USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Вже за сім днів на Волині буде тербатальйон

15 Травня 2014 13:44
Перший батальйон територіальної оборони планують сформувати уже наступного тижня.

Формування батальйону уже на завершальному етапі, повідомив голова Волинської ОДА Григорій Пустовіт під час другого пленарного засідання 25 чергової сесії обласної ради.

Він зазначив, що уже за тиждень на Волині діятиме Перший батальйон Територіальної оборони. Тому, з його слів, необхідно прийняти Програму підтримки й фінансування батальйону. Адже за тиждень бійцям потрібні будуть засоби захисту, бронежилети, постільна білизна та інше. Програма розрахована на 2,2 мільйона гривень.

Депутати прийняли й відповідну програму, аби мати змогу якнайшвидше профінансувати заплановані заходи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
ОЛЯ Показати IP 15 Травня 2014 13:46
Очередний овшорчик ....тепер це так називають.
Церковна миша Показати IP 15 Травня 2014 13:48
Дайте гроші на АРМІЮ!!!!!!!!! На хватає цензурних слів.
Лучанин Показати IP 15 Травня 2014 13:50
Ідіоти!
несвiдома Показати IP 15 Травня 2014 13:52
Пустовит всю свою жизнь был замполитом в советской армии ,вот и захотелось ему маленькую такую армию,но СВОЮ. И коммунистом был стопроцентово))
Ірина Показати IP 15 Травня 2014 14:07
А де бронежилети, які правий сектор забирав у Луцьку в військовій частині? І то так показово!! Героїчно!!! Повернули майно армії? Це не було підривною діяльністю проти української армії?
Анонім Показати IP 15 Травня 2014 14:08
Терб-дыбилизм!
оля Показати IP 15 Травня 2014 14:26
УВАГА В ТЕРАБАТАЛЬЙОН ПОТРІБЕН ТЕРАГЕНЕРАЛ ,НАДСИЛАЙТЕ СВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ. ПУСТОВІТ ЛУЦЬК ....
Гость Показати IP 15 Травня 2014 14:30
Хай но приймуть закон, щоб забирати мшини у людей простих на потреби армії,то у нас простих у всіх позабирають, а армійці їх побють. Ось так людина все життя копила грші на машину, глядить її,бо юільше не купить,а вони просто заберуть. Може ще з квартир будуть виселяти нас і на вулицю,щб дати донецьким, а що ж робити.Ми можемо на вулимці жити.У багатих забирайте мшини, а не у нас, мільяонери є у насна Волині хай і купують машини для армії. Дибілізм
Просто цікаво Показати IP 15 Травня 2014 14:39
"Тербатальон"-це терористичний батальон, чи не так???
Василь Показати IP 15 Травня 2014 14:43
Давайте ще сформуємо батальйон підводників. На підводи поставим куленети
Домайданились Показати IP 15 Травня 2014 15:38
Домайданились до полной ж-пы...
лпдмуа а простише и Показати IP 15 Травня 2014 16:09
одне дурне придумало а 100 дурників махають руками і ногами : Війна рагулі це робота -тяжка робота де е багато різних спеціальностей-різних родів війск -а вся разом хочуть істи-пити-читати листи-відчувати турботу держави як за них так і іх родичів -там помирають-калічать-захоплють в полон-підають тортурам-де нема моралі-совісті нема закону а повне пекло : А хто в ній перемагае стае чи назначае себе героями от така правда-рагулики : А розуму у вас нема щоб хоч на якісь заняття запросити один день червоного пратизана-на другий день упівця-старго кгбовця -націоналіста-репресованих і вивезених за межі украіни наших людей : Може тоді і відваги і розуму прибавиться а то у вас в задниці ще вітер грае а це погано :-справи дуже-дуже серйозні
333 Показати IP 15 Травня 2014 19:03
Поясніть, чим окрім амбіцій та дурості пустовійта будуть керуватися ці батальйони? Яким Законом? Яку відповідальність будуть нести і згідно з чим?
Ирина Показати IP 15 Травня 2014 19:48
Ну, доигрались, придурки! Теперь ждите войны у нас в Луцке. И как только земля носит этих идиотов, совести нет. Самые настоящие фашисты. и нашли же миллионы на эту аферу! Люди, куда вы смотрите?! Кто дорвался до власти?! Неужели вы все слепы до такой степени?!
Полд Показати IP 15 Травня 2014 22:46
Подводная лодка в степях Украини. На Світязі є підводна лодка "Малятко", туди потрібен екіпаж