USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Долар впав до обіцяного Порошенком рівня

10 Березня 2015 15:17
Сьогодні в офіційних курсах Національного банку України долар і євро знову подешевшали майже на одну-дві гривні і відповідно зміцнилася гривня. Про це інформують наші столичні колеги з ТСН.

Долар США упав у ціні до 21,73 гривні. Саме такий курс обіцяв президент Петро Порошенко, і такий показник заклав уряд при внесення змін до держбюджету. Євро відсьогодні дешевший на 1,74 гривні і становить 23,60 грн.

Курси валют НБУ в березні 2015 року, у гривнях (* - долар США, **- євро):

2 березня - 26,85*, 30,18**

3 березня - 24,82, 27,86

4 березня - 23,77, 26,54

5 березня - 23,09, 25,68

6 березня - 22,89, 25,34

10 березня - 21,73, 23,60
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
БАРИГА Показати IP 10 Березня 2015 15:35
І ПОТІМ СТРІМКО ПІДРОСТЕ ...........СПОРИМ .
Анонім Показати IP 10 Березня 2015 15:37
Луцьк пр.Волі 25.00 25.80
Маринка Показати IP 10 Березня 2015 16:06
А коли курс знову вилетить до 35, то про Порошенка вже у заголовках згадувати не будете? У нас так в усьому - як добре, то не знаємо, як пнемося, щоб отримавати вітання, а як винуваті - то сором"язливо констатуємо ситуацію і все. Для довідки: моя сестра сплачує розстрочку за квартиру (ціна прив"язана до долара), якщо не заплатить вчасно, буде пеня. Так от, їй ВИПАЛО велике щастя заплатити в той день, коли курс був по 34. І вона заплатила, взяла у борг кошти і заплатила, бо виходу немає. А тепер він по 21,70! В неї мало не інфаркт, бо тепер винна борг за те, що нині коштує менше. Де ж та справедливість?
вдв Показати IP 10 Березня 2015 16:16
не переживайте скоро буде по 50
гість Показати IP 10 Березня 2015 16:22
комусь вигідно спекулювати на курсі. хтось багато на цьому заробляє. і качелі вверх-вниз - чистої води спекуляція.
Анонім до гість Показати IP 10 Березня 2015 17:02
Какие качели? Пойди купи бакс по официальному курсу. Это в Союзе бакс всегда стоил 60 копеек. Но и толку с этого было?
Порошенко Показати IP 10 Березня 2015 16:36
То ж хіба ще хтось не звик до тих хвиль. Цунамі наближається. Наступний ривок - 50,00 і відкат до 30,00 і так далі... Поки я, Гонтарєва, Гройсман і вся інша моя команда не виїдемо в Ізраїль... Зрозумійте: нам там треба за щось жити!
Анонім Показати IP 10 Березня 2015 16:55
Це що, реклама ?
007 Показати IP 10 Березня 2015 17:04
бакс впав, а ціни чому не падають?
Анонім до 007 Показати IP 10 Березня 2015 17:57
А с чего ты взял, что бакс упал? Ведь официально по банкам на сегодня: USD покупка: 23.224 -1.5000 продажа: 27.496 +2.5000 коммерческий: 25.6000 -1.15 среднебанковский: 25.360 -0
Анонім Показати IP 10 Березня 2015 18:33
А нічо, шо спершу він обіцяв 11? Потім пообіцяв 21. Пацан сказав-пацан зробив. А не зробив, ще раз сказав.
Анонім до Анонім Показати IP 10 Березня 2015 18:34
І, це, а де ви бачите 21??????
бакс до Анонім Показати IP 10 Березня 2015 19:02
Дурять людей, а вони ведуться як діти малі!!! Це просто пипець...
3,14 Показати IP 10 Березня 2015 19:00
Кредит від МВФ отримають, гроші по своїх кишенях розкладуть і долар знову злетить! Все елементарно, хіба перший зовнішній кредит отримуємо? Потрібно вже звикнути!
Анонім до 3,14 Показати IP 11 Березня 2015 01:39
в тому МВФ теж не дурні, цього разу можуть і не дати