За пансіонат, який відсудила держава, екс-власник вимагає 6 мільйонів
Тривають майнові суперечки довкола пансіонату “Шацькі озера” у селі Світязь Шацького району. Про це інформує КОРДОН з посиланням на телеканал Аверс.
Нагадаємо, багато років поспіль держава намагалась повернути собі у власність пансіонат, який свого часу незаконно приватизувало акціонерне товариство «Волиньтурист». Справу щодо 16,5 гектара земель на березі Світязя роками розглядали в судах різних інстанцій. І, врешті, слуги Феміди визнали, що понад 10 років база відпочинку перебувала в незаконному користуванні та її слід повернути державі.
Місяць тому Фонд Держмайна України нарешті став офіційним власником цього об’єкта. Тим часом, колишні користувачі не полишають спроб і далі мати зиск з недешевої нерухомості на березі рекреаційної перлини Волинської області.
Фірма екс-нардепа Ігоря Васюника у суді вимагає змінити сторону виконавчого провадження у справі щодо пансіонату «Шацькі озера». Якщо вимоги позивача задовольнять, то держава змушена буде відшкодувати «підприємцям» майже 6 мільйонів гривень.
Як йдеться у матеріалах справи, ТОВ «Вояві» тривалий час орендувало у ПрАТ «Волиньтурист» примішення пансіонату, доки держава не відсудила в них цей об’єкт. За цей час, запевняють орендарі, вони встигли вкласти в ремонт будівель кругленьку суму, тож тепер хочуть відсудити в орендодавця усе витрачені кошти.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагадаємо, багато років поспіль держава намагалась повернути собі у власність пансіонат, який свого часу незаконно приватизувало акціонерне товариство «Волиньтурист». Справу щодо 16,5 гектара земель на березі Світязя роками розглядали в судах різних інстанцій. І, врешті, слуги Феміди визнали, що понад 10 років база відпочинку перебувала в незаконному користуванні та її слід повернути державі.
Місяць тому Фонд Держмайна України нарешті став офіційним власником цього об’єкта. Тим часом, колишні користувачі не полишають спроб і далі мати зиск з недешевої нерухомості на березі рекреаційної перлини Волинської області.
Фірма екс-нардепа Ігоря Васюника у суді вимагає змінити сторону виконавчого провадження у справі щодо пансіонату «Шацькі озера». Якщо вимоги позивача задовольнять, то держава змушена буде відшкодувати «підприємцям» майже 6 мільйонів гривень.
Як йдеться у матеріалах справи, ТОВ «Вояві» тривалий час орендувало у ПрАТ «Волиньтурист» примішення пансіонату, доки держава не відсудила в них цей об’єкт. За цей час, запевняють орендарі, вони встигли вкласти в ремонт будівель кругленьку суму, тож тепер хочуть відсудити в орендодавця усе витрачені кошти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Луцьк, Штефан
Показати IP
24 Квітня 2016 11:47
Директор пансіонату "Шацькі озера" Федір Заєць, що став директором завдяки, (чи із подачі) покійному вже, багаторічному керівнику цього закладу Степану Цьосю, так просто це корито у власність Держави не віддасть. Держиморда іще та! Як і його патрони. Та й прокуратурі "чесних" прокурорів вистачає.
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:14
Сьогодні 19:14
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56
Планетарій, досліди та батл патріотів: у Луцьку відбулося свято «ВундерKIDS 2026». Фото
Сьогодні 16:03
Сьогодні 16:03
Експертиза ДНК підтвердила загибель Георгія Дячука з Волині
Сьогодні 15:11
Сьогодні 15:11
На Полтавщині розбився МіГ-29
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.