USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Демонтованих луцьких МАФів і гаражів здали на металобрухт на 89 тисяч

4 Січня 2017 10:44
За демонтовані кіоски та гаражі вдалось виручити 123 тисячі гривень: 8 об’єктів продали за 34 тисячі гривень, решту здали на металобрухт, за який виручили 89 тисяч.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження Луцької міської ради.

Так, директор департаменту муніципальної поліції Юлія Сиротинська зауважила, що робота з демонтажу та реалізації гаражів та кіосків – завідомо збиткова. За 8 лотів департамент виторгував лише 34 тисячі гривень. За інші, які здали на металобрухт, виручили на 89 тисяч гривень.

Тож Сиротинська наполягає, що департамент не може продавати ці об’єкти за ринковою ціною, адже у вартість закладають демонтаж і зберігання об’єкту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Привіт Показати IP 4 Січня 2017 11:04
Дуже добре . Але куди підуть ці гроші ? На 89 тисяч в Європі можна добре відпочити. Виходить що в людини забрати і витратити на відпочинок . Я думаю це все таки правильна позиція . Якщо вони нікому не потрібні їх можна використати з користю для здоров я ,та подорожі.
Антон Показати IP 4 Січня 2017 11:17
Судячи з того що на муніципальну поліцію з бюджета міста витрачається щомісяця 160 тис .грн на зарплати + премії +форма + надбавки . +- 200,230 тис .грн щомісяця . В рік це 2 760 000 грн. Чи доцільна взагалі така служба яка витрачає в рік 3 мільйона гривень а прибутку приносить 130 тис . Фактично 3 млн . Грн з місцевого бюджету витрачається на вітер . Запитання до Романюка ,чи до громади (волонтерів) чому ви просите в людей гроші на допомогу учасникам ато . Хворим діткам . А з місцевого бюджету втрачаєте кошти не раціонально ?
Костя до Антон Показати IP 4 Січня 2017 12:04
Чисте і законне відмивання грошей з міського бюджету . Зачищення не вигідних . Кращі умови для себе як слугів народу.
Луцьк Показати IP 4 Січня 2017 11:28
Збиткова кантора. Або заробляють собі в карман . Держава і люди хай почекають. Нікуди ж не дінуться . Правда?
Олег Показати IP 4 Січня 2017 11:50
Це мабуть фірма при міській раді . ЯкА заробляє гроші для своїх інтересів . Як було доведено на відпочинок в Європу.
Лучанка Показати IP 4 Січня 2017 11:51
Біля будинку як пару м*даків поставлять собі гаражі і ти свою машину не матимеш де поставити, то що будеш тоді писати? казати, Романюк, прибери гаражі м*даків, бо я не маю де поставити своє авто! і хто буде прибирати їх? ти? чи так і будеш скиглити?! добре, що є муніципали! Менше брухту стоїть біля будинку! вам, що не роби, як не роби, аби плювати ядом! Це пост не в захист Сиротинської, а загалом служби!
Луцьк до Лучанка Показати IP 4 Січня 2017 12:29
забрати і перепродать . Це не муніциппльна поліція , це муніципальні бариги . А куда ті гроші . Де вони є ?
Нас мають в одне міс Показати IP 4 Січня 2017 12:07
Влада в руках олігархів . Слава алаху
Любі свині Показати IP 4 Січня 2017 14:16
Все. Нова клікуха: "Юлька-гараж"!
11 Показати IP 4 Січня 2017 14:38
4 ляма на вітер викинути таки да .
Ростислав Показати IP 4 Січня 2017 21:35
От мені теж цікаво для чого потрібна служба яка витрачає 4 млн . На рік . А прибутку приносить 127 тис .грн. Чому так відкрито грабують місцевий бюджет?
Таксист Показати IP 5 Січня 2017 13:32
Гараж незаконний, але він є власністю. То чому гроші від ,ого продажу не отримає власник?
Маршал Показати IP 5 Січня 2017 15:24
Тому що зараз банда при владі .