USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Між трьома луцькими школами розділять майже 3 мільйони

29 Квітня 2014 08:00
Луцьк отримав міжнародний кредит на енергоощадні заходи в сумі більше 2,7 мільйона гривень. Ці кошти планують спрямувати в управління капітального будівництвана модернізацію трьох луцьких шкіл.

Під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів сьогодні, 28-го квітня, затвердили відповідний проект рішення.

«Гроші отримають ЗОШ № 5, ЗОШ № 10 та гімназії № 21», - говорить начальник управління фінансів та бюджету Лілія Єлова.

Луцькрада отримала гроші завдяки співпраці із міжнародною фінансовою організацією Північна Фінансова Корпорація (НЕФКО). Згідно з умовами договору, кошти спрямують на енергоощадні заходи.

Гроші розподілять між луцькими школами так: 335 643 гривень для управління освіти на ЗОШ № 5, ЗОШ № 10 отримає 584 900 гривень, найбільшу суму - 1 855 195 гривень - спрямують на енергоощадні заходи в гімназії № 21.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Вася Показати IP 29 Квітня 2014 09:01
Як так? Самі бідні дітки вчаться. Є і інші школи. Бідна 13 школа, 2 школа. А то 21 вдруг.
Директор 21 школи до Вася Показати IP 29 Квітня 2014 09:30
Треба вдосконалювати краще, щоб був прогрес, а ті самі підтягнуться до нас
Лучанин до Директор 21 школи Показати IP 29 Квітня 2014 12:37
іди в ж.....опу зі своїм прогресом. Прогрес ваш це правильно жоп....у посадовцям місьради та облради лизати. Значить добре прогресуєте.
Відділ освіти до Директор 21 школи Показати IP 23 Липня 2014 12:43
У 21 школі вже зажерлися зовсім. Керівництво хамовите. Школу перетворили на бозна шо. Доять гроші з батьків. Скільки це триватиме?
Лучанин до Вася Показати IP 29 Квітня 2014 12:35
а 19, а 2 та інші.
йося моргенштерн до Вася Показати IP 29 Квітня 2014 13:31
откат стандартний - 10%. може трохи більше. А рагулі повинні ..... ЯНУКОВИЧ ВІЧНО ЖИВИЙ!!! СХЕМИ ПРАЦЮЮТЬ!!!
педагог Показати IP 29 Квітня 2014 10:32
21 школа завжди підтримувалася колишнім губернатором і тепер все продовжується! Так не повинно бути!
Lutsk до педагог Показати IP 29 Квітня 2014 10:40
В 21 школі в 93-98 роках працювала С.О.Клімчук. Дружина Б.П. Все дуже просто. А якщо згадати, що директор 21 гімназії Ковальчук О.О в свій час був відповідальним працівником міському КПРС-то все остаточно стає зрозумілимю. І люстрація таких не візьме.
лучанка Показати IP 29 Квітня 2014 11:00
А чому забувають за гімназію №7 яка на такий великий район одна і вже скільки років обіцяють добудову то чому не виділити коштів на ць забуту всіма школу , яка потребує розширення.
Учень Показати IP 29 Квітня 2014 14:39
Да, всім відомий факт що 21 школа найбідніша у луцьку... Іду блювати