USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Керівникам шкіл та ДНЗ виплатили 2 мільйони «премій за вибори»

12 Листопада 2015 15:22
Премій з міського бюджету на суму близько 2 мільйонів гривень виплатили директорам шкіл та завідуючим ДНЗ у зв’язку з виборами. Таким є результат вчорашньої перевірки міліцією Управління освіти Луцької міської ради. Очевидно, бюджетні кошти сплачувалися для того, щоби керівники вказаних установ тримали «в тонусі» свої колективи та голосували за «правильного» кандидата.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з достовірних джерел у правоохоронних органах.

Так, наголошують, що сума премії одній особі складала від 10-ти до 20-ти тисяч гривень.

Правоохоронці встановили, що незаконну вказівку виплачувати премії, надбавки та інші заохочення без проведення попередньої індексації надав начальник Управління освіти Луцької міської ради Олег Гребенюк.

Зі слів правоохоронців, він діяв умисно і з корисливих мотивів, всупереч Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України», «Закону України про індексацію грошових доходів населення», «Закону України про Державний бюджет України» та інших законодавчих документів.

ІА Волинські Новини звернулися до посадовця за коментарем, проте щойно Олег Володимирович почув, з якого видання телефонують, навідріз відмовився будь-що коментувати. Причому самого питання журналіст так і не поставив.

Начальник управління обгрунтував це тим, що видання нібито «перекручує» його слова. Очевидно, йдеться про один з останніх коментарів головного освітянина міста, де він висловився щодо відсутності доплат працівникам сфери освіти. Їх, зі слів Гребенюка, не було, у зв'язку з нестачею коштів. Нагадаємо, вихователі з дошкільних навчальних закладів міста скаржилися, що їх позбавили доплат і залякують тим, що кошти не повернуть, якщо у день виборів вони не проголосують за «угодних».

Будь-що коментувати відмовився і тимчасовий виконувач обов'язків начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області Петро Шпига. Посадовець взагалі заявив, що подібної інформації він не має.

