USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Потрібні гроші на розмитнення парт і стільців для волинських шкіл

19 Жовтня 2015 13:23
Для двох волинських шкіл привезли парти і столи. Наразі товар знаходиться на складах митниці. Усіх небайдужих волинян просять допомогти з розмитненням. Про це інформує Андрій Попик в мережі.

"Друзі потрібна терміново Ваша допомога! Ми, дякуючи німецьким побратимам, привезли 39 парт і 69 стільців, які передадуть в НВК №9 ЗОШ сіл Кульчин та Ліпляни. Вантаж на теперішній час перебуває на митному складі. У зв'язку з тим, що жоден з фондів, до яких ми звертались, не захотів нам допомогти, мусимо розмитнювати своїми силами.

Прошу усіх, хто може долучитись, потрібно 12000 гривень на розмитнення, меценат на 3000 гривень вже є. Лишилось трішечки 9000 гривень. Гроші потрібно оплатити сьогодні до 18:00, щоб уникнути оплати за зберігання.", - йдеться у повідомленні.

"Номер картки Приват 4731 2171 0760 1955 на моє ім'я", - додає Попик.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 19 Жовтня 2015 13:33
А влада де? Видно державі вигідно мати неуків,такими легко управляти.
777 до Анонім Показати IP 19 Жовтня 2015 13:49
А де ви у нас бачили владу для людей?
Анонім Показати IP 19 Жовтня 2015 13:38
Небайдужі просять небайдужих. Та скільки вже можна? Для чого перекладати обов'язки держави на плечі простих громадян. Одні крадуть безбожно,а інші по світу побираються,а потім ще своїх підбивають ,,скинутися,,Ніхто не думає про імідж держави.Ні влада,ні ті самі ,волонтери-попрошайки.
Анонім Показати IP 19 Жовтня 2015 13:46
Яке майбутнє у дітей України? А на чому вони до цих пір в класах сидять чи може взагалі не ходять до школи?
111 Показати IP 19 Жовтня 2015 14:24
За 12 тисяч гривень можна 15 комплектів у Луцьку купити. Хтось заробляє гроші возячи парти, а ми йому ніби на розмитнення половину вартості подаруємо. Напевно вже пора відслідковувати таких "Друзі потрібна терміново Ваша допомога! ", щось останнім часом їх багато розвелося.
Василь до 111 Показати IP 19 Жовтня 2015 18:20
є таке поняття як отримувач благодійної допомоги, на обліку в кабміні, отримувачі таких допомог є і відділ освіти, інші спілки та фонди..... Я повністю підтримую "111" відслідковувати "друзів" потрібно....
Волонтер Показати IP 19 Жовтня 2015 14:49
Скажіть будь ласка Андрію, це вже не перший вантаж за який Ви звертаєтесь до фондів за допомогою, чому Ваша організація не зареєструється належним чином і буде без проблем допомагати школам,людям? А тому що це потрібно Вам лише перед виборами.
123 Показати IP 19 Жовтня 2015 21:48
от митники нехай і допоможуть!!!!!!