USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Лучан закликають «карати гривнею» російських агресорів

15 Березня 2014 12:34
У Луцьку триває бойкот російських товарів - це відповідь на окупацію російськими військами території України.

Як повідомляє ударівець Михайло Бабенчук, метою акції є заклик до українського народу не купувати російські товари.

«Купуючи російські товари ви «годуєте» та «озброюєте» окупантів. Ми не будемо фінансувати російську армію!

Ми не збираємося фінансувати своє знищення!», - йдеться у повідомленні.

«Сьогодні це не просто бойкот. Це своєрідний меседж як до громадян України, так і до громадян інших держав, аби усі зрозуміли всю серйозність ситуації. Росія розпочала підлу, відкриту війну проти братнього їй народу.

Звичайно, відповідати агресією на агресію неправильно, тому ми будемо воювати гривнею..

Ти не купуєш російський товар, відповідно, не поповнюєш казну Росії і не підтримуєш її агресії проти твоєї держави.

З давніх віків Україну та її народ намагались, розділити, принизити та поставити на коліна, але історія уже неодноразово доводила, що цей народ не скорити! Не скорять його і цього разу!», - закликають активісти.

Ми непереможні! Україна єдина! Слава Україні!

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
я Показати IP 15 Березня 2014 12:42
бред
Розум! до я Показати IP 15 Березня 2014 13:30
Аргументуйте це будь ласка! Щоб не бути голослівним брехуном та ворогом миру!
Анонім Показати IP 15 Березня 2014 12:47
черговий маразм правого сектору
Анонім Показати IP 15 Березня 2014 12:57
еще скажите покупать европейские товары, деньги как придут из европы так вы их и потратите на европу))))) покупай украинское и на рынках у бабулек,
лучанин Показати IP 15 Березня 2014 13:03
Так-так.. і не вздумайте вмикати в домівці газ.. і готувати їжу..Газ теж російський!!! Ходіть пішки і тільки в китайських кедах.. бо транспорт їздить на нафтопродуктах закуплених у росії!!!
444 до лучанин Показати IP 15 Березня 2014 13:24
))))
GEGRBY Показати IP 15 Березня 2014 13:23
ШЕСТАЯ ПСКОВСКАЯ РОТА НЕ ПУСКАЕТ НЕБЕСНУЮ СОТНЮ В РАИ
Микола Показати IP 15 Березня 2014 13:28
Дуже правильно я і вся моя сім'я так і робить, а також багато друзів)) Є багато аналогічних товарів Українського виробника!!
дідо Показати IP 15 Березня 2014 13:57
Краще населення почало би платити повну ціну за газ,яку підмахнула кремлівська агентка Тимошенко.
лучанин-автомобіліст Показати IP 15 Березня 2014 14:20
Доречі, в кого автомобілі ВАЗ, негайно поскидайте їх в Стир! Вони теж з московії! В кого автівки(***** як я ненавиджу це слово!!!) таврія, ланос комутатори у вас стоять ВАЗовскі аккумулятори теж можуть бути русскі, негайно повиколупуйте і "пролюструйте" їх!!!! Люди давайте всі станем негайно д****ами, як мая і свора гуся!!!
дідо до лучанин-автомобіліст Показати IP 15 Березня 2014 14:28
Краще кудивітер Гузь,ніж пройдисвіт Клімчук.
Анонім до дідо Показати IP 15 Березня 2014 15:20
Чим? Тим що дурніший??? Гузь підлий берехун який всім трандить про демократію а живе за тіньові бабки....
а може до Анонім Показати IP 15 Березня 2014 16:09
коментар було видалено
ВолодиМИР до лучанин-автомобіліст Показати IP 15 Березня 2014 20:24
НЕ КУПУВАТИ доти поки не скинуть Путлера.Цьому повина б сприяти свідома влада вже давним -давно. Підтримую і сотому донесу.Якщо так любите другого ката(перший в Ростові зашився) в Росію,він там тобі бігом рота закриє.Живете користуїтесь нашою демократією вибореною кров'ю хоч би слово вдячності.
шофер до ВолодиМИР Показати IP 16 Березня 2014 16:25
Шеб ти здох на тому майдані дерьмократ хреновой! Продавці позакупляли товари і заплатили за них гроші. Якби війни вели за те чи таке дибільне як ти купить пачку масла чи покришку автомобільну, то воєн взагалі б не було.
Джулія Показати IP 15 Березня 2014 20:01
Я не купую товари "мейд ін Рашка". Альтернатива завжди є.
знаючий Показати IP 16 Березня 2014 13:19
у Львові на цінниках наклеїли прапори і в нас так треба