USD 39.40 39.73
  • USD 39.40 39.73
  • EUR 39.63 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Договір оренди з облспоживспілкою хочуть розірвати достроково

24 Лютого 2016 12:35
Зважаючи на порушення Волинською облспоживспілкою договору оренди земельної ділянки, достроково припинити дію договору пропонують депутати міськради.

Про це йшлося під час четвертої сесії Луцької міськради 24 лютого.

З депутатським запитом до міського голови звернувся Павло Данильчук. З його слів, до нього неодноразово зверталися підприємці Завокзального та Центрального ринків щодо систематичних порушень Волинською облспоживспілкою договору оренди землі зі всіма змінами, що був укладений між організацією та міською радою.

Так, оренду продовжили терміном на 22 роки, водночас облспоживспілка укладає окремі договори з підприємцями терміном лише на один рік і відповідно підвищують орендну плату за метр квадратний.

Зважаючи на ці порушення, депутат просить винести на наступну сесії міськради проект рішення про припинення договору оренди землі між облспоживспілкою та міськрадою з усіма змінами та доповненнями. Юридичному відділу міськради просить доручити розірвання в судовому порядку договору оренди.

Щоб дострокове припинення договору не заважало Волинській обслпоживспілці використовувати свої об’єкти нерухомості, які розташовані на орендованих ділянках, юридичному відділу депутат просить доручити підготувати договір оренди земельної ділянки для обслуговування приміщень, що належать облспоживспілці.

Депутати підтримали запит колеги.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПІДПРИЄМЦІ ЗАВОКЗАЛЬНОГО РИНКУ НАРІКАЮТЬ НА НОВІ УГОДИ З ОБЛСПОЖИВСПІЛКОЮ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Тарас Чурило Показати IP 24 Лютого 2016 13:07
Думаю не розірвуть, якщо вона вигідна міському голові
поддерживаю до Тарас Чурило Показати IP 25 Лютого 2016 17:30
да и БЮТ не будето бюджете думать...
Юлія Парій Показати IP 24 Лютого 2016 13:10
А міська рада звісно ж відмовчується
мідна статуя 4 т до Юлія Парій Показати IP 24 Лютого 2016 22:19
Данильчук знову хоче побібікати на дарованій іномарці
сом Показати IP 24 Лютого 2016 13:16
І шо? тепер Кандибиха Горгут і Завадська з міліардерів стануть міліонерами?
щоб но не так до сом Показати IP 24 Лютого 2016 13:33
буде знову те сме нічог ніхитонезмінить...
Вова Показати IP 24 Лютого 2016 14:56
сівак алла тільки виграє получить свої гроші за розбрат
Алла Сівак до Вова Показати IP 25 Лютого 2016 12:06
Цікаво, це ви мені щось подарували ? Візьміть договір, який ви не читале швидше за все і зверніть увагу на пункт, де через декілька років маєте додатки підписувати, а це крім того, коли міняється вартість землі та податкового законодавства. Може ви згідні з тим, що не сплативши 3 місяці ваш павільйон уже власність облспоживспілки ? Скіль ще додаткових угод витримають збанкрутілі підприємці, які тижнями нічого не продають ? Якщо вам байдужий бюджет міста ---ви причетні до "заробітку" в цій системі.
опа Показати IP 24 Лютого 2016 21:23
зачепили халепу
ото новость Показати IP 25 Лютого 2016 12:13
горгут себе вовою вєлічать став. Шо з літ то з розуму.
Бєня Показати IP 25 Лютого 2016 17:17
Нє, а Данілєвіч тіпа читав Цивільний Кодекс України , судову практику про підстави розірвання договорів оренди землі ? Чи в Луцьку вискочки, хами з палками і камінням які били і ламали комунальну і державну власність продершиїся в дєпутати далі будуть керувати "по- понятіям революційної необхідності". До приходу дімократов долар був по 8 грн тепер по 28 грн.Кому він мішав по 8 грн? Чи в міську раду прийшли грамотніші дєпутати за тих хто був в попередньому скликанні? Так скоро політична еліта в луцьку буде змінена варварами яким би рвати договори , бити вікна в банках віджимати авто.
желание градоначальн Показати IP 25 Лютого 2016 17:27
будет последним словом. Разве вы не заметили, что НИЧЕГО В СТРАНЕ НЕ ИЗМЕНИЛОСЬ. Впрочем, хуже стало...
ВОВК Показати IP 25 Лютого 2016 18:03
Тому Данильчуку личить за плугом ходити а не діла рішати. Революціонер хр-нов наскакав бакс з 8 на 27 людей жебраками зробили. І це хамло буде керувати містом. Горгут - крутий бродяга а це смаркате Данильчук і в підметки йому не годиться.
оределение до ВОВК Показати IP 25 Лютого 2016 20:03
"бродяга" звучит гордо. Именно за все, что происходит гибнет цвет нации.
Данильчук до ВОВК Показати IP 26 Лютого 2016 02:48
Ти з дуба впав?Я тут справи вирiшую,а ти таке кажешь.Сорому нама в людини зовсiм.Ти в любого на селi попитайся-"Хто самий крутий?"Тобi в кожнiй хатi скажуть-Данильчук.
підприємець Показати IP 27 Лютого 2016 16:05
сьогодні підписав той договір і як лайна на голову вилили.Просто не хочу судитись бо нема грошей.