USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Спіймали на хабарі начальника полігону однієї з військових частин Волині

13 Січня 2017 10:53
Начальника полігону однієї з військових частин, що дислокується на Волині, затримала за хабарництво Служба безпеки України спільно з військовою прокуратурою та поліцією.

Як інформує прес-служба СБУ, капітан систематично вимагав гроші у ділків за незаконний дозвіл на вирубку лісу на території полігону.

Правоохоронці затримали здирника на робочому місці під час одержання чергової частини хабара у розмірі 10 тисяч гривень. Раніше оперативники спецслужби задокументували ще два факти отримання ним неправомірної вигоди.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
51 омбр Показати IP 13 Січня 2017 11:45
Не сиділось Тарасу Григоровичу на тихій ,спокійній посаді до пенсії пограничному віку.Причина мабуть аватарія 2014 року
Народ Показати IP 13 Січня 2017 11:46
От держиморда!
Щорс В. Показати IP 13 Січня 2017 12:00
Своїх "хероїв" народ повинен знати . Навіщо ховати обличчя , не повідомляти прізвища ... Це вже створено передумову до "відкупу " і оправдання . Чергове - Діскавері : " спіймали , подивилися і відпустили ". Так боротимо корупцію тисячу років !!!
Пропоную Показати IP 13 Січня 2017 12:02
Особовий склад полігону для подальшого проходженя служби перевести 1мб 24 омбр,раз бригаду опозорили у 2014 році а це другий раз на всю УКРАЇНУ,навіщо там 50 дармоєдів(мазаних) по контракту.
Лучанин Показати IP 13 Січня 2017 12:03
Чому не пишите яка конкретно війська частина?Якого саме начальника?Прізвище,Імя.Що це за секрет?Хай вся Волинська область знає хабарника!
Анонім Показати IP 13 Січня 2017 12:29
якпй палігон хто знає, випадково не поворський, де навчання муженко проводив
До Щорса В. Показати IP 13 Січня 2017 12:46
Я ж написав капітан Никитюк Тарас Григорович ,причина того всього мабуть аватарія 2014 року.
Ще не зовсім свідоми Показати IP 13 Січня 2017 12:50
Спортивна риболовля. Оперативні працівники зі слідчим - затримали, прокурор - заміряв, суддя відпустив.
159 до Ще не зовсім свідоми Показати IP 13 Січня 2017 13:41
і всім є робота...
До всіх Показати IP 13 Січня 2017 12:51
То Володимир - Волинський військовий полігон ,номер військової частини А -1008,начальник полігона капітан Никитюк Тарас Григорович,1978 року народження.
Кактус Показати IP 13 Січня 2017 13:06
Шо за Аватарія
До Кактуса Показати IP 13 Січня 2017 13:27
Тепер пянство по-чорному в армії називається аватарія
Тьотя Показати IP 13 Січня 2017 14:14
І що тепер-розстріл...Ще і пенсію буде отримувати і непогану,а ви тіштесь.Вся наша "совєтська"армія-це абсолютна корупція і алкоголізм.
Гавр Показати IP 13 Січня 2017 17:05
Да нормальний Тарас мужик. Він патрони ворогу продавав чи дітей на органи ? З верху сидять справжні крадії. На них піди погавкай попробуй один з другим
До Гавр Показати IP 14 Січня 2017 09:33
Тарас нормальний мужик но ху...й бізнесмен,пісок ,ліс ,металолом,треба було продавати тихо ,спокійно ,щоб мало хто знав чи бачив а не по аватаровські.Але зараз можна й служити ЧЕСНО зарплата висока,пільги за ато,нова зручна і тепла форма,безкоштовне харчування,службовий автомобіль іт.д.
Гавр Показати IP 14 Січня 2017 13:31
Тут трохи правди є. Без печалькі все робив