Луцькі тролейбуси курсуватимуть у трьох містах України
![](/resize/450x278/r/files/news/2015/11-23/171818/9999999999999999999999999999999999999999999.jpg)
Нові тролейбуси для Черкас готують у Луцьку. На автомобільному заводі Корпорації "БОГДАН" завершується процес зварювання тролейбусів моделі Т-701.17 для міст Суми, Хмельницький і Черкаси. Про це на своїй сторінці у соцмережі написав представник громадської ради при КП “Черкасиелектротранс” Валерій Мироненко, - передає УНН-Центр.
Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що новий тролейбус компанії «Богдан Моторс», випущений для сумчан, з’явився на вулицях Луцька у червні цього року, ще один такий самий – «на підході».
До слова, компанія «Богдан Моторс» із Луцька виграла тендер на поставку 9 тролейбусів для сумчан на суму понад 23 мільйони гривень. Пропозиція волинських автомобілістів для слобожанського обласного центру виявилася найвигіднішою.
Наразі майже вся партія перебуває на основних дільницях складання, частину кузовів тролейбусів у зварювальному цеху доварюють, частина знаходиться на фарбувані у малярному цеху, інші в складальному цеху перебувають на різних етапах складання.
Як стало відомо, на підприємстві у Луцьку, щоб встигнути вчасно виконати замовлення, працівники лишаються на роботі в подовженому режимі. Якщо не буде затримок із комплектацією, то перший тролейбус до Черкас має надійти на початку грудня. Завершити постачання до Черкас всіх 8 замовлених тролейбусів планують до кінця року.
А тим часом у Луцьку курсують старенькі, щоправда, відреставровані тролейбуси, закуплені у Любліні.
Окрім того, Інформаційне агентство Волинські Новини дослідило чому часто стоять луцькі 15-ки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що новий тролейбус компанії «Богдан Моторс», випущений для сумчан, з’явився на вулицях Луцька у червні цього року, ще один такий самий – «на підході».
До слова, компанія «Богдан Моторс» із Луцька виграла тендер на поставку 9 тролейбусів для сумчан на суму понад 23 мільйони гривень. Пропозиція волинських автомобілістів для слобожанського обласного центру виявилася найвигіднішою.
Наразі майже вся партія перебуває на основних дільницях складання, частину кузовів тролейбусів у зварювальному цеху доварюють, частина знаходиться на фарбувані у малярному цеху, інші в складальному цеху перебувають на різних етапах складання.
Як стало відомо, на підприємстві у Луцьку, щоб встигнути вчасно виконати замовлення, працівники лишаються на роботі в подовженому режимі. Якщо не буде затримок із комплектацією, то перший тролейбус до Черкас має надійти на початку грудня. Завершити постачання до Черкас всіх 8 замовлених тролейбусів планують до кінця року.
А тим часом у Луцьку курсують старенькі, щоправда, відреставровані тролейбуси, закуплені у Любліні.
Окрім того, Інформаційне агентство Волинські Новини дослідило чому часто стоять луцькі 15-ки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044872)
Анонім
Показати IP
23 Листопада 2015 17:38
"Пропозиція волинських автомобілістів для слобожанського обласного центру виявилася найвигіднішою." Але, "новий тролейбус компанії «Богдан Моторс», випущений для сумчан, з’явився на вулицях Луцька." Таким чином, Суми вже не мають можливості купити тролейбуси по найбільш вігідній вартості. Ще одна Перемога!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044872)
читач
Показати IP
23 Листопада 2015 22:37
правильно... в Луцьку готують для Черкас.. а по самого Луцьку їздять "лахи"... шо от от розлетяться по дорозі...
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.