USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На хабарництві впіймали двох міліціонерів

16 Серпня 2014 17:38
Начальник та заступник одного з райвідділів на Волині впровадили схему, згідно з якою справно отримували хабарі, - інформують у прес-групі УСБУ в області.

Так, працівники СБУ спільно з працівниками обласної прокуратури викрили та припинили протиправну схему одержання хабарів, впроваджену начальником та його заступником одного з райвідділів УМВС України у Волинської області.

Міліціонери систематично вимагали та одержували неправомірну вигоду від одного з місцевих мешканців за безперешкодне перевезення підакцизних та інших товарів автошляхами регіону до українсько-білоруського кордону.

Загалом задокументовано три епізоди одержання зловмисниками грошей.

12 серпня СБУшники затримали правопорушників під час одержання чергової частини хабара - 400 доларів США.

Прокуратура області обом працівникам міліції повідомила про підозру -одержання неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
неважно Показати IP 16 Серпня 2014 17:53
чому коментів немає, це ж корупція!!! дотого ж систематично брали хабар! це вам не п"яним їхати на пасажирському сидінні!
Ха-ха до неважно Показати IP 16 Серпня 2014 20:40
ось тобі коментар - мова йде про такого собі Деркача Андрія (начальник Ратнівського РВ УМВС). Ця с...ка ще в Шацькій міліції всіх дістала до краю, але його вчасно перевели в грудні 2013 року в Ратне. Так тобі паскудник і треба!!!!!!
о/у до неважно Показати IP 17 Серпня 2014 10:41
А яка роль призначеного за наполяганням самооборони начальника УМВС П.Шпиги, зі слів працівників УМВС як керівник він нульовий результатом цього не припинення а зелена дорога корупції. Вимагання хабаря за проїзд територією району це вже цинічна нахабність.В цей складний для країни час за таке необхідно розігнати все керівництво УМВС іначе Волиняни не зрозуміють за що гинули і гинуть патріоти
лучанин до о/у Показати IP 17 Серпня 2014 10:44
В цивілізованій країні керівник сам пішов би у відставку, але нажаль наші шматалайники на це не здібні
правий сектор Показати IP 16 Серпня 2014 18:05
як брали- так беруть нічого в ненці не помінялось от за таких ублюдків і гинуть нажаль зараз люди
лівий сектор Показати IP 16 Серпня 2014 18:41
і будуть брати, поки в цій країні щось не зміниться. бо за зарплату сім"ю не прокормиш.
лучанин Показати IP 16 Серпня 2014 18:50
А Чому так мало лише 2?
Патріот Показати IP 16 Серпня 2014 20:03
Коментарів мало, тому що корупція це вже щодена справа. Ви поцікавтесь в прокурорів і СБУ чому вони не в зоні АТО а заробляють на тому, що відкривають справи ізаробляють на закритті справ. Шановні читачі, Ви хоч раз бачили кого саме затрмали(і так щоразу):в якому районі,прізвище затриманих. Повідомляю, затримали в Ратнівському районі,хабар за сприяння на митиниці.Проведено обшук в начальника митниці,вилучено 1,5 мільйона грн.Чому це не повідомляють громаді!??Тому що, пройде час-справи закриють,і громада запитає, чому не карають виних!??А так ніхто не знає, не прізвищ, не посад!!
ВОНО Показати IP 16 Серпня 2014 21:38
працівники СБУ спільно з працівниками обласної прокуратури викрили та припинили протиправну схему одержання хабарів (с) як я зрозумів якби схема була в правовому полі (тобто освячена керівництвом СБУ) то нічких проблем у пацанів би не виникло????
бетмен Показати IP 16 Серпня 2014 21:39
про деркача це брехня.
Ха-ха до бетмен Показати IP 16 Серпня 2014 22:40
Доведи!!!
Лучанин Показати IP 16 Серпня 2014 21:49
Ратнівщина під прицілом.......
Бетмен до ха-ха Показати IP 16 Серпня 2014 22:44
служби,хай доводять .А я знаю що це неправда
павло Показати IP 16 Серпня 2014 22:56
Бандуру затримали! дернянського мента
иван Показати IP 17 Серпня 2014 10:09
а чому тільки 2-х і тільки міліціонерів ? а остальні пернаті і пузаті ? некрадуть?
Анонім Показати IP 17 Серпня 2014 10:34
А,що тут писати. Тут зараз у нас всі хабарники,здирники,включаючи маленьку бюджетну установу і там директори беруть хабарі,на роботу всіх своїх, мертві душі і т.д. Корупця,як була так і є. І її викорінити може тільки народ.Але третій майдан-це вже буде гнів жахливий народу.Треба так робити ,як робив німець у війну-вкрав, руку відрубав. А так все є зараз , як було як раніше, навіть ще гірше.Але за що гинуть наші дітки,прості робітники,чудові синочки.Бо не одного ворюги і олігарха,чиновника,синки не служать.
Працівник Показати IP 17 Серпня 2014 20:20
400 доларів фігня я знаю що попередники Іщенко та Харитонюк взяли з Мартинця 13000 доларів щоб поновити його на роботі. І нічого працюють в Київі і ні хто не садить
Анонім Показати IP 8 Травня 2015 14:21
Ви всі **біли !!!!!!!!!!!. Шоб небрали хабарів? В першу чергу не нада їх давати!!!!!!!!!.