На «Ягодині» собачий тандем винюхав наркотики
За допомогою чотирилапих помічників в пункті пропуску «Ягодин-авто» в двох транспортних засобах, які намагалися виїхати з України, прикордонники Луцького загону виявили майже 9 грамів речовини рослинного походження, попередньо – марихуана, - повідомляють на сайті Держприкордонслужби України.
В автомобілі «Пежо» та «Фольксваген» української реєстрації наші співвітчизники везли 4,72 та 3,73 грама речовини рослинного походження, приховану в особистих речах.
Наразі, речовини вилучили для проведення експертизи.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
В автомобілі «Пежо» та «Фольксваген» української реєстрації наші співвітчизники везли 4,72 та 3,73 грама речовини рослинного походження, приховану в особистих речах.
Наразі, речовини вилучили для проведення експертизи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Розвиток ветеранського підприємництва: у луцькому виші відбулася фінальна сесія проєкту Lab2Market Veterano
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Зупинилося серце Захисника з Ковеля Валентина Ліпича
Сьогодні 17:32
Сьогодні 17:32
Куди піти в Луцьку: від четверга до четверга. Анонси
Сьогодні 17:16
Сьогодні 17:16
Унаслідок хвороби помер Захисник з Волині Петро Усатий
Сьогодні 16:43
Сьогодні 16:43
Чи варто ремонтувати пральну машину?
Сьогодні 16:09
Сьогодні 16:09




Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.