USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

Міськрада «відмивала» гроші на шкільному харчуванні

13 Листопада 2015 13:42
Начальник Управління освіти Луцької міської ради Олег Гребенюк завдав міському бюджету матеріальної шкоди на суму 980 725, 40 грн.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо від працівників Управління освіти Луцької міської ради.

Так, чиновник у листопаді безпідставно подав документи на виплату Казначейством 980 725, 40 грн. підприємцю Шмід С. В., який, згідно з раніше підписаним договором між Управлінням освітою ЛМР та Комбінатом шкільного та студентського харчування, мав надати послуги з організації та забезпечення харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах Луцька.

Так, 03.11.2015 кошти за листопад були вже виплачені.

Відтак, чиновник порушив чинне законодавство, згідно з яким акти приймання-передачі послуг за поточний місяць він має право підписувати і подавати до казначейства на виплату лише після фактичного надання послуг, в конкретному випадку – в кінці листопада – на початку грудня.

Ба більше, Гребенюк не мав права підписувати акти приймання-передачі послуг без підтверджуючих документів їх фактичного надання, а це – акти харчування дітей і табелі харчування дітей.

Тож, нещодавно під час перевірки актів прийому-передачі виконаних робіт від 3.11.2015 (а це акт №б/н на суму 844 514,80 гривні, акт б/н на суму 29 049,00 гривень, акт №б/н на суму 54 350,40 гривні, акт №б/н на суму 52 811,20 гривні, виявилося, що підтверджуючі документи щодо послуг з організації та забезпечення харчування учнів в загальноосвітніх навчальних закладах на суму 980 725,40 грн. за листопад цього року відсутні.

Зазначимо, що, відповідно до рахунків Комбінату шкільного та студентського харчування від 03.11.2015 року за №21 на суму 844 514,80 гривні, №22 на суму 29 049,00 гривень, № 23 на суму 54 350,40 гривні, № 24 на суму 52 811,20 гривні Управління освіти 03.11.2015 року здійснило оплату за послуги їдалень за листопад 2015 року Комбінату шкільного та студентського харчування на загальну суму 980 725,40 гривні. Зокрема, платіжним дорученням №4668 на суму 54 350,40 гривні, №4669 на суму 52 811,20 гривні, №4670 на суму 29 049,00 гривень, №4671 на суму 844 514,80 гривні.

До слова, порушення виявили в межах договору про закупівлю послуг №150/03 від 12.03.2015 на загальну суму 8 мільйонів 139 тисяч 140 гривень.

Окрім того, перевіркою правоохоронних органів встановлено, що 12.11.2015 Гребенюк безпідставно виплатив ще мільйон гривень підприємцю Шмід за ще не надані послуги. Як і в першому випадку, начальник Управління освіти, згідно з чинним законодавством, мав право подавати казначейству документи на виплату цих коштів лише після фактичного їх надання, тобто, знову ж таки, в кінці листопада – на початку грудня.

Ціково, що, як стверджують ті ж достовірні джерела, підприємець Шмід О. В. мав кредит в банку, і пан Гребенюк виплатив ці кошти, щоб підприємець погасив кредит і не сплачував відсотки.

