USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Іноземці купують українські банки

1 Грудня 2016 16:33
Два українських банки - «Український банк реконструкції та розвитку» та «Комерційний індустріальний банку – викупили китайська компанія «Bohai Commodity Exchange» та британський бізнесмен і власник GML Capital LLP Стефан Пол Пінтер відповідно.

Зокрема, 30 листопада в ході торгів компанія «Bohai Commodity Exchange» (Китай) викупила 99,9% акцій «Українського банку реконструкції та розвитку», про це передає ряд економічних видань. Варто зазначити, що даний пакет акцій до продажу належав державі, - повідомляє видання «Newsbanker».

За інформацією прес-служби Фонду держмайна України, заявку на участь у конкурсі подав лише цей участник, фінансова установа була приватизована за стартовою ціною в 82,82 мільйона гривень. Голова «Bohai Commodity Exchange» Ян Дун Шенг заявив, що компанія рада взяти участь у розвитку фінансового ринку України за допомогою впровадження міжнародних стандартів в український банк.

Разом з тим, як повідомляє видання «Вusinessua», 100% акцій Комерційного індустріального банку (КІБ, Київ) купив британський бізнесмен і власник GML Capital LLP (Велика Британія) Стефан Пол Пінтер.

Стефан Пінтер, міжнародний інвестор, який базується в Лондоні й спеціалізується на інвестиціях у ринки, що розвиваються, завершив угоду з придбання ПАТ “Комерційний Індустріальний Банк”, викупивши 100% акцій банку після одержання дозволу від НБУ”, – заявляють у прес-службі банку.

Головними стратегічними цілями нового власника банку є розвиток можливостей фінустанови з обслуговування підприємств малого й середнього бізнесу й підприємців в Україні, впровадження сучасних банківських продуктів для прискорення розвитку економіки України. Також особлива увага буде приділена підвищенню ефективності й прибутковості діяльності банку.

“Мене приємно дивують деякі останні тренди в напрямку до реальних реформ економіки України, зокрема у фінансовому секторі. У мене оптимістичний погляд на перспективи зростання економіки України в найближчі роки”, – зазначає Пінтер.

Стефан Пол Пінтер є засновником і виконавчим директором GML Capital LLP, приватної інвестиційно-банківської й керуючої компанії з головним офісом у Лондоні (Велика Британія). GML Capital LLP була заснована в 1983 році й спеціалізується в інвестуванні на ринках, що розвиваються, і має досвід роботи в Україні з 1993 року.

З 1996 року GML Capital LLP здійснює управління активами й виступає радником інвестиційних фондів, які зосереджені на інвестуванні в цінні папери, торговельні й кредитні інструменти з високою прибутковістю й торговельним фінансуванням на ринках, що розвиваються. GML Capital LLP ліцензована комісією з цінних паперів і бірж (SEC) у США як зареєстрований інвестиційний радник і регулюється Financial Conduct Authority у Великій Британії.

30 вересня Національний банк дозволив Пінтеру придбати 100% КІБу. До цього власником банку був співвласник одного з найбільших холдингів зі збору та переробки металобрухту “КВВ груп” Євген Казьмін. У травні Шевченківський районний суд Києва заарештував Казьміна за клопотанням Служби безпеки України, а у вересні Казьмін був випущений на волю. У липні стало відомо, що Казьмін продав фінустанову іноземному інвестору.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 1
Робітник заводу Показати IP 1 Грудня 2016 17:04
Завтра проснемося і ми вже не ми , а просто товар який продали наші народнообрані , продажні - за зовнішні боргові зобов'язання... Таке то житіє - битіє в нашій славній , незалежній ...

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus