Ковельське депо отримає найпотужніші сонячні нагрівачі
27 сонячних колекторів встановлять цьогоріч на Львівській залізниці. Перепаде і депо Ковеля. Про це інформує Урядовий кур’єр.
Такі заходи спрямовані на забезпечення теплою водою залізничників і економії природного газу, вугілля та електроенергії. Передбачається, що впровадження нетрадиційних і відновлювальних джерел енергії дозволить залізниці у 2015 році зекономити майже 900 тисяч гривень.
Як зазначає начальник відділу з контролю за використанням енергоресурсів Зеновій Чущак, найпотужніші сонячні нагрівачі найближчим часом почнуть використовувати на станції Трускавець. Згідно з укладеним з сторонньою фірмою договором, геліосистеми будуть забезпечувати теплою водою кілька десятків кімнат відпочинку та господарські приміщення, які знаходяться на вокзалі.
У другому кварталі 2015 року запрацює п’ять сонячних колекторів у локомотивному депо Львів-Захід, ще чотири ‒ у локомотивному депо Здолбунів та Ковель. Варто зауважити, що ці геліосистеми працівники-раціоналізатори згаданих підприємств Львівської залізниці розробили та виготовили з підсобних матеріалів самотужки.
Ще один сонячний колектор в неопалювальний період введуть в експлуатацію у пасажирському вагонному депо Чернівці.
У третьому кварталі 2015 року встановлять 10 сонячних колекторів у моторвагонному депо Здолбунів, які грітимуть воду для санпобутблоку, а в четвертому кварталі - по одному колектору у Стрийській, Івано-Франківській і Ужгородській дистанціях колії та у БУ-5.
Крім цього, Львівська залізниця зменшить використання вугілля для підігрівання води у пральні та на пункті переставляння вагонів пасажирського вагонного депо Ковель, використовуючи відходи деревини.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Такі заходи спрямовані на забезпечення теплою водою залізничників і економії природного газу, вугілля та електроенергії. Передбачається, що впровадження нетрадиційних і відновлювальних джерел енергії дозволить залізниці у 2015 році зекономити майже 900 тисяч гривень.
Як зазначає начальник відділу з контролю за використанням енергоресурсів Зеновій Чущак, найпотужніші сонячні нагрівачі найближчим часом почнуть використовувати на станції Трускавець. Згідно з укладеним з сторонньою фірмою договором, геліосистеми будуть забезпечувати теплою водою кілька десятків кімнат відпочинку та господарські приміщення, які знаходяться на вокзалі.
У другому кварталі 2015 року запрацює п’ять сонячних колекторів у локомотивному депо Львів-Захід, ще чотири ‒ у локомотивному депо Здолбунів та Ковель. Варто зауважити, що ці геліосистеми працівники-раціоналізатори згаданих підприємств Львівської залізниці розробили та виготовили з підсобних матеріалів самотужки.
Ще один сонячний колектор в неопалювальний період введуть в експлуатацію у пасажирському вагонному депо Чернівці.
У третьому кварталі 2015 року встановлять 10 сонячних колекторів у моторвагонному депо Здолбунів, які грітимуть воду для санпобутблоку, а в четвертому кварталі - по одному колектору у Стрийській, Івано-Франківській і Ужгородській дистанціях колії та у БУ-5.
Крім цього, Львівська залізниця зменшить використання вугілля для підігрівання води у пральні та на пункті переставляння вагонів пасажирського вагонного депо Ковель, використовуючи відходи деревини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
няшка
Показати IP
18 Травня 2015 22:53
О вже собі Подтероб привласнить собі на новеньку хату!
Росіяни вдарили ракетою по Кривому Рогу, є загиблі, багато поранених. В Одесі на пляжі уламок дрона вбив жінку
Сьогодні 15:22
Сьогодні 15:22
ЗСУ знищили залізничний міст через Північнокримський канал
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05
Луцька громада прощатиметься з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49
Контрафакту на понад 3 мільйони: на Волині двоє братів налагодили незаконне вирощування тютюну
Сьогодні 14:16
Сьогодні 14:16
«Соціальні будиночки в селі»: як експериментальний проєкт для ВПО реалізують на Волині
Сьогодні 13:27
Сьогодні 13:27

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.