USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Міський бюджет-2014: кому не стало на зарплату

3 Лютого 2014 14:14
У проекті бюджету міста на 2014 рік гроші на зарплату освітянам, медикам та працівникам культури передбачені не в повному обсязі.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, культури, мови сьогодні, 3 лютого.

Зі слів начальника управління фінансів та бюджету Лілї Єлової, бюджет 2014 року буде напруженим. Щоправда, плата за енергоносії закладена у повному обсязі, утім з розрахунку нинішніх цін.

А ось на заробітну плату бюджетникам не вистачає. Освітня галузь на заробітну плату працівникам недоотримає 14 мільйонів гривень, медицина – 7 мільйонів, а управління культури міста – 700 тисяч гривень.

Натомість начальники профільних управлінь не впадають у відчай. Зі слів начальника управління освіти Олега Гребенюка, торік цифри були ще вищі, але освітяни «вижили».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Тролінг Показати IP 3 Лютого 2014 14:21
Пакращення вже сьогодні.
Віка до Тролінг Показати IP 3 Лютого 2014 15:11
А до чого тут "покращення"? Всі питання до Романюка і Ко.!!! Це бюджет міста і він формується з місцевих надходжень! Ось де треба свої "вміння" Осіпову, Козюрі, Пустоцвіту... показувати!!! Одними хороводами і закликами зарплату людям не покладеш!!!
voron до Віка Показати IP 4 Лютого 2014 13:02
Ну да, президент тут ні до чого, і прем'єр не винен... Все розкрадається на місцях.. Держава виділяє вагони грошей, а місцеві їх розкрадають.. і не можуть потім сформувати необхідну суму на місці, - брєд сивої кобили.
Не байдужа Показати IP 3 Лютого 2014 14:25
А зарплату освітян, медиків і працівників культури, а в недалекому майбутньому пенсії і соц.виплати, прос---ють майдануті активісти. Люди які хочуть краще жити ідуть працювати, а не на майдан!
voron до Не байдужа Показати IP 3 Лютого 2014 17:57
Вам у всьому майданівці винні, сиділи на ср*ці стільки років, про..ли стільки грошей, а зараз все на майданівців звалюєте.. Всі однакові, всі хороші.. Тільки хто винен? Де народні гроші? Чому не вистачає? Хто відповідальний?
Окс Показати IP 3 Лютого 2014 14:32
А як на рахунок підприємства електротранспорту? Ще в 2012 році пані Соколовська стверджувала що повністю міськрада розрахується з підприємством в 2013 році. Та лише 31 січня людям закрили зарплату за жовтень 2013.
Ларіса Показати IP 3 Лютого 2014 15:00
ото ж бо і воно, що люди виживають від зарплати до зарплати!!!вони отримують за місяць скільки, скільки чиновник або його дитинка "просадить" за один вечір на гульках, барах чи дискотеках.
Віктор до Ларіса Показати IP 3 Лютого 2014 15:13
Треба йти і пікетувати міську раду, а не хороводи бездумні розводити! Ось де потрібен вплив громади на таку міську раду і депутатів разом з мером!!!
voron до Віктор Показати IP 3 Лютого 2014 17:59
Зараз влаштують пікет, а доброзичливці скажуть, що саме через пікет грошей і не вистачає..
123 до voron Показати IP 3 Лютого 2014 20:59
Для виплати премій та стимулюючих виплат у Романюка завжди все є......
Українець Показати IP 3 Лютого 2014 15:42
Ізолентою їм д*пи позаклеюйте.
Лучанка Показати IP 3 Лютого 2014 15:43
Віва Шуберт.
Українець Показати IP 3 Лютого 2014 15:44
Віва Кромберг!!!
123 Показати IP 3 Лютого 2014 20:57
Романюку з Єловою потрібно зробити перерозподіл стимулюючих виплат, а не розказувати що в них вже не вистачає.........
911 до 123 Показати IP 4 Лютого 2014 08:35
А ну но по черзі - хто кого там "стимулює"?:)