USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Потрібна жовта фарба, щоб дофарбувати міст у Луцьку

19 Червня 2014 18:46
Гарну справу розпочали у Луцьку – розфарбувати мости у жовто-блакитні кольори. До акції долучилося чимало лучан, дітлахів та дорослих.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, вчора міст біля ТАМ-ТАМу розфарбовували в національні кольори.

Тепер одна сторона мосту не виглядає сіро та буденно та нагадує кожному перехожому, проїжджому, у якій країні ми живемо та за що боремося.

Але, на жаль, фарбування мосту – не дешеве задоволення. Щоб завершити фарбування мосту, організатори акції просять допомогти фарбою або грошима на фарбу.

«Ми закупили стільки фарби, скільки дозволяли наші власні фінансові сили. Однак цього дуже мало. Хочемо продовжити почате та просимо кожного небайдужого допомогти дофарбувати увесь міст», - повідомляють акивісти.

«Все, що нам потрібно – жовта фарба та пензлики, які можна принести організатором, попередньо домовившись про місце за телефоном 095 092 51 66.

або ж на перерахувати кошти на картковий рахунок ПриватБанку члена організації:

5168 7572 4242 3293 (отримувач Катерина Шкльода)».

Якщо коштів буде достатньо, активісти обіцяють розфарбувати й інші мости у Луцьку.

«По завершенню акції опублікуємо звіт надходжень і використання коштів. Будемо вдячні та готові відповісти за кожну отриману гривню!»

