USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині притягнули до відповідальності 118 валютників

15 Грудня 2014 11:21
Волинські правоохоронці вилучили у валютників понад 423 тисячі гривень, 22 тисячі доларів, 6 тисяч євро, 84 тисячі злотих та кілька сотень і десятків одиниць інших іноземних валют.

Про це повідомили у прес-службі волинської міліції.

З метою виявлення осіб, які організовують і займаються валютними операціями, співробітники управління Державної служби з економічною злочинністю УМВС України у Волинській області здійснили комплекс заходів, основним завданням яких – протидія правопорушенням на ринку валютно-обмінних операцій на території області.

Такі заходи здійснили на території Луцька, а також у містах області. Зі слів начальника УДСБЕЗ України у Волинській області Владислава Кривенди, згідно з результатами цієї перевірки правоохоронці виявили 135 правопорушень, на основі яких склали відповідні адміністративні протоколи.

Окрім того, у виявлених правопорушників правоохоронці вилучили понад 423 тисячі гривень, 22 тисячі доларів, 6 тисяч євро, 84 тисячі злотих та кілька сотень і десятків одиниць інших іноземних валют.

До адміністративної відповідальності судами притягнули 118 осіб. Згідно з рішеннями Феміди на правопорушників наклали штрафи на загальну суму понад 31 тисячу гривень.

У зв’язку з нестабільним курсом іноземних валют та ажіотажем навколо обмінників, охочі здійснити валютні операції все частіше звертаються до «вуличних мінял», або ж обмінників, які зазвичай працюють нелегально. Аби не бути ошуканим, правоохоронці радять громадянам купувати або обмінювати іноземну валюту лише в банківських установах.

- Проблема із «чорним ринком» обміну валюти в області усе ж існує, – прокоментував Владислав Кривенда. - А щодо осіб, які порушуватимуть законодавство у цій сфері, то їх буде притягнуто до відповідальності, яка передбачена статтею 162 (Порушення правил про валютні операції) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладення штрафу від тридцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією валютних цінностей.

Довідково: в період відпрацювання з 29 вересня по 2 грудня цього року співробітники УДСБЕЗ області виявили 57 правопорушень у сфері здійснення валютних операцій. На порушників складені відповідні адмінпротоколи, вилучили 376 тисяч гривень, 9 тисяч доларів та 71 тисячу злотих й інших іноземних валют.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Всезнайко Показати IP 15 Грудня 2014 11:22
Ага, бачу біля цуму, всі наказані...
Дмитро до Всезнайко Показати IP 15 Грудня 2014 13:34
ТІ. хто" наказував" , самі кришують. Народ же не дурний!,,,
777 до Всезнайко Показати IP 15 Грудня 2014 21:25
і що то злочин чи що? що вони когось побили чи силою забрали? кому щось не подобається то не йдіть до них і не міняйте. а проблеми з долларом роблять самі банки і на цьому нас мають!
Саша до 777 Показати IP 16 Грудня 2014 14:37
100 %..............................не хочеш не купляй
хм Показати IP 15 Грудня 2014 11:26
Дійсно,все ті ж огидні пики
опа до хм Показати IP 15 Грудня 2014 11:33
То не ходіть до них і їх там не буде.
балакун Показати IP 15 Грудня 2014 11:34
"- Проблема із «чорним ринком» обміну валюти в області усе ж існує, – прокоментував Владислав Кривенда." Воно тільки народилось чи прозріло і коментувати почало?)))
Лучанин Показати IP 15 Грудня 2014 11:37
Біля Панно, на ринку їх купа. Ніхто їн не ловить. А кого спіймали, то значить відкат не дають. Прокурори і мєнти кришують валютників. Хто не платить - того притягують.
дійсно до Лучанин Показати IP 15 Грудня 2014 12:11
І у всіх мордяки нажерті і добре піддаті
Анонім Показати IP 15 Грудня 2014 11:48
Полювання на валютчиків більше обезцінює гривню та збагачує міліцію.Якби держава не регулювала банки по обміну валюти, то б потреби міняйл не було б.
Читач Показати IP 15 Грудня 2014 12:14
Валютники вже нікого і нічого не бояться (напевно добре проплатили "криші"), бо на Варшавці вже лінуються гроші в кармани ховати, кладуть на стільці, щоб всі бачили.
Лучаночка Показати IP 15 Грудня 2014 12:31
Розумні всі такі..а коли в банку немає доларів,а терміново потрібно то куди всі біжать???правильно,до тих же валютчиків.
? до Лучаночка Показати IP 15 Грудня 2014 12:54
А чого в банку немає валюти? Тому що банк продає валюту всю міняйлам, а для простого народу нічого немає .. Зато у валютчиків все є!!!
економіст до Лучаночка Показати IP 15 Грудня 2014 13:48
А ти думаєш куди вони з банків попадають? Потрібно банкірів також потрясти щоб за мзду валютникам не допомагали.
Лучаночка до ? Показати IP 15 Грудня 2014 13:24
Тут вже питання до банку??!!чому стільки продає валюти міняйлу??коротше,замкнуте коло виходить..
дійсно Показати IP 15 Грудня 2014 13:32
НАЙБІЛЬШЕ"ПОСТРАЖДАЛИ" ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКІ МІНЯЙЛИ, ТІ, ЩО СТОЯТЬ ЗА 20 МЕТРІВ ВІД МІСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВХОДІ ДО РИНКУ.
Братуха Показати IP 15 Грудня 2014 15:38
@хуеть,а у кого бакс купить?В банках валюту реально не продают,Гонтарева уже пыталась купить.Отличная фраза купувати в банкiвськiх установах,адресок не дадите?
Третьокласник Показати IP 15 Грудня 2014 17:05
Неоподаткований мінімум - 17 грн. Тридцять неоподаткованих мінімумів - 510 грн. Мінімальна сума штрафу зі 118 порушників (притягнутих судами до адмінвідповідальності) за статтею 162 КУпАП повинна скласти не менше 60,180 тис.грн. Питання: де поділись понад 30 тис.грн., передбачених законодавством за такий вид порушення.
Штефан, Луцьк Показати IP 15 Грудня 2014 18:25
Ага. Так і повірив. Самі ж міняйли кажуть, що міські чиновники, часом, по два рази на день прибігають по мито. А коли ті доводять, що мзда вже справлялась ними сьогодні то відповідають: "Ну, то вибачте. Ми забули". Романюк, заступники та й сам Гунчик, очевидно, в "долі". Це корупційна гідра - стоголова та зажерлива й ненаситна.
Анна Показати IP 15 Грудня 2014 18:27
Нечувано, невже не побачу одних і тих самих облич на старому базарі, варшавці, біля ЦУМу. Вони сидять десятиліттями. Якщо не побачу, то повірю. що щось змінюється. Цікаво, чи платили валютчики військовий збір?
доброзичливий Показати IP 15 Грудня 2014 18:53
А ще вони бакси у барі напроти перлини міняють. Чмошніки
а где Показати IP 15 Грудня 2014 22:28
завтра можно будет купить по 5гр забранные ментами баксы
Георгій Показати IP 16 Грудня 2014 05:38
...."взяли тих,хто не "відтягнув"....для профілактики!
василь Показати IP 23 Грудня 2014 20:46
в ковелі на ринках,як "працювали "валютчики так і працюють ! це бачать всі люди крім тих хто з ними бореться !