USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Посадовицю Горохівської РДА підозрюють у хабарництві

13 Травня 2014 10:08
Начальнику служби у справах дітей Горохівської районної державної адміністрації прокуратура області повідомила про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Посадовиця вимагала та одержала від мешканки району 10 тисяч гривень за не позбавлення жінки опікунських прав.

Наразі їй обрали запобіжний захід у виді особистого зобов’язання. Із займаної посади начальника служби у справах дітей РДА звільнили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
ух ах Показати IP 13 Травня 2014 10:18
а у Горохові багато там таких проворних, вони себе рахують міщанами( вони ж пани) бо живуть близько коло львова..... ну а брати хабарі там жилка така. Хоча так гарно по львівські вони називають це-подарунками)))))
Оля Показати IP 13 Травня 2014 11:30
А центр зайнятості у Горохові.Селюки стоять ні фіга робити не хочуть, а гроші получають за що? Або їздять в Луцьк на роботу, а в центрі зайнятості гроші одержують.А групи,як дають? Здорові люди одержують пенсії довічно,які по 10 раз заміж виходять,курять і п"ють.
ОЛЯ -ЛЯ до Оля Показати IP 13 Травня 2014 16:58
селюки?-це хто ? а Ви "кровей голубых , да кости белой"?
Мімі до Оля Показати IP 14 Травня 2014 14:39
Якби не селюки міщани з голоду здохли.Не привезуть вам сира,сметани,що будете жерти.
Аня Показати IP 13 Травня 2014 11:39
А чому прізвище чиновниці не написали? Невже це така таємниця? Народ повинен знати своіх "героів".
Кадри вирішують все. Показати IP 13 Травня 2014 12:17
Це Даманська Тетяна Володимирівна із с.Горіщне, яку з бібліотекарки школи без вищої освіти Жанка видвинула в начальники.
Горохів Показати IP 13 Травня 2014 15:08
Це не просто Доманська, а типова "Сонька золота ручка". А по простому це злодюга, брехуха і велика нікчема.
Маневичі Показати IP 13 Травня 2014 15:41
Так-так, горохівці вони такі. Є подібні і посадовці і в Луцьку, мамчикові синочки. Ну нічого ще до них руки дойдуть
ха-ха Показати IP 13 Травня 2014 17:26
То не Сонька золота ручка, то Танька "золоті труси".
адвокат Показати IP 13 Травня 2014 19:33
Цікаво , скільки разів її труси ставали золотими? Там і зять в золотих панталонах ходить. . Скільки світить тим трусам ? Чи то хоч має на змну другі?
Стьопа Показати IP 13 Травня 2014 20:12
Люди добрі , не глуміться з "чесної жінки". Вона не винна,що резинка в її трусах не витримала натиску десяти тисяч хабаря. Не буде вона їх більше одягати , ходитиме без оних.
горохів Показати IP 13 Травня 2014 22:41
люди. не зводьте на жарти ганебний вчинок цієї пройдисвітки доманської. такі істоти як вона і її зять дідух г. с., начальник горохівського собезу, повинні сидіти за гратами.
РДА Показати IP 14 Травня 2014 08:27
Даманська фаворитка самого Башкаленка. Вона цього не скривала і навіть жалілася йому на Жанку, коли та не хотіла її зятя Дідуха брати заступником. От тепер регіонали показали свою суть і чого вони так рвались до влади. Наживатись на сирітстві...Це ж такий гріх на душу взяла. Але вона не гребувала нічим, брала грощі і за відчуження житла і майна, де частка належала дітям. Є інші свідки, яким вона пропонувала за опіку 10.0 тис. грн. У неї це вже стало системою.
Леся Показати IP 14 Травня 2014 08:56
Бач, копала яму іншим, а прийшлося в неї впасти самій. Бог з палкою не ходить.Приходить час, коли за все потрібно платити.
горохів Показати IP 14 Травня 2014 21:59
коментар було видалено
читач Показати IP 14 Травня 2014 22:02
це сказано влучно . але делікатно.
горохів Показати IP 14 Травня 2014 22:53
як таких нелюдів земля носить?
адвокат Показати IP 15 Травня 2014 18:08
Сидіти то вони повинні . Тільки чи вистачить "мужності" нашому "правосуддю" посадити "представника президента" ? Ця вертихвостка викрутиться , бо її ж підставили!
горохів Показати IP 15 Травня 2014 18:50
коментар було видалено
Адвокату Показати IP 15 Травня 2014 19:17
Підставили і 10 тис.грн. в труси сховали і заховали її в туалеті на автобусній станції, коли прибуло сбу і міліція. А її президент вже накивав п'ятами.
горохів Показати IP 20 Травня 2014 22:59
якщо та дешева су----а доманська і іі зять такий самий злодюга дідух викрутяться .то потрібно буде вже не люструвати.а судити самих правоохоронців.
читач Показати IP 23 Травня 2014 17:08
раніше цих двох доманську і дідуха потрібно відправити на схід. щоб трози наробили в ті "золоті труси". а не ходили і хіхікали з того. що там гинуть люди.Просто страшно згадатию як та" сімейка" нахабно агітувала"підпоюванням.підкупом та соціалками" за ПР. Тепер ці покидьки повинні понести відповідальність не тільки .як злодюги і хабарники.а як нахабні і дешеві поплічники злочинного режиму януковича. Слава Украіні!
1 до читача Показати IP 24 Травня 2014 08:24
Вам 12 балів
читач 2 Показати IP 7 Червня 2014 17:01
Судити її мало- потрібно відрубати руки, щоб хліба не дождала в рот покласти, коли позарилась на сирітські гроші. А ще каже, що то її Жанка підставила і що їй нічого не буде, бо всі "хлопці" свої.