USD 27.5 27.9
  • USD 27.5 27.9
  • EUR 31.15 31.6
  • PLN 7.1 7.33

«Мафія» від «сім’ї» екс-президента. Дослідження

Нещодавно стало відомо, що так звана "сім'я" Януковича легалізувала і привласнила злочинним шляхом більше $ 9 млрд і, не дивлячись на повалення диктатора, величезні грошові потоки і далі пливуть у кишені все тієї ж сім'ї, йдеться у сюжеті ТСН.

Коли Янукович тікав із Межигір'я, він мав цілком сформований евакуаційний план. Подейкують, що із собою, він забрав чотири вантажівки, наповнені готівкою. Цифри, які озвучує нинішня влада, приголомшують.
Фіндержмоніторинг заявив, що сума накраденого становить 77, 2 млрд грн. А НБУ, МВС та СБУ розкрили 14 банків-смітників, через які було відмито 140 млрд грн. Але експерти наполягають, що сума награбованого "сім'єю" Януковича в українців перевищує офіційну як мінінімум удвічі. Структурована імперія екс-президента нагадує італійську мафію. Дон - це Віктор Янукович. Силовий та правоохоронний блок очолювали Віктор Пшонка, Олександр Якименко та Віктор Захарченко, сформувавши бойові загони. Своя людина очолила Кабмін - Микола Азаров. Свої ж керували найважливішими міністерствами - доходів і зборів, охорони здоров'я, а також адміністрацією президента, митницею та податковою.


Поки старші забезпечували владний протекторат, молодші займалися фінансами. Олександр Янукович, Сергій Курченко, Артем Пшонка, Олександр Богатирьов за лічені роки від початку правління дона потрапили в рейтинг найбагатших і розподілили між собою сфери впливу. Уся ця організація дістала назву "сім'я". Всеукраїнський банк розвитку - власність Олександра Януковича. Потрібно було всього одне слово батька, щоб у захолустний приватний банк перевели рахунки наважливіших установ держави: податкової, міліції, Укразалізниці. Його активи злетіли на 1240%. І, як не дивно, головна скрабниця "сім'ї" і досі працює.

Син Януковича Олександр сьогодні у розшуку. Він займався вугільною промисловістю, будівництвом та банківською справою, створивши фінансово-промислову групу МАКО. Вона, до речі, без проблем працює і сьогодні. До складу входять 12 фірм та 2 банки.Олександра-стоматолога пов'язувають і з нелегальним бізнесом на копанках. Нелегальне вугілля безперешкодно потрапляло на 5 привласнених збагачувальних фабрик, змішувалося з вугіллям офіційних шахт і вивозилося за кордон "Син Януковича офіційно володів двома закордонними компаніями: МАКО в Нідерландах і МАКО в Женеві, в Швейцарії. Компанія МАКО, яка функціонувала в Женеві, це компанія, яка продавала вугілля сина Януковича в Європі після того, як воно проходило збагачення", - розповів журналіст Лещенко.

В країні без проблем існувала ціла система конвертаційних центрів, що оперувала мільярдами. Нацбанк впритул не бачив існування так званих баків-помийок. "Комісія останнім часом була понад 15%. Тобто ти засилаєш на рахунок фірми-одноденки 1 млрд грн, ця фірма залишає собі 150 млн і повертає тобі в кеші 800 млн", - пояснив журналіст.

Та все ж улюбленим хоббі "сім'ї" було "відтискання бізнесу і цікавої власності". ТСН відшукала підприємця, який напряму постраждав від дій так званої "сім'ї". Чоловік зараз перебуває СІЗО за злочин, якого не скоював. Його посадили за грати, відібравши все, що мав.
"Схема була така: порушення кримінальних справ мєнтами, як правило УПОЗом. Створюють тобі проблеми і ставлять перед вибором: або віддати, або продати. Якщо ти відмовляєшся віддавати, то тебе заганяли сюди, і ти все одно віддаєш. Не хочеш віддавати - за тебе підпишуть документи", - розповів постраждалий від режиму Януковича. Йому просто не пощастило, адже мальовничий шмат землі, який він орендував разом зі своїми друзями під рибне господарство, припав до душі Сергію Курченку, чий кар'єрний успіх просто вражає.
29-річний бізнесмен володіє холдингом ВЕТЕК, Нафтопереробним одеським заводом, 170-ма заправками в Німеччині, ФК "Металіст".
Найвідоміше його останнє придбання - медіа холдинг "UMH" куплений за неймовірні півмілярда доларів. Це майже 50 газет, журналів, радіостанцій України, що й досі працюють на "сім'ю". Його називали кіндер-сюрпризом, і гаманцем статків Януковича, який за кілька років перетворив 16-річного курєра в очільника 55-ти компаній, обєднаних під вивіскою "Газ України", а згодом ВЕТЕК.
Монополізація ринку скрапленого газу - це те, завдяки чому ця група виникла. Вони скуповували обсяги скрапленого газу за пільговими цінами на державних аукціонах, а потім продавали його за завищеною ціною на заправочних станціях", - розповіла журналіст Севгіль Мусаєва. Зараз відкрито 11 кримінальних проваджень проти компаній ВЕТЕКу. Арештувано 60 тисяч тонн палива. Холдинг, що проводив операції з пальним, обікрав нашу державу на 7 млрд грн. Але ВЕТЕК та інші структури "сім'ї" працюють та досі набивають кишені Януковича. У прокуратурі лише розводять руками.
"Ці особи дуже мало підприємств реєстрували на себе. Вони реєстрували їх на підставних осіб. В тому числі, не тільки підприємства, а й майно, банки і т.д тому напряму нам накладати арешти на це майно без будь-яких доказів належності його нашим фігурантам по справі це буде незаконно", - запевнив заступник генпрокурора Олексій Баганець.

