USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

За інформацію про підривника авто депутат дає мільйон. ВІДЕО

20 Жовтня 2014 17:12
Депутат Луцької міської ради Володимир Никитюк обіцяє винагороду мільйон гривень за інформацію про того, хто заклав вибуховий пристрій в його авто. Зауважимо, що по факту підриву відкрита кримінальна справа за посягання на життя, зловмиснику загрожує довічне ув’язнення.

Про це йшлося під час прес-конференції депутата Луцькради, голови земельної комісії Володимира Никитюка в конференц-залі готелю «Україна».

«Я давно живу у цьому місті, пройшов Афганістан, був у Баку, я бачив смерть не один раз, був поранений, нагороджений, тому мені бачити кров не страшно. Але тут найгірше те, що аби я сів пізніше на 10 хвилин, то могли б постраждати мої рідні, з якими ми збиралися на відпочинок, у мене 5 онуків. На сьогодні, я маю роботу – знайти, хто це зробив, за достовірну інформацію я дам багато грошей, хоч 500 тисяч гривень, хоч мільйон, я підключу все і вся, аби знайти його», - звернувся до лучан Никитюк.
Інцидент він не пов’язує з бізнесом, скоріше - зі своєю діяльністю в Луцькраді.

«Я прийшов, сів в машину, яка стояла за парканом, завів авто, від’їхав два метри і відбувся вибух. Дивом лишився живим, у мене вчора другий день народження відбувся. Погроз і дзвінків попередньо не було. Є біля будинку мого відеонагляд, там усе видно, правоохоронці вже розбираються. Це я не пов’язую з бізнесом, адже, мабуть я перший в місті заробив свій перший мільйон, мав перший кооператив, займався активно своїм бізнесом до 45 років, а мені зараз трохи більше 55. Я до корупційних діянь не був причетний, містом ходжу без охорони і ні від кого не ховаюся. Єдине, що може бути, – моя діяльність в міській раді. Під час останньої земельної комісії я трохи емоційно висловився, адже батьки, жінки загиблих воїнів приходять, аби отримати земельну ділянку, а процедура триває 7 місяців, так не має бути, я просив, щоб цей процес пришвидшили, то, може, комусь це й не сподобалося», - резюмував Володимир Никитюк.

Нагадаємо, вибух трапився о 12:45, 19 жовтня, до дна автівки була прикріплена граната Ф1.


ВІДЕО з архіву ТРК «Аверс»

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
смс Показати IP 20 Жовтня 2014 17:47
Спочатку кредити верни мільйонні, мільйон він дає .... , "розкидав каміння? тепер час їх збирати". Диво боголюбське.
МД до смс Показати IP 20 Жовтня 2014 18:29
Уважаемый/ая смс ! Вы ничего не знаете и пишете всякую хрень. Есть Богна земле и это он сотворил чудо. А вы бездарный, никчемный человечек! Зависть Вас погубит! И не в деньгах дело, а в сострадании и понимании! Такие как вы просто напросто называются ТВАРИ!!!!
до до МД Показати IP 20 Жовтня 2014 23:04
смішний ти і не розумний ; ви там зовсім загнались чи що? Хто таким завидує? Ніщєброди моральні, ви просто пострадянські фейки.
иван Показати IP 20 Жовтня 2014 17:52
смешалось все : котлеты -мед га-но и мухи ! нада штирлица
Дьодік Показати IP 20 Жовтня 2014 18:01
Тобто за логікою шановного депутана гранату йому заклали за те, що він роздавав землю учасникам АТО? - Сумніваюсь - швидше за все комусь щось пообіцяв (ласий шмат землі) і не зробив, або ще й бабло за це взяв і не повернув. Не вірю в депутанів альтруїстів, які розкидаються мільйонами.
дідо Показати IP 20 Жовтня 2014 18:37
Чесним людям гранати не підкладають. Менше треба було дєрібанити луцьку землю.
Ок Показати IP 20 Жовтня 2014 18:41
Не залишилося в цій країні законів та порядку!!! Безлад.анархія.одні дебіли зі злобою . Хочу вбивають. Хочуть багнюкою обливають .надій Україно!??!!
Александр Показати IP 20 Жовтня 2014 18:42
Не завидую придуркам, после такой мотивации их сдадут подельники либо уничтожат заказчики.
Анонім до Александр Показати IP 20 Жовтня 2014 18:47
він блефує
Лучани до Анонім Показати IP 20 Жовтня 2014 19:12
никитюк людина слова-сказав зробив!!!! Приз чекае На власника информации
класний керівник до Лучани Показати IP 20 Жовтня 2014 19:46
випише вексель
Андрій76 Показати IP 20 Жовтня 2014 18:46
Свято наближається-полювання починається...Переможцю приз-мільйон...
Херлок Шолмс Показати IP 20 Жовтня 2014 19:39
Іщітє женщіну...
птн-пнх Показати IP 20 Жовтня 2014 22:40
краще віддай той мільйон на АТО - і, можливо, це буде перший твій правильний вчинок за все твоє нікчемне життя...
Семен до птн-пнх Показати IP 20 Жовтня 2014 22:55
Судячи із твого нікнейму, це ти живеш нікчемним життям. Людину ледь не вбили. Хотілось би побачити ваші коменти після того як ви б усією родиною могли підірватися!!!!!!!!!!
vekelka до Семен Показати IP 20 Жовтня 2014 23:14
якщо хочуть і справді вбити то так і стається на жаль. а це щось незрозуміле...........
семен до vekelka Показати IP 21 Жовтня 2014 00:04
це просто диво. можливо це знак для всіх нас....
Рима Показати IP 21 Жовтня 2014 09:16
А де він взяв гроші на Лексус? Міліони з наших карманів буде роздавати тепер за інформацію. Хі-хі-хі хоч посміється з нас.
Справеливий Показати IP 21 Жовтня 2014 09:32
По людськи треба жити і поступати, от і гранат ніхто не буде прив'язувати! Де ж взяв пан Нікітюк мільйон??? Торгуючи земелькою та хатами " безхозними " в центрі Луцька!!! Скільки ж треба старому? Заробив чимало то допомагай простим людям, а не крадете далі і засідаете по Курінях та Честерах розробляючи та придумуючи нові махінації! Позор таким депутатам як ви! Бридко дивитись на ваші пихаті морди!
ніколя Показати IP 21 Жовтня 2014 11:47
якщо він розкидається міліонами то в нього не один той мільйон. краще б віддав на лікування хворих дітей чи на одяг учаникам Ато а то зажрався і йому так просто викинути мільйон бо в нього він як у мене 5 грн
євро Показати IP 21 Жовтня 2014 12:09
..........а дійсно, чи не краще цю винагороду віддати на інсулін для важко хворих дітей і т.д. ??!!
оля Показати IP 21 Жовтня 2014 13:31
Нікітюк не замішаний в корупційних схемах))})))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Справедливий Показати IP 21 Жовтня 2014 15:06
коментар було видалено
ВОНО Показати IP 22 Жовтня 2014 05:48
ось він.... початок справжньої люстрації
сашко Показати IP 22 Жовтня 2014 18:47
коментар було видалено
о Показати IP 22 Жовтня 2014 19:17
Жах!!!!!! Це не люстрація.Це безлад та свавілля. Масовий психоз.Радіютьбандитським діям.А де гарантія.що ви не будете так пролюстровані.