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
ася Показати IP 19 Червня 2014 19:00
Ринок рядом -удачі....
Анонім до ася Показати IP 19 Червня 2014 19:25
коментар було видалено
Друг Показати IP 19 Червня 2014 19:39
Нема що робити-на поле або на схід. Гроші збираєм на бронь,а вони дуркою страдають.
посан Показати IP 19 Червня 2014 19:49
Мені на айфон не вистачає грошей. Напишіть про мене статтю.
А менi до посан Показати IP 19 Червня 2014 20:01
коментар було видалено
Анонім Показати IP 19 Червня 2014 20:48
просять, просять і просять. поприлазили до влади в країні ситуація ПАТОВА!!!! А ВОНИ ЩЕЙ ГРОШІ ПРОСЯТЬ У НАРОДУ! мені дайте, я тойоту кемрі хочу!
Україна Показати IP 19 Червня 2014 20:56
Якіб ті регіонали не були, але коли вони були при владі нінащо ніхто непросив...А робилось багато чого в області.А тут з перших днів просять просять, нінащо грошей немає, скоро вже ті з попрошайки на кожному кв.метрі стояти будуть, на міс, на знак, на лавочку....дибілізм!!!
Вільна Волинь Показати IP 19 Червня 2014 21:21
В Гузя і Данильчука попросіть... Вони з майданівського общака в Луцьку підняли такі суми, що можна всі мости в Україні перефарбувати, а в них ще залишиться.
lutchanka до Вільна Волинь Показати IP 20 Червня 2014 08:47
коментар було видалено
саня Показати IP 19 Червня 2014 22:41
стидно все попрошайкати. А тільки дивився по стб про те як пшонка в кабінеті "жив-працював" то там все було -і сауна і перукарня його і тренажерний зал і так далі. Це жах!!!! а при такій владі на дороги не вистачало. А тепер нова влада і знов куди гроші будуть йти???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Вільна Волинь до саня Показати IP 19 Червня 2014 22:52
На "Бандерштадти" і пам'ятники власне Бандері. =)
волинянин Показати IP 19 Червня 2014 23:26
Хороша ідея. Ніхто нікого не примушує нести гроші чи фарбу. Якщо не здавав на "бронь" не дасиш і на фарбу. А в Гузя і Данильчука запитають ті, хто на те мають моральне право. Тому, що коли Гузь і Данильчук відкрито відстоювали те, що сьогодні багато хто вважає і за свою заслугу тільки тому, що не підтримував партію регіонів. То я думаю що ці люди повинні зрозуміти свою помилку, переламати в собі колишні стереотипи і почати зовсім інше життя. Це повинні розуміти ми всі. Давайте знайдемо мужність в кожному з нас відшукати ту краплинку гідності, яку нам заклали наші пращури і довести що ми є НАЦІЯ.
Вільна Волинь до волинянин Показати IP 19 Червня 2014 23:43
"переламати в собі колишні стереотипи і почати зовсім інше життя. Це повинні розуміти ми всі" - включно з Гузьом і Данильчуком. Останній, якщо б ваші слова, да Богові у вуха, мав би зараз доблесно обороняти кордони України, а Гузю є чим ділитись з українською нацією і питання, яке мною підняте особисто я маю моральне право підіймати. Бо в свій час долучався коштами і на потреби Майдану і зараз те саме робив з допомогою війську. А щодо пропажі грошей волинського майдану - зам'яте, але не забуте! Колись їх запитають, тільки в прокуратурі.
Вільна Волинь до волинянин Показати IP 19 Червня 2014 23:59
Питання зараз не в тому, примушують когось купувати фарбу чи ні. На мою думку, люди, які організовували цю акцію, напевно, що причетні до "НА", "ПС", "БЮТ", "Свобода". То це, маючи нині таких "перців" за спинами, в людей на фарбу просити? ГАНЬБА! Вони свої ЗАРПЛАТІЩА в Карамелях просижують, а людина з зарплатою в 1500 грн повинна на все скидуватись! І на майдан, і на бандеру біля РАГСу, на бандерштадти всякі, на націонал-патріотичні акції і на все! Простим людям від тих акцій і пам'ятників не холодно і не жарко! Вони нас не годують і за навчання наших дітей не платять! Якого милого нам тут всім прививають якісь незрозумілі і непотрібні ідеї? Всі говорять про те, що місто - це перш за все громада! Хто питав в громади, чи бажають люди бачити пам'ятника Бандері на фасаді РАГСу? Ви там всі такі розумні?! Так проведіть опитування громади! Нехай люди скажуть своє слово! І я вам скажу, що більшості людей ця ідея не сподобається! І ви зі своїм Бандерою обсеретесь, бо він тут потрібен лише шайці бовдурів, які багато говорять, а на ділі - "скидуйтесь, а ми почекаємо".
apis Показати IP 20 Червня 2014 01:27