Олігархічний клан Януковича осідлав не просто державні фінанси: бізнесом стало навіть саме законодавство. Лише за останні чотири місяці експерти знайшли щонайменше 20 таємних постанов Кабміну, які просто не проходили через Мін'юст. "Уряд Януковича і Азарова збагачувався за рахунок неправомірної роздачі через постанови Кабміну бюджетних коштів, державних ресурсів: це теплоелектростанції, це комунальна власність, це заводи, які потім роздавалися фірмам-прокладкам, це земельні ресурси, які роздавалися фактично без конкурсу фірмам, підконтрольним "сім'ї" Януковича", - розповів директор центру політичних студій та аналітики Віктор Таран. Поки ж лишаються заблокованими рахунки лише на 2,5 млрд грн. Усі члени родини поховалися. Проте, заручившись підтримкою фініституцій ЄС та США, іще є шанс повернути частину викрадених у нас грошей.
Загрузка...
Коментарів: 14
колектив-волиньлісу Показати IP 21 Квітня 2014 16:55
увага. А Сівець керівник всіма лісами України! 0,5млрд в рік готівкою в сім'ю давав. А " госпідірник" Колісник їх з волині вижимав з підприємців і Волинського лісу.
пофігіст до колектив-волиньлісу Показати IP 21 Квітня 2014 21:02
100%
Анонім до пофігіст Показати IP 21 Квітня 2014 22:06
хто з"їв мое сало?
LM Показати IP 21 Квітня 2014 16:59
Всі все знають ніхто нічого не робить!
Секти до LM Показати IP 21 Квітня 2014 22:43
Правий сектор ви вже , як БЮТ ( наркомани завазілінені????) , закатуйте рукава і робіть щось. Хєрньою страждає !!!!!
Юрій Показати IP 21 Квітня 2014 18:44
Волинське управління НБУ (керівник Бєлік ) протягом 4 років кришувало Західінкомбанк , "общак" Юри Єнакієвського. Вкладники Західінкомбанку не можуть повернути депозити, банківські картки заблоковані, понад 200 вкладників померли, не отримавши гроші на ліки .Вкладники написали багато звернень про звільнення злочинця Бєліка з посади, а він все біля корита. Надія тільки на Божий суд.
Наталія до Юрій Показати IP 21 Квітня 2014 19:41
треба було думати головою у який банк гроші вкладати! всі ж чудово знали чий то банк!
Тема устарела Показати IP 21 Квітня 2014 20:28
Ждем разоблачений секты БЮТ...
Волинь Показати IP 21 Квітня 2014 20:51
Найцікавіше те, що нова влада не хоче притягнути банду Азарова-Януковича до відповідальності, не хоче повернути розкрадені мільярди . Нова влада чекає, що Америка захистить їх від Путіна, що Америка витрусить гроші з Фірташа, Медведчука, Ахметова, Януковича і на блюдечку з блакитною стрічкою принесе владі, а влада роздеребанить їх. Така влада після революції. Шкода наших патріотів, які вірили у краще...
відаючий Показати IP 21 Квітня 2014 22:03
ці ігри велися вже давненько...... але : 1. У кожного з нас вкрадено кожному належана одна сороко-мільйонна частка майнової спадщини (власності) України – Майновий сертифікат (т.зв.«ваучер») і перерозподілено це належне нам майно в користь певної групи осіб. Вартість майна, яке належить кожному громадянину України на сьогодні — еквівалентна 250 тис. доларів США + 3 га землі. 2. Нам не виплачено згідно договору з Євросоюзом 160 млрд. євро (це по 4 тис.євро на кожного). 3. На до сьогодні не повернуто 90 млрд. доларів офіційним спадкоємцем СССР – Російською Федерацією вклади громадян України в ощадбанк СССР (який зараз є Сбербанк Росії). 4. Нам не заплачені Російською Федерацію матеріальна компенсація за голодомори, де знищено від 8 до 40 млн. українців. за злочини над нашим народом під час колективізації, коли було обкрадено, вбито і вивезено в Сибір на рабську працю мільйони українців. 5. До сьогоднішнього дня усі президенти України і уряди – не вимагали повернення цих коштів, що є свідченням зради національних інтересів України та існування таємного плану, по якому діють вже 20 років до сьогоднішнього високопосадовці у державі Україна........ і т.д...... кого цікавить щось --єднайтеся для нової гайдамаччини.....
гайдамак до відаючий Показати IP 21 Квітня 2014 22:15
кожному хто приеднается дарунок від арганізатора - губозакаталка!!!!
Всезнайко до відаючий Показати IP 22 Квітня 2014 09:13
Ти ще золото Полуботка згадай, придурок...
Анонім Показати IP 21 Квітня 2014 22:25
На Украине произошла уникальная революция, где богатые ограбили бедных их же руками. Сперва собрали с нищих деньги на революцию, чтобы пришли к власти олигархи. Затем эти же олигархи ещё раз собрали деньги с нищих уже на армию, чтобы потом эту армию направить на тех же нищих. История подобных примеров не знает.
лучанин Показати IP 22 Квітня 2014 13:53
до Волинь - Ви праві на 200% і більше

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.