Водночас, з достовірних джерел у правоохоронних органах стало відомо, що наразі міський голова Микола Романюк вживає заходів щодо недопущення розголосу цієї інформації, тривають активні переговори з тим же Петром Шпигою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
Лучанин Показати IP 12 Листопада 2015 15:38
бред
123 Показати IP 12 Листопада 2015 15:41
Це відкрита брехня. А суми такі називають, що це взагалі нереально.
Анонім до 123 Показати IP 12 Листопада 2015 16:04
Це для тебе нереально, а для Романюка норма, тож не з свого кармана!
Анонім до 123 Показати IP 12 Листопада 2015 16:06
Чому нереальні суми, для міського бюджету?!
!!! Показати IP 12 Листопада 2015 15:49
Романюку закони не писані
Анонім до !!! Показати IP 12 Листопада 2015 16:16
Получается, что в Луцке меньше двухсот учителей. И, вообще, за что официально были даны такие премии? Или в Луцке у учителя оклад от 10 штук?
Аноніму до Анонім Показати IP 12 Листопада 2015 17:50
Премії не вчителям, а директорам!!! і завідувачам садків..
Математик до Анонім Показати IP 12 Листопада 2015 17:50
Читайте уважніше, премії не вчителям, а ДИРЕТОРАМ давали. У нас в Луцьку 27 шкіл. І 40 ДНЗ. Чому б ні?
Лучани Показати IP 12 Листопада 2015 16:03
А Романюк постійно говорить, що в бюджеті коштів нема! А на підкуп є!
Тарас Чурило Показати IP 12 Листопада 2015 16:08
О, все серйозно. Тут і криміналом попахує. Микола Ярославович пішов вабанк
Вася Показати IP 12 Листопада 2015 16:10
Колюня просто заплатив їм частину честно заробленої зарплати. і сказав шо решту отримають лише коли проголосують за нього. а якщо ні то грошей не ждіть
Анонім Показати IP 12 Листопада 2015 16:10
На території 21 школи Романюк будинок збудував Оце ж доплату Ковальчук отримав Вже мабуть 5 ту хату в Ліпінах зведе
Анонім Показати IP 12 Листопада 2015 16:26
Микола жарить не на жарт!
аяяй Показати IP 12 Листопада 2015 16:30
Заведующие детсадами так точно премии получили,только молчат и давяь на подчиненных.
Вчитель Показати IP 12 Листопада 2015 16:40
що Ви?пан Романюк каже ,що зробив капітальний ремонт 21 школи А внески батьків тоді на що йдуть?от на ті хати і ресторани Ковальчука
Волиняни Показати IP 12 Листопада 2015 17:42
Освіта корумпована галузь Головне,що ніхто не хоче працювати ,одна показуа! 11 листопада в школи любомльського району позвонили з райвно, за дорученням начальника, всім вчителям початкових класів здати по сто гривнів бо в район приїхала перевірка з облоно.Сьогодні перевірка вже є. Перевіряють ті школи,які не здали гроші! Що змінилось? Так було при регіоналах,так все залишилось!
Валентина Показати IP 12 Листопада 2015 17:45
Регіонали ніде не ділись, вони при владі ,тільки замаскувались!
я до Валентина Показати IP 12 Листопада 2015 19:08
Вони не маскуються -роги стирчать із під крил в освітян, причому на керівних постах у 80-90%
Ксена Показати IP 12 Листопада 2015 17:52
Це все дійсно правда, але умудряються, взявши гроші, працювати на два фронти.
Марія Показати IP 12 Листопада 2015 18:01
21 школу відремонтували за рахунок Європейського Банку розвитку,як і 5 і 10.При чому тут Романюк не зрозуміло.......До того ж тільки при Гребенюку настав порядок в освіті!!!!!!!,і це не заслуга Романюка! А щодо внесків батьків,то скажіть і порахуйте скільки виділяє держава на школи...і скільки школа витрачає на самозабезпечення,це все тільки завдячуючи батькам.А Романюк це дуже продажна людина,яка не має ані совісті ані гідності!
Левченко до Марія Показати IP 12 Листопада 2015 21:20
Гребенюк можливо як вчитель хороший, але як управлінець повний нуль . Ніхто його не поважає не рахується з ним . А гроші він дуже любить. От Романюк і купив його з патрохами. Р
Іван Володимирович Показати IP 12 Листопада 2015 18:05
Я думаю це повна "єрєсь",Я знаю Олега Володимировича дуже давно,був моїм вчителем.Завдяки йому і закінчив школу і виріс нормальною людиною. Він був потім директором 15 школи ,людина на своєму місці!!!Він освітянин з великої літери! Романюк здатен підставити кого завгодно,аби не лишитися свого місця!
Тарас Чурило Показати IP 12 Листопада 2015 18:10
Це ж після виборів все випливе... Ой скандал буде...
Мент Показати IP 12 Листопада 2015 20:54
Га-но завжди випливе! Плахотна ж випливла.
Педагог до Мент Показати IP 2 Грудня 2015 22:55
А що з плахотною?
в олинянин Показати IP 12 Листопада 2015 21:28
Я МРІЯВ І МАВ НАДІЮ ЩО ЗА МАЙДАНОМ НАСТУПИТЬ СВІТЛО, ПРИЙДЕ ПРАВДА... ПРИЙШЛО Х*ЙЛО І КРОВ РОЗЛИЛАСЯ, ПРИЙШЛИ СВОЇ МАРОДЕРИ І НАРОД ОБІКРАЛИ. НЕБЕСНА СОТНЯ..... ДО ВАС ЗВЕРТАЮСЬ. ПРИЙДІТЬ І НАКАЖІТЬ ОТУ СВОРУ ЩО ЛИШИЛАСЯ НАМ У СПАДОК ВІД УСІХ ВЛАД. ВИ МУЖНІ, ВИ ВСЕ БАЧИТЕ, У ВАС Є ТЕ ЧОГО НАМ НЕ ВИСТАЧАЕ.. СИЛИ І ВОЛІ ЩОБ ПІДТИ НА КРАДІЇВ НОШОЇ ДОЛІ. ТАМ.... НА НЕБІ... ВАС ВЖЕ ТИСЯЧІ. ВПРОСІТЬ БОГА АБИ ВІН НАМ ДОПОМІГ ПРОЗРІТИ, НАБРАТИСЯ СИЛИ І ВОЛІ І... ВІДСТОЯТИ СВОЮ ДОЛЮ.
