USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Луцькі депутати проситимуть гроші у Кабміну

4 Лютого 2014 18:17
Депутати міської ради складуть звернення до Кабінету Міністрів України, щоб Луцьку виділили кошти на ті сфери, де є значне недофінансування.

Про це стало відомо під час постійної комісії з питань бюджету та фінансів міської ради сьогодні, 4 лютого.

Нагадаємо, в бюджеті на 2014 рік близько 20 мільйонів гривень не вистачає на заробітну плату працівникам бюджетної сфери: медикам, освітянам та працівникам культури. Всіх коштів, закладених на зарплату вистачає на оплату праці за 11,5 місяців. Де взяти грошей ще на 0,5 місяця – невідомо.

Крім того, в бюджеті міста закладено, що мінімальна заробітна плата збільшиться на 8%, а податки з доходів, які мають надійти в міську казну, – на 11%. Чим погасять ці 3% у міській раді теж поки не знають. Лише припускають, що протягом року відбудеться перерозподіл коштів, або в якійсь з галузей зекономлять гроші.

Тож депутати вирішили звернутися до Кабміну з проханням виділити гроші принаймні на захищені статті. Відповідне звернення доручили сформувати депутату Юрію Корольчуку. Проект рішення планують винести на розгляд сесії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Лучанин Показати IP 4 Лютого 2014 18:28
Не забудьте попросити на пам'ятник Бандері.
Емеля пенсионер Показати IP 4 Лютого 2014 18:55
И смех и грех! У какого кабмина, где- этот кабмин? Просите ,у тех кто на колени ставил Климчука, у тех кто , в отставку Азарова отправил, попросите у Бондаря, Шибы, Доманчкой, Москвич. у новоизбранной -Народной Влады -они ,когда майданутых выводили, наверно знали где деньги взять У Кличка, Яценюка, Тягнибока, Порошенко просите...- а лучше всего ,сразу с открытой просьбой в Евросоюз- ЗАПАД НАМ ПОМОЖЕТ!
Остап до Емеля пенсионер Показати IP 4 Лютого 2014 21:21
100% А чоу в народної ради не просите???? Майдануті скрізь кричать що їм люди все несуть та несуть хай скинуться.....
екскурсовод Показати IP 4 Лютого 2014 18:55
Зато на бандеру вистачає!
екскурсовод Показати IP 4 Лютого 2014 18:57
Кричали "кабмін у відставку", а тепер гроші просите, шавкі!
Лучанин Показати IP 4 Лютого 2014 19:56
Ви ж признали кабмін незаконним на території Луцька! То якого милого ви до них будете звертатися? Ваші рішення чимось же були вмотивовані? От там гроші і візьміть, а то громада міста признає вже незаконними вас!
каха Показати IP 4 Лютого 2014 21:32
Про бандеру не забудьте
Сонячна Показати IP 5 Лютого 2014 01:42
ПОВНИЙ БЕЗЛАД!!!! а якого милого Гоєвій вчесть будівництва її халупи видали дозіл на перекриття однієї з вулиць луцька на рік??????? от СУКА!