Чи претендує Ощадбанк на активи неплатоспроможного ДельтаБанку
Чи розглядається можливість про передачу Ощадбанку активів ДельтаБанку, розповів голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.
Під час засідання фінансового прес-клубу у Києві 27 березня на запитання про те, чи розглядається можливість забрати собі активи ДельтаБанку та чи потрібно це державному банку, Андрій Пишний відповів, що наразі цим питанням не займаються, а в ДельтаБанку працює тимчасовий адміністратор, який повинен провести інвентаризацію усіх зобов’язань.
«Ми як один із кредиторів ДельтаБанку будемо обов’язково активно брати участь в отриманні адекватної компенсації», - зазначив голова правління Ощадбанку.
Нагадаємо, ДельтаБанк нещодавно визнали неплатоспроможним, а протягом трьох місяців у банку діятиме тимчасова адміністрація.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Під час засідання фінансового прес-клубу у Києві 27 березня на запитання про те, чи розглядається можливість забрати собі активи ДельтаБанку та чи потрібно це державному банку, Андрій Пишний відповів, що наразі цим питанням не займаються, а в ДельтаБанку працює тимчасовий адміністратор, який повинен провести інвентаризацію усіх зобов’язань.
«Ми як один із кредиторів ДельтаБанку будемо обов’язково активно брати участь в отриманні адекватної компенсації», - зазначив голова правління Ощадбанку.
Нагадаємо, ДельтаБанк нещодавно визнали неплатоспроможним, а протягом трьох місяців у банку діятиме тимчасова адміністрація.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
балакун
Показати IP
28 Березня 2015 17:13
останнім часом дуже активно рекламують Ощадбанк. А ще зовсім недавно VAB, Надра, Дельта... Висновки робіть самі(
Тарас до балакун
Показати IP
29 Березня 2015 11:31
цікавий висновок зроблений вами. Останнім часом почали рекламувати Ощадбанк, на мою думку, через те, що там з'явився новий та відкритий голова правління. саме після його призначення почали відкривати нові відділення, в яких відчувається 21 століття.
і реклама Ощадбанку це чудовий знак. Ощад завжди був покритий таємницею, і він зовсім не був медійний. навряд чи хтось часто чув про заходи що там взагалі відбувалися.
А тут зміни хороші. Це я вам кажу як вкладник "чудового" Сітікомерцбанку. (про всяк випадок повідомлю - що згідно рішення ФГВкладів - виплати були через 5 банків).
Я без жодних проблем отримав свої кошти (хоч і в гривні, і за курсом на листопад 2014 року).
економіст
Показати IP
28 Березня 2015 17:17
Вони (Ощадбанк) навіть виплати клієнтам збанкрутілого "Сітікомерц банку" не змогли здійснити за дорученням Фонду гарантування( Зараз їх перевели в Укрсиббанк і ніяких проблем.
Дрони змінюють хід війни: Трамп визнав успіхи України та заговорив про тиск на Кремль
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
Сьогодні 20:16
Сьогодні 20:16
На Донеччині загинув воїн з Волині Євген Мазурок
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:11
Сьогодні 19:11
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.