Депутатів не влаштовує система фінансування волинських газет
Видатки в сумі 300 тисяч гривень на економічну підтримку газет «Волинь-нова» та «Волинська газета» пропонували зняти з проекту бюджету області на 2014 рік.
Про це стало відомо під час засідання бюджетної комісії облради сьогодні, 28 лютого.
Депутати пропонували збільшити видатки на оплату публікацій.
«Сума в 970 тисяч на засоби масової інформації - я за неї весь час гризся. З них по 150 тисяч для ОДА і облради на підтримку двох газет. І це при тому, що коли ми щось публікуємо нам газета ще й дає рахунок до оплати за публікації. Це за те, що якийсь депутат своє фото виставить і покаже свої білі зуби», - зауважив голова комісії, депутат Анатолій Грицюк.
Утім, «підшефні» газети з цим не погодилися. Під час обговорення, заступник головного редактора «Волинської газети» Олена Лівіцька зауважила, що видання не були роздержавлені. А якщо цю зміну приймуть, колектив розцінюватиме це як перешкоджання професійній діяльності. Вона додала, що газета виставляла рахунки навіть не за всі публікації, тож за роботу вони мали б отримувати більше.
Депутати пояснювали, що вони пропонують збільшити витрати на оплату публікацій, у рамках цих грошей. Тобто теоретично оплата за роботу мала б бути більшою. Утім, пропозицію таки зняли і газети отримають гроші з обласного бюджету на економічну підтримку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо під час засідання бюджетної комісії облради сьогодні, 28 лютого.
Депутати пропонували збільшити видатки на оплату публікацій.
«Сума в 970 тисяч на засоби масової інформації - я за неї весь час гризся. З них по 150 тисяч для ОДА і облради на підтримку двох газет. І це при тому, що коли ми щось публікуємо нам газета ще й дає рахунок до оплати за публікації. Це за те, що якийсь депутат своє фото виставить і покаже свої білі зуби», - зауважив голова комісії, депутат Анатолій Грицюк.
Утім, «підшефні» газети з цим не погодилися. Під час обговорення, заступник головного редактора «Волинської газети» Олена Лівіцька зауважила, що видання не були роздержавлені. А якщо цю зміну приймуть, колектив розцінюватиме це як перешкоджання професійній діяльності. Вона додала, що газета виставляла рахунки навіть не за всі публікації, тож за роботу вони мали б отримувати більше.
Депутати пояснювали, що вони пропонують збільшити витрати на оплату публікацій, у рамках цих грошей. Тобто теоретично оплата за роботу мала б бути більшою. Утім, пропозицію таки зняли і газети отримають гроші з обласного бюджету на економічну підтримку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 8
знаючий
Показати IP
28 Лютого 2014 15:52
ще при Вашій владі пене Анатолію працівників державних установ просили добровольно-примусово виписувати ці цікаві і популярні видання
Олесь
Показати IP
28 Лютого 2014 16:04
Чим нинішня влада краща за попередню? Яке перешкоджання діяльності даним виданням? Нехай живуть як і всі з передплати. А то влада робить передплату, влада фінансує життєдіяльність даних видань. Ті продажні стеляться їм до ніг. Про яку незалежну пресу, свободу слова можна вести розмову. Ганьба Гузю, Пирожку, Вітру, нинішнім депутатам! Ви налаштовуєте проти себе всіх журналістів. А взагалі - тонка кишка у вас проводити зміни. Крім галасу, піару на майданах на щось конкретне вас не вистачає.
А
Показати IP
28 Лютого 2014 16:14
А хай тепер цим виданням гроші дасть Правий сектор.Правда. Всі установи державні змушували виписувати примусового в нас наприклад газету "Волинь".Хитренькі журналюги з" Волині" постійно капали на волинян своїми бандерівськими історіями та різними своїми власними думками щодо всього.Відтепер нормальні люди не будуть її виписувати.А коні і подарунки дорогі не своїм думаєте відддають?І за які кошти газета роздає свої подарунки?А тепер просять їм подати...Фігуру з трьох пальців.Ганьба.
Лучани
Показати IP
28 Лютого 2014 16:39
Та кому потрібні зараз ці газети. Усе переписують одна в одної і з Інтернету.Які новини? От хай самі себе і фінансують. Особливо районні газети,кому вони взагалі потрібні. Попригрівалися редактори,журналісти зарплата по 6-7 тисяч і в дудуку не дують.пенсія також 5-державні службовці знайшлися. Заставляють пос елах примусово виписувати пенсіонерів газети, а ой вони зовсім не знають,що в них уже виписана газета. сільська рада працює добре. Я особилсто їх ніколи не читаю,телебачення Інтернет, а це вже відійшло на другий план - газети.Районки розігнати,де брати гроші на пенсії зарплати людям, а не випускати дурні газетьонки.Інтерпнет-газети є,всі новини скажуть і покажуть.Ось цьому приклад Волинські новини
радикал
Показати IP
28 Лютого 2014 17:09
"Волинську газету" треба негайно закрити. Це лайно, яке оспівує кожен пук влади. Це стиль роботи данилюка. Він без цього не може, як *урень без п***ілєй. А Волинь-нова сама на себе заробить. Пора закінчувати возитись з комунальними газетами, переводити гроші і дорогий папір.
теж радикал
Показати IP
28 Лютого 2014 17:10
пора. але що не кажіть, треба це робити на всіх рівнях і прийняти закон про роздержавлення змі. а то про луцький замок, який на 100-відсотковому утриманні, чомусь ніхто не говорить, а...
я
Показати IP
28 Лютого 2014 17:34
багато газет у нас на Волині самостійно заробляють гроші, то чому одних фінансують, а інших - ні? працювати всі повинні в одинакових умовах.Лише тоді вони будуть цікаві та тематичні, адже включиться процес конкуренціїї, та і незахочеться редактору сидіти без грошей.....
Олесь
Показати IP
6 Березня 2014 14:23
Кожна влада, незалежно від кольору, обіцяє роздержавлення. Як тільки сідають у чиновницькі крісла, відразу забувають про свої обіцянки. Зрозуміло чому. З комерційними виданнями важко домовлятись, а комунальні співають оди їм зранку до ночі. А це все людські податки, які можна було б використати значно ефективніше. Немає в Європі державних, комунальних видань. Є здорова конкуренція на газетному ринку. Хочемо в Європу , маємо щось робити.
У Франції поліція під час рейду проти наркоторговців виявила викрадену картину Пікассо
Сьогодні 00:15
Сьогодні 00:15
Лише кожен четвертий американець вважає, що війна з Іраном була того варта. Опитування
23 Червня 2026 23:42
23 Червня 2026 23:42
Смертельна поїздка на Львівщині: власник прокату дав 17-річній дівчині несправний квадроцикл без гальм
23 Червня 2026 23:21
23 Червня 2026 23:21
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
23 Червня 2026 23:14
23 Червня 2026 23:14
Клуб УПЛ підписав футболіста з Ковеля
23 Червня 2026 23:01
23 Червня 2026 23:01
Медведчуку оголосили підозру у виправданні збройної агресії РФ
23 Червня 2026 22:40
23 Червня 2026 22:40
На Волині дикі кабани витолочили картопляне поле
23 Червня 2026 22:20
23 Червня 2026 22:20
18 днів без зв'язку і зі зламаними ребрами: з Миколаївського ТЦК звільнили шістьох чоловіків
23 Червня 2026 22:00
23 Червня 2026 22:00
На Волині судили патрульного, який вчив водія давати хабарі і просив 250 доларів
23 Червня 2026 21:41
23 Червня 2026 21:41

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.