Для борцов за светлое будущее... У Луцькій міськраді оприлюднили доходи керівників структурних підрозділів та їхніх заступників. Луцька мерія надала журналістам копії податкових декларацій керівників структурних підрозділів та їхніх заступників. Враховуючи, що часом доходи членів родини значно більші, аніж у самого посадовця, вирішили сформувати своєрідний рейтинг луцьких чиновників (за винятком мера, заступників міського голови та секретаря міськради) за доходами як декларантів, так і їхніх сімей. ТОП-10 луцьких чиновників із найбільшим доходом протягом 2013 року Денис Осокін (начальник відділу програмно-комп’ютерного забезпечення) – 418,895 тис. грн. Валентина Малютіна (начальник відділу фінансового контролю та аудиту) – 286,714 тис. грн. Любов Івевакова (заступник начальника управління економіки) – 286,517 тис. грн. Олег Главацький (заступник директора департаменту соціальної політики) – 244,191 тис. грн. Роман Крохмаль (начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції, зв’язків з правоохоронними органами) – 229,086 тис. грн. Юрій Кирилюк (начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення) – 121,272 тис. грн. Федір Кошель (начальник управління охорони здоров’я) – 117,555 тис. грн. Валентин Шпак (начальник відділу муніципальної дружини) – 110,080 тис. грн. Микола Цвірук (заступник начальника управління капітального управління) – 109,784 тис. грн. Антон Кальков (начальник управління ЖКГ департаменту ЖКГ) – 107,849 тис. грн. Слід відзначити, що такий великий дохід Осокіна пояснюється отриманням іпотечної позики обсягом 361 тис. грн. Найменший дохід серед усіх чиновників Луцької міськради отримав протягом 2013 року начальник юридичного відділу Олександр Рачков. Він зумів заробити менше 10 тисяч гривень. ТОП-10 за доходами членів сімей луцьких чиновників (без урахування доходів посадовців) Члени родини начальника відділу управління майном міської комунальної власності Алли Грабко – 285,500 тис. грн. Члени родини заступника директора департаменту «Центр надання адміністративних послуг» Юлії Соломко – 262,112 тис. грн. Члени родини начальника відділу з питань запобігання та виявлення корупції, зв’язків з правоохоронними органами Романа Крохмаля – 237,784 тис. грн. Члени родини начальника управління капітального будівництва Леоніда Карабана – 225,662 тис. грн. Члени родини начальника управління економіки Любові Ковпак – 164,876 тис. грн. Члени родини заступника директора департаменту ЖКГ Наталії Коленди – 150,716 тис. грн. Члени родини начальника управління містобудування та архітектури Леоніда Герасимюка – 141,520 тис. грн. Члени родини заступника директора департаменту «Центр надання адміністративних послуг» Тетяни Нечипоренко – 137,251 тис. грн. Члени родини директора департаменту ЖКГ Івана Кубіцького – 136,114 тис. грн. Члени родини начальника відділу програмно-комп’ютерного забезпечення Дениса Осокіна – 132,764 тис. грн. ТОП-20 родинних сукупних доходів луцьких чиновників та членів їхніх сімей протягом 2013 року Родина Дениса Осокіна (начальник відділу програмно-комп’ютерного забезпечення) – 551,659 тис. грн. Родина Романа Крохмаля (начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції, зв’язків з правоохоронними органами) – 466,870 тис. грн. Родина Алли Грабко (начальник відділу управління майном міської комунальної власності) – 356,791 тис. грн Родина Юлії Соломко (заступник директора департаменту «Центр надання адміністративних послуг») – 324,860 тис. грн. Родина Леоніда Карабана (начальник управління капітального будівництва) – 291,176 тис. грн. Валентина Малютіна (начальник відділу фінансового контролю та аудиту) – 286,714 тис. грн. Любов Івевакова (заступник начальника управління економіки) – 286,517 тис. грн. Родина Олега Главацького (заступник директора департаменту соціальної політики) – 245,822 тис. грн. Родина Юрія Кирилюка (начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення) – 238,982 тис. грн. Родина Миколи Цвірука (заступник начальника управління капітального управління) – 233,852 тис. грн. Родина Любові Ковпак (начальника управління економіки) – 231,340 тис. грн. Родина Наталії Коленди (заступник директора департаменту ЖКГ) – 230,466 тис. грн. Родина Леоніда Герасимюка (начальник управління містобудування та архітектури) – 216,489 тис грн. Родина Людмили Гаврилевської (заступник начальника управління фінансів та бюджету) – 204,701 тис. грн. Родина Івана Кубіцького (директор департаменту ЖКГ) – 198,906 тис. грн. Родина Тетяни Нечипоренко (заступник директора департаменту «Центр надання адміністративних послуг») – 186,929 тис. грн. Родина Тетяни Гнатів (начальник управління культури) – 183,951 тис. грн. Родина Наталії Юрченко (заступник начальника юридичного відділу) – 175,507 тис. грн. Родина Федора Шульгана (начальник служби у справах дітей) – 160,822 тис. грн. Родина Миколи Якимчука (заступник начальника управління охорони здоров’я) – 160,617 тис. грн. За матеріалами: IA ZIK
lutchanka до apis Показати IP 20 Червня 2014 08:44
коментар було видалено
lutchanka Показати IP 20 Червня 2014 08:42
Прочитала деякі коменти і стало огидно!!! Не хочете допомогти - не допомагайте. але не ссучуйтесь! жаба деяких душить через чужі прибутки(аж декларації аналізують!), декому вже нудьга за ригами дошкуляє.... Гидота б*дляцька, ви ніколи нічого не зробили для цього міста і не зробите Обійдуться з фарбуванням і без вас...
Вільна Волинь до lutchanka Показати IP 20 Червня 2014 10:03
Щось гроші попередньої влади ви ще досі рахуєте... І батони будете згадувати до самої старості!
Андрій КиЇв-ЛуцЬк Показати IP 20 Червня 2014 09:35