USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

На Волині судили чиновницю РДА

1 Липня 2014 13:09
Начальника служби у справах дітей Горохівської РДА засудили за вимагання та одержання неправомірної вигоди. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Горохівський районний суд визнав винною у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди начальника служби у справах дітей Горохівської районної державної адміністрації Тетяну Доманську.

Нагадаємо, посадовиця вимагала та одержала від мешканки району 10 тисяч гривень за не позбавлення жінки опікунських прав.

Відтак їй призначили покарання у виді 5 років позбавлення волі зі встановленням трирічного іспитового строку.

Окрім того, чиновницю позбавлено рангу державного службовця та права 3 роки обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Із займаної посади начальника служби у справах дітей РДА звільнили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
О!!!! Показати IP 1 Липня 2014 13:58
"Супер покарання". без слів...
АГА до О!!!! Показати IP 1 Липня 2014 19:55
Не тішся чужій біді - своя нагряне...
йосип Показати IP 1 Липня 2014 14:38
ЖАННА це ти?
Печена качка до йосип Показати IP 1 Липня 2014 17:19
А Жанку коли? Чи вона справно відкашляла? Хохо - якщо оцій Тані дали 5 р. за 10 тисяч то Жанка би загуділа на пару десятків пожиттєвих)
людмила до йосип Показати IP 1 Липня 2014 17:20
так це наша жана
Аманда Показати IP 1 Липня 2014 15:05
Невже це у неї перший випадок??? Чому мовчать ті, хто давав раніше???
Анонім Показати IP 1 Липня 2014 16:12
А як ідуть справи по факту незаконної приватизації лісгоспу колишнім головою каширської рда? Кажуть, уже все заглохло
горохів до аманди Показати IP 1 Липня 2014 20:59
якби заговорили ті всі .що давали раніше.то іі не хватило б життя .щоб за всі хабарі відсидіти.
читач Показати IP 1 Липня 2014 21:03
а що це таке іспитовий строк?
суддя до читач Показати IP 1 Липня 2014 21:46
пояснюю - пенсіонерці, інваліду - до дупи це покарання. все СПРАВЕДЛИВО,
Анонім Показати IP 1 Липня 2014 21:52
ІСПИТОВИЙ СТРОК у кримінальному праві - проміжок часу, протягом якого умовно засуджений або умовно достроково звільнений повинен довести своє виправлення і не вчинити нового злочину.
читач Показати IP 1 Липня 2014 22:33
я так розумію-щуку кинули у річку....хай живе самий "гуманний" суд у світі.хабарники вперед!
до читач Показати IP 1 Липня 2014 22:40
шановний.невже вам не відомий вислів.а судді хто....?такі ж даманські
горохів Показати IP 2 Липня 2014 11:16
таню.зарано сі шкіриш.твоє тебе найде.....повір мені.
до горохів Показати IP 2 Липня 2014 11:22
ви що не знаєте .що горохвському правосуддю навіть із трусів гроші пахнуть
адвокат Показати IP 2 Липня 2014 18:01
вистачило її грошей ,щоб відкупитися. Поділ був великий. " Мали ваші , мали й наші."Багатодітних родин достатньо. От вам і результат!!!!!!
до всіх Показати IP 2 Липня 2014 23:41
те що доманську не запхали за грати.цьогого слідувало чекати.Тому.що іі дійсно судили поки що такі самі.як і вона.Але те.що всі побачили.навіть ті.хто іі кришував .що вона -злодюга і дешева підзаборна підстил-а це факт.А це саме все те.що потрібно було доказати.Наразі народ задоволений.Слава Украіні!
жанці Показати IP 3 Липня 2014 19:22
Тут саме головне шо ти задоволена. а то ще сказишся і всіх людей перекусаєш!
читач Показати IP 3 Липня 2014 23:57
але ти танька с-ка.як ти ті сирітські гроші приносила до дому?невже твоя сімейка на ці гроші іла.пила.одягались.веселилися і ніколи вас не мучила совість.що це все за гроші сиріт?Але дійсно.про яку совість з такими.як ти.можна говорити як що то правда.що ти із своім грішою чоловіка свого вигнала з його хати і обікрали церкву.то в мене слів немає.Вибач.але .як ти із цим гріхом збираєшся далі спокійно жити.дивитися людям в очі.і.т.п.я не розумію.як?
адвокат Показати IP 4 Липня 2014 14:56
Такі можуть все. Це ж "еліта", "вищий світ"! " Куди вам до Нас!"
горохів до злодюги Показати IP 5 Липня 2014 18:09
прийде час тетяно.і ти будеш ладна віддасти все- навіть те.чого ти не крала.але то буде пізно.і нічого воно не змінить.але зойки і сльози сирітські будуть тіннью твоєю і твоєі сім"і до останньго вашого подиху. Багато гріхів прощає Господь.але тільки не цей!Вибач і не осуджуй.я інакше не міг!
до всіх Показати IP 5 Липня 2014 22:55
що ви всі пишете ім оди.-б-дло вони. танька.грицьо тупий .як ср-ка оксана .чудо з конопель з групою больнічною"доречі"вони всі там на групі.незнаю чи внучка .щось отримує?
Сільський голова Показати IP 25 Липня 2014 15:25
Найвищий суд - божий і він уже її покарав з пихою башкаленкової фаворитки три роки ходити відмічатись у службі виконання покарань. Але за сирітські і церковні гроші покарання попереду і воно обов'язково буде, навіть не сумнівайтесь в тому. Сльози тих, кому вона накапустила не впадуть даремно. Жанка і Доманська - влізли у владу дякуючи Башкаленку і Курилюку, які їх кришували. Свою суть вони розкрили дуже скоро і тепер всі переконались у тому, що це іменно так. Вони прийшли нажитись, а не працювати. Кажуть Доманська ще працює в терцентрі. Куди дивиться Годлевський, вона ж ще одиноких обкраде, буде доїти їх пенсії. Це вже певно Люська Косючка помогла влаштуватись, вона теж в її і жанчиних подругах ходила і сидить в РДА доїть сільські ради, то їй те треба, то інше. Це все жанчині поплічники і їх потрібно ЛЮСТРУВАТИ! Слава Україні! Банду геть із влади!
Алла Показати IP 26 Вересня 2014 12:04
Не впутуйте чесних людей в цю історію. Якщо це правда, їх бог покарає. А вищо бога не боїтеся?
До сільського голови Показати IP 26 Вересня 2014 13:55
Шановний пане! Хіба у Вас гріхів немає? Не судіть не судимі будете