USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Навіщо продовжили опалювальний сезон, і хто від цього виграє

4 Березня 2015 17:14
Рішення про встановлення опалювального періоду з 1 жовтня по 30 квітня означатиме не здійснення саме опалення, а лиш продовження дії пільгової ціни для населення.

Про це заявив голова НКРЕ Дмитро Вовк. Відповідний відеозапис надала прес-служба Кабміну «Українській правді».

"Це не період опалювальний. Це період застосування пільгової ціни в розмірі 3600 гривень за 1000 кубічних метрів. Насправді це для населення є плюс", – сказав він.

Вовк додав, що назву "опалювальний період" змінять на "період застосування пільгової ціни" щоб уникнути непорозумінь.

Своєю чергою міністр енергетики Володимир Демчишин додав, що "теплокомуненерго будуть працювати у відповідності до температурного режиму".

Він сказав, що при температурі більше 8 градусів протягом трьох днів міністерство буде рекомендувати спільно з обласними адміністраціями підприємствам теплокомуненерго припиняти подачі теплоносія споживачам.

Демчишин також додав, що, враховуючи теплу погоду, Міненерго незабаром звернеться до Кабміну з пропозицією скоротити опалювальний сезон як мінімум у південних областях, а може і на більшій території України.

Також Демчишин заявив про намір знизити мінімально необхідну температуру для припинення опалення з восьми до шести градусів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Аналитик Показати IP 4 Березня 2015 17:45
Черговий фейк.
Анонім до Аналитик Показати IP 4 Березня 2015 19:21
ото нам житті повезло... кожен день щось виграем...
ціновик Показати IP 4 Березня 2015 17:45
А як тоді розраховувати вартість централізованого опалення? Чи вже економічне обгрунтування для НКРЕКП України не на часі! Хвахіфці чортові! А народу все краще і краще!
пільга до ціновик Показати IP 4 Березня 2015 18:07
Так цей-же Вовк сказав, що нова ціна повністю покриває затрати на опалення і з цього зрозуміло, що за наш рахунок вони у шоколаді і їх вже нічого не хвилює, ні централізоване, ні обгрунтування, ні ...!!!
йован Показати IP 4 Березня 2015 18:12
нам черговий раз кинули кісточку,по ідеі ми тепер повинні дуже дякувати
шок Показати IP 4 Березня 2015 18:31
В них немає совісті, прокляті жидомасони. Це якщо порахувати в місяць двісті кубів коштує 720 грн а якщо більше то з розрахунку по 7,2 гнр за 1 куб. В середньому в місяць використовується 350-400 куб. і температура в будинку 19-21 градус, тобто оплата буде становити 2000-2500 грн. А в неопалювальний період пільга не застосовується в середньому в місяць використовується 100 кубів які коштують 720 грн. Як вони розраховують такі ціни при наших зарплатах. Це просто геноцид нації. Скотобази
Анонім до шок Показати IP 4 Березня 2015 18:36
А ты не знал того, что для оплаты коммуналки требуется зарабатывать 12 000 грн в месяц? А не можешь платить - иди живи в общагу. Ведь ты же сам хотел жить по европейским стандартам!
ШОК до Анонім Показати IP 4 Березня 2015 18:49
Ми знайомі. Не тикай. Будинок звичайний, а не котедж. Я не проти жити по європейським стандартам. Але все має бути у співвідношенні: якщо такі видатки то і зарплата має бути відповідною. А не витрати як у Європі, а зарплати як в Африканських пле менах...
Анонім до шок Показати IP 4 Березня 2015 18:44
Отож, при Янику ми щасливо жили! З кацапами треба було дружити,а не сваритися. Самi виннi ! Пiдпалили свою ж хату........
шок до Анонім Показати IP 4 Березня 2015 19:12
Не дружити, а прогінатися?В кожного перш за все повинна бути гідність. Потрібно було змести Верховну раду. А не тих самих крадіїв, як за рахунок простого народу кармани набивають обирати у парламент.
терапевт до Анонім Показати IP 4 Березня 2015 19:18
кацорилі вбивають наших людей і топчуть нашу країну, а ти дружити? Напевно ти перший з криками путінпамагі приготуєш банку вазеліну для свого дупла
Patrik до Анонім Показати IP 4 Березня 2015 20:35
Слухай-но "щасливий при янику", шуруй бiгом до нього i живи з ним регулярно i щасливо, але не смiй звинувачувати нас всiх невинних у пiдпалi власноi хати, бо всьому свiту вiдомо, хто справжнiй палiй, тiльки ти вдаэш з себе незнайку i скиглиш, як жалюгiднiй раб... На таких iудах, як ти, поки що й тримаэться путлер, того й лiзе i палить нашу хату боvдуре .
Я чекаю Показати IP 4 Березня 2015 21:22
Ще чекаю рік але поки що не бачу перспективи
шок до Я чекаю Показати IP 4 Березня 2015 21:38
Обіцяного сто років чекають.Обіцянка цяцянка.Зайчик (яцик) і шоколодний Порох продали нас з потрахами за валютні кредити.Як був деребан так все кручє.лохманьдєї сволочі ......
рахунок Показати IP 4 Березня 2015 21:57
Як не буде народ платити по таких тарифах от тоді нехай чухаються. Навіщо закладати в бюджет мільярди гривень на субсидіі, щоб потім іх включати в ціну газу. Зробіть нормальну ціну, забезпечте роботою людей, дайте нормальну зарплату, а то попривикали прикриваючись субсидіями,пільгами, а самі просто наживаються за наш рахунок. Таке враження, що вони не народу служать а сатані, демони прокляті!!!
123 Показати IP 5 Березня 2015 09:27
Очередная х*ня от идиота яценюка.
Вован Показати IP 5 Березня 2015 11:15
Воюй не воюй все одно получиш Пуй....на !
Анонім Показати IP 5 Березня 2015 13:01
І де та куля заблукала?
Правильний Показати IP 5 Березня 2015 13:07