Саня Показати IP 12 Листопада 2015 21:45
Не дивно , що Гребенюк відмовився від коментарів . Він переляканий та несамостійний . Відразу побіг в міську раду з істерикою все пропало. А кошти за програні суди за незаконне звільнення Кревської Романюк вже повернув в бюджет міста ?
вихователька Показати IP 12 Листопада 2015 22:27
Це правда в садочку 16 завідуюча всіх залякувала перед виборами і погрожувала що якщо ми не проголосуємо за Романюка то вона нам зробить кузькіну мать...сволота ще та.....
вихователі ДНЗ 16 до вихователька Показати IP 13 Листопада 2015 10:02
Відповідь на коментар від 12.11.15 22.27 Це неправда. Нам ніякої агитації за конкретних кандидатів в закладі не проводили. Образливо, що згадали завідуючу, яка не дозволяє собі на нарадах подібних слів вживати. Наша думка, що ці брудні слова кинуті на сайт сторонною людиною, бо наш колектив згуртований і сталий, працівники вже багато років один одного знають і поважають. Оті лайливі слова нехай забере та так би мовити "вихователька" і з ними живе кожен день.
мамочка до вихователі ДНЗ 16 Показати IP 13 Листопада 2015 19:31
Завідуюча неодноразово погрожувала своєму колективу. Часто чути як вона гнобить їх у своєму кабінеті. Це напевно через те, що частенько випиває на робочому місці. Запах алкоголю в її кабінеті це вже норма. А ще постійне вимагання "благодійних внесків" від батьків стало регулярним. На що дивиться начальник управління освіти? І чому в цьому садочку так погано харчують дітей? Чому таке одноманітне меню і такі малі порції? Де діваються продукти які постачають в ДНЗ 16???? Гребенюкю слід звернути на це увагу.
мамочка Показати IP 12 Листопада 2015 22:31
О да я малечу ввожу в цей садочок вона і батьків підбурювала.....неприємна жінка як такі люди займають такі посади
Вихователі ДНЗ 16 до мамочка Показати IP 13 Листопада 2015 10:20
Відповідь на коментар від 12.11.15 22.31 Дуже схоже, що ці слова писала людина, яка в 22.27 представилася як "вихователь". До нас в садочок стоїть черга з батьків, які хочуть влаштувати сюди своїх дітей, бо наш заклад в місті цінується як комфортний для малечі. Завідуюча працює в закладі 10 років і проявила себе як достойний керівник. А вам ,"мамочка", нагадуємо, що в Луцьку є ще 39 дитячих садочків.
мама до мамочка Показати IP 14 Листопада 2015 17:23
Моя дитина теж ходить в цей садочок, і я і моя дитина повністю задоволені!!! Перший раз чую про те, що вона батьків підбурювала, я з нею неодноразово спілкувалась в садочку і жодного слова про політику чи про якихось певних кандидатів від неї не чула. Спілкувалась і з іншими батьками, їм теж ніхто нічого не нав'язував. Завжди привітна, приємна і толерантна жінка, при зустрічі цікавиться як наші справи в садочку.
Ока Показати IP 12 Листопада 2015 23:05
Хай Гребенюк оприлюднить премії директорів шкіл! І все стане на свої місця! Чому не захищається?
ока 1 Показати IP 13 Листопада 2015 11:50
Нехай Гребенюк оприлюднить премію свою , Силки, Лещенко. Освітяни ахнуть. Скільки вони собі нараховують.
Бухгалтер до ока 1 Показати IP 13 Листопада 2015 12:20
Премії керівникам підрозділів та їх заступникам встановлює міська рада. Ніхто собі нічого нарахувати не може.
ока 1 до Бухгалтер Показати IP 13 Листопада 2015 12:49
премію Силці, Лещенко ставить Гребенюк. Зробіть публічний запит нехай дадуть накази начальника управління освіти і тоді громада все побачить.
777 Показати IP 13 Листопада 2015 12:46
Перевірте в управлінні освіти штатний розпис. Три юристи, чотири інженери, чотири психологи , три секретарки. Для чого в управлінні освіти 3 юристи ? В міській раді є юридичний відділ , управління містобудування. Відповідь проста Гребенюк прилаштовує своїх людей, розвів кумівство в освіті.
пі Показати IP 13 Листопада 2015 19:49
Мабудь знову Яковлев керує, як тіньовий генерал. При чому там НАПОЛЕОНЧИК! яКОВЛЕВ ТІНЬОВИЙ МАХІНАТОР ВСІХ ПІДСТАВЛЯЄ.Олеже???????
Ірина Показати IP 13 Листопада 2015 21:41
Чому не обговорюється премії і доплати вихователям? Обіцяли вихователям повернути зняті кошти за вересень та жовтень, "кинули" по 600грн і все невідомо за який це місяць, аби закрити рота але терпець урвався. В жовтневих розрахункових листах взагалі фіксованої суми немає та індексацію зняли, гола ставка 1842грн. Бажаю Гребенюку чи Романюку поставити собі таку ставку і відповідні нарахування без фіксованої суми та індексації. Якщо Волинським новинам цікаво, покажу розрахунковий лист, на який номер зателефонувати?
888 Показати IP 14 Листопада 2015 12:30
Дорогі батьки, коли ж ви нарешті прозрієте, і до вас дійде те,що ті гроші які ви здаєте в школах і садочках йдуть не вашим дітям, а завідувачам і директорам шкіл в кишеню??? В садочку на обід дітей годують салатом з вареної моркви, смакота просто.
Фотін Показати IP 15 Листопада 2015 16:12
Згоден з 888, а мерія це все кришує ))))))))