USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцький «Бім-Бом» «одягнуть» у вишиванку

16 Червня 2016 08:00
На фасаді нещодавно утепленого будинку у центрі Луцька розпочали малювати різнокольоровий орнамент.

Про це повідомляє Район.Луцьк.

Ремонт фасаду будинку на вулиці Лесі Українки планували протягом тривалого часу. Нарешті на початку червня будівлю утеплили.

Нині за допомогою гігантського трафарету почали працювати над естетичним оформленням будинку. Так, на будинку буде орнамент вишиванки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Романюк Показати IP 16 Червня 2016 08:52
Який ще Бім бом :) ? Біг Бен , турки
Петро порошенко Показати IP 16 Червня 2016 09:35
Все життя лучани називали його бім-бом=). А біг бен то в лондоні або у африканців )
старий до Петро порошенко Показати IP 17 Червня 2016 03:56
а "все життя" - це скільки?)))...з давніх давен,ще при совітах,коли рок&ролл ще був у підпіллі,цей будинок називався - "Біг-Бен" (стьобова аналогія з Лондоном)...але потім переміг шансон,і тепер він "все життя" - бім-бом,бім-бом,залатиєкупала...
Анонім Показати IP 16 Червня 2016 09:39
навіть не спромоглися поштукатурить якимось веселішим кольором... в ценрі міста буде сіра хр*нь, хоч і в вишиванці...
123 Показати IP 16 Червня 2016 10:18
Все буде у вишиванках-ОДРАЗУ ЖИТТЯ ПОКРАЩИТЬСЯ))))
лучанка Показати IP 16 Червня 2016 11:04
ідея з вишиванкою гарна, але чого на сірому фоні?
Олесь Показати IP 16 Червня 2016 11:17
Та хоть шось роблять, цікаво чи поміняють ті стрьомні вікна і чи буде людський годинник
бе-е Показати IP 16 Червня 2016 16:18
і все вам не так! все погано!чи не хватить "скігліті"?
Лучанка до бе-е Показати IP 16 Червня 2016 19:52
На превеликий жаль нашим Лучанам - все не так і все не те! Можливо настануть часи кращі - і завтра ми будемо думати позитивніше! :)