USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Показали, як виглядатиме нова ілюмінація у Луцьку

28 Листопада 2016 15:46
Виділити 620 тисяч гривень на придбання нової святкової ілюмінації проспекту Волі знову пропонують депутатам міськради.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 28 листопада.

Нагадаємо, під час минулого засідання комісії депутати зауважили, що хотіли б побачити проект нової ілюмінації, на яку їх просили виділити 620 тисяч гривень з міського бюджет. Загальна вартість ілюмінації становить майже мільйон гривень.

Цього разу керівник КП «Луцьксвітло» Іван Кубіцький зазначив, що існуючу ілюмінацію потрібно демонтувати, адже її використовують вже впродовж 20 років і вона несе загрозу для автомобілів та людей. Отже, пропонують придбати 15 світлодіодних конструкцій фірми «Lumiere» та розмістити їх на відрізку проспекту Волі у центрі міста, а також на розі з вулицями Винниченка та Словацького.

Депутатам продемонстрували, як виглядатиме нова ілюмінація – декілька мотивів з каталогу фірми обрали у КП «Луцьксвітло».

Член комісії Борис Смаль пропонував вказані 620 тисяч гривень спрямувати не на фінансування купівлі нової ілюмінації, а на задоволення запитів депутатів та громадян щодо освітлення вулиць Луцька. Втім, цю пропозицію члени комісії не підтримали.

Таким чином, остаточне рішення щодо доцільності виділення коштів на нову святкову ілюмінацію у Луцьку ухвалять під час сесії міськради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
123 Показати IP 28 Листопада 2016 15:58
На дороги виділіть д* уни!!
Електрик Показати IP 28 Листопада 2016 16:25
620кусків.... да там матеріалу на 25максимум, які 620 ви що?
45 до Електрик Показати IP 30 Листопада 2016 07:01
А остальним щоб відкатами назад принесли, наша влада без цього не може
Електрик Показати IP 28 Листопада 2016 16:28
http://lumiere.ua/img/about/01.jpg
Green Показати IP 28 Листопада 2016 16:32
Гарно,але совком попахує
Alex Показати IP 28 Листопада 2016 17:48
Відмити гроші комусь то треба, от і випливають такі суми. Краще б на смітники і громадські вбиральні по місту витратились, а то ні сміття нема куди викинути ні сходити по нужді, а ще туристичне місто... А святкову ілюмінацію можна самому зробити в виді флешмобу і освітити свої вікна святковими герляндами по всьому місту.
Тамада Показати IP 28 Листопада 2016 18:19
***ня повна Без коментарів
таня Показати IP 28 Листопада 2016 19:23
Всюди у світі є святкові вогники і це дуже гарно. Чому все, що робиться завжди сприймається негативом? Люди будьте добрішими , посміхайтесь хоч інколи і спробуйте у всьому знайти хоч краплину позитиву. Думаю тоді тільки щось зміниться. А коли ми будемо шукати у всіх починаннях тільки погане і бачити у всьому тільки негатив то для чого взагалі жити. Невже вам не приємно бачити своє місто гарним?
Льоша Показати IP 28 Листопада 2016 19:28
620000грн? Ви там шо курите? я вам за такі бабкі лед моніторами весь проспект накрию) буде як в довбаному ЛасВегасі Нас буде з космоса видно
Ольга М. Показати IP 28 Листопада 2016 20:07
Новорічний ранок в циганському таборі, от що це! Якась помста місту невідомо за що.
Юрій Конкевич Показати IP 28 Листопада 2016 21:18
Просто совок. Тупий, загнивший колись і реінкарнований в моєму місті. Не вистачає попурі із матрьошок, гілок калини, тризубів і олімпійських ведмедиків-1980.
Лучанка Показати IP 28 Листопада 2016 22:49
В місті є набагато більш важливі проблеми ніж ілюмінації, то на це , як завжди , не вистачає коштів ( на школи , садочки , ліки , дороги, які лише ремонтують зимою), а не якесь освітлення. Кому це потрібно і хто на цьому хоче заробити легкі гроші??????????????????????
Я Показати IP 29 Листопада 2016 05:58
Міст на Рівненській зробіть, ..ляді
Зірочка Показати IP 29 Листопада 2016 14:07
Від Київського майдану по Проспекту Волі іноді доводиться ходити з каляскою. Це не прогулянка, а випробування моїх нервів, бо ті нещасні кусочки тротуару вкриті ямами. Це просто жах!!! Водії жаліються на дороги, а пішоходи на тротуари. Тож гроші є куди витрачати
Лучанка Показати IP 29 Листопада 2016 15:02
Друга картинка це жах.... Хто таке створив - що ти куриш, це правда.... Як таку гидоту можна повісити у місті..... Невже не можна щось гарне і акуратне. А то наліпили ужас. А ти дизайнер дол..тий не позор ні себе ні міста.....
Ярина Показати IP 29 Листопада 2016 19:57
Гроші великі, але такі ціни зараз. А китайське ....купувати, то вийде втричі дорожче...Але дійсно треба щось класне, стильне, сучасне. І символіка України доречніша на дні незалежності...Не можна скрізь і всюди прапор і тризуб. Треба у всьому почуття міри...А ілюмінація - це дуже гарно !!!
Ярина Показати IP 29 Листопада 2016 20:04
А темні вулиці були в 90-х...
678 Показати IP 29 Листопада 2016 20:18
А що ви хочете від Кубіцького та його брата по звичках - Романюка?