26 Квітня 2015 18:39
40 тролейбусів на 700...28000гривень в міс на 12 міс..336000 гр.це копійкі?!!!!
25 червня: свята, події, факти. Всесвітній день панування кішок та День митника в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сонячне затемнення через 50 днів: де і коли його можна побачити
24 Червня 2026 23:46
24 Червня 2026 23:46
У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Еболи
24 Червня 2026 23:28
24 Червня 2026 23:28
Скільки на Волині людей отримують пенсію за особливі заслуги перед Україною
24 Червня 2026 23:09
24 Червня 2026 23:09
На тлі українських ударів у Кремлі заговорили про перенесення виборів у Думу, – ЗМІ
24 Червня 2026 22:51
24 Червня 2026 22:51
Як війна переформатувала світову україністику: делегація з Волині взяла участь у міжнародній конференції
24 Червня 2026 22:32
24 Червня 2026 22:32
Жителі луцької багатоповерхівки, що була зруйнована внаслідок удару РФ, отримають додаткову підтримку від громади
24 Червня 2026 22:13
24 Червня 2026 22:13
Підвищення зарплат освітянам і соцрацівникам: уряд розподілив ₴6,6 мільярда між регіонами
24 Червня 2026 21:54
24 Червня 2026 21:54
Небезпечна спека: скільки лучан потрапили в лікарню через проблеми з серцем
24 Червня 2026 21:36
24 Червня 2026 21:36

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.