Зауважимо, під час вчорашньої перевірки правоохоронними органами Управління освіти ЛМР стало відомо, що директорам шкіл та завідуючим ДНЗ виплатили премій на суму близько 2 мільйонів гривень. Зокрема, сума премії одній особі склала від 10-ти до 20-ти тисяч гривень. Правоохоронці встановили, що незаконну вказівку виплачувати премії, надбавки та інші заохочення без проведення попередньої індексації надав начальник Управління освіти Луцької міської ради Олег Гребенюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Луцьк Показати IP 13 Листопада 2015 13:58
це факти...а дії які по Гребенюку...ніяких...от цим все сказано....
Міліція Показати IP 13 Листопада 2015 14:05
Які правоохоронці?без призвіщ це фейк!
ховайся Показати IP 13 Листопада 2015 14:14
ховайся два раза
цікавий Показати IP 13 Листопада 2015 14:58
цікаво скільки відкату дали Гребенюку: 30 чи 50 відсотків?
Костур Показати IP 13 Листопада 2015 15:12
Працівники освіти це КРУ, МВС і КГБ разом взяті. Черговий пук в нікуди.
Анонім Показати IP 13 Листопада 2015 15:57
А чому нема ніякоі відповіді правоохоронних органів на ці новини від управління освіти?! То чи то так, чи то ні..........Цікаво було б знати......
Коля Показати IP 13 Листопада 2015 16:19
Бо в Романюка все шито-крито. Порішав з ментами.
вв Показати IP 13 Листопада 2015 17:40
Чому Романюк постійно покриває Гребенюка ? Кревську виїли, щоб спокійно афери крутити?
В с. Золочівку на ві до вв Показати IP 13 Листопада 2015 19:47
На вірних Артемонів взагалі наплювати і наблювати , а вони хай мітять і Карабаса Барабаса і Буратіну . ua Сьогодні 16:07 відповісти + 11 - 1 Жінку шкода .Але Романюку ця пані загрози не несла,кому потрібна така репутація ? , На нього щодня "друзі" ллють стільки бруду аби відмився ,То всі мали б в синцях ходити ,,, Анонім до ua Сьогодні 17:09 відповісти + 3 - 3 Це не бруд - це правда! Романюк кришує (на модерації) до Анонім Сьогодні 19:40 відповісти + 0 - 0 U Будуємо майбутнє 08.11.2014 22:30:12 Такі коментарі мабуть не дуже задовільняють високопосадовців . Але злочинця Батова до відповідальності не пускають - розкаже про солідні оборудки:: - буде грім серед ясного неба. Тримаємо дальше : ЗЕК і освіта - світле майбутнє освітянськоі ниви! Відповісти U С. Мишковець знає 02.01.2015 18:32:57 факти всерйоз до Анонім 25 Вересня 2014 19:34 відповісти + 3 - 1 Більш детально про ПТУ - Луцьке ВПУ (ПТУ №9). Де вже в цьому тисячолітті засуджені за Кримінальним кодексом України ДВА ДИРЕКТОРи . Один з засуджених в даний час працює в училищі викладачем.!!!!!!!!!!!???????????...Можна зайшовши в Яндекс чи Гугл набравши - Батов Геннадій Федорович. КОМЕНТИ , що ЗАЧИТАЄШСЯ ++++++НЕЗВАЖАЮЧИ НА ВИДАЛЕНІ - сотні цікавих і дуже цікавих !!!
ОЛЕГ до вв Показати IP 14 Листопада 2015 12:11
БО ГЕБЕНЮК З РОМАНЮКОМ ДІЛИТЬСЯ
знаю їх особисто до вв Показати IP 15 Листопада 2015 00:38
Все просто! Майже все бабло іде в кишені Романюка і далі...Гребенюку лишають копійки...
Волинь Показати IP 13 Листопада 2015 21:13
Освіта та медицина - найбільші галузі по розкраданню грошей лучан. У навчальних закладах три найпоширеніші способи розкрадання : 1. завищені ціни на товари та послуги ( в тому числі продукти для столових). 2. "мертві душі " в списках працівників , тобто люди рахуються здебільшого для стажу , а самі торгують на базарі , а зарплату справно отримують та віддають куратору ( частіше директору школи чи садка) Запитайте в Мишковця, мажорна 4 школа, він дасть майстер-клас на цю тему. 3. Приписки при виконанні ремонтних робіт. Тому з 200 млн. гривень, витрачених на освіту за січень-червень 2015 року, такі спритники вкрали понад 20 млн.гривень. За роботу, любі друзі. Поверніть накрадені мільйони в казну міста для ремонту будинків та доріг. Слава Україні !!!
Стас Показати IP 13 Листопада 2015 21:26
Що ви мелете, як в гарячці, немає такого підприємця, а є директор, а стосовно коштів, брєд собачий, скільки можна брехати, добре знаю, що не надрукуєте, бо правда у вас в дефіциті!
777 Показати IP 13 Листопада 2015 23:45
Дивно, чому нічого не написали про те як він покриває побори в ДНЗ?
Марат Показати IP 15 Листопада 2015 00:02
Черговий скандал, пов'язаний з Гребенюком. Напрошується зміна керівника управління освіти. Але в " господаря міста" руки не доходять навести порядок в цьому управлінні - зайнятий виборами. Та й ДНЗ - неперспективна тема, це ж не асфальт на Волі вкатати, де всі це бачать і сприймають як виключно його заслугу.