USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцький «Бім-Бом» хочуть прикрасити вітражем за 450 тисяч

10 Січня 2017 15:55
Для багатоповерхівки, що на вулиці Лесі Українки, хочуть замовити вітражне скло, яке прикрасить будинок.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму.

Депутат міськради Наталія Бунда зазначила, що більшість туристів в обов’язковому порядку відвідують Театральний майдан міста. Відтак, будинок мав би стати прикрасою майдану, тому його хочуть оздобити вітражем.

«Коштуватиме він близько 450 тисяч гривень. Є варіант виготовлення з канадського скла, а якщо зробити з польського, то обійдеться в 2 рази дешевше», - каже депутат.



Зі слів Наталії Бунди, вона вже спілкувалась з дизайнером і має певні напрацювання щодо орнаменту майбутнього вітражу. Відтак, члени профільної комісії рекомендували сесії при перерозподілі коштів бюджету в лютому виділити 450 тисяч гривень на виготовлення вітражу.

До слова, в червні 2016 року будинок утеплили та прикрасили орнаментом з етно-мотивами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
666 Показати IP 10 Січня 2017 16:03
Д*біли
лучанка Показати IP 10 Січня 2017 16:32
Решта в Луцьку в порядку, залишилось тільки вітражне скло на годинник за півмільйона!!!!!!!!!!!!!!хахаха
олег Показати IP 10 Січня 2017 16:53
камсамольцу колі і його підлабузнику яковлеву потрі бно стал бабло. потратились на свята
Аліна Показати IP 10 Січня 2017 17:04
450 тис.грн. - це ж скільки місяців можна було хоча б частково оплатити дітям харчування в школі...
123 Показати IP 10 Січня 2017 17:09
Просто да*ни!!!!
Green Показати IP 10 Січня 2017 17:22
А чого тільки їм вітраж на халяву ,я теж хочу тут вікно меньше дешевше буде
Василь Показати IP 10 Січня 2017 17:32
А поруч з цією новиною - новина "МІСЬКРАДА ДОСІ НЕ ВИДІЛИЛА КОШТИ НА ПАМ’ЯТНИК ЛУЧАНЦІ, НА ЯКУ ВПАЛА ЗУПИНКА" , де ціна питання - 10-15 тис. грн. І чомусь я уже навіть не дивуюсь такому сусідству новин, адже я живу у Луцьку. "А у тому Луцьку - все не по людськи" (народна приказка).
читач Показати IP 10 Січня 2017 18:01
а значну частину вулиць міста прикрасити бруківкою не планується ?
Лучанка Показати IP 10 Січня 2017 18:19
А те чудо з бетону, не то фонтан, не то дитяча площадка, чи пивнуха літня.Так і залишиться під вітражним склом????
Оля Показати IP 10 Січня 2017 19:02
Краще б ті кошти залучили на харчування в одну з лікарень міста чи оплатили ліки для1-2 онкохворих. Я вважаю,що комусь захотілося немалий "відкат" до кишені покласти. Хотілося б, щоб рішення про витрати грошей громади ( а бюджет міста і є коштами громади) приймалося також за результатами громадського обговорення, а не купкою казнокрадів. Чомусь на сайті міськради є розділ для пропозицій мешканців міста. От хай міськрада також там розміщує свої пропозиції, а ми, мешканці міста, будемо їх підтримувати або ж ні.
Анонім Показати IP 10 Січня 2017 23:38
бунду прорвало. у кого ще які дурнуваті ідеї, як вкрасти гроші з бюджету ?
Олег Показати IP 11 Січня 2017 15:10
Ремонт в інфекційній лікарні не треба робити?
луцьк Показати IP 12 Січня 2017 07:13
так...д*біли...краще би в дитячий будинкі віддали... чи внас проблем мало?????.......