USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Росія перевела Україну на передоплату за газ

16 Червня 2014 09:26
Російський газовий монополіст "Газпром" перевів НАК "Нафтогаз України" на передоплату поставок газу, - інформує "Українська правда".

Як повідомляє ИТАР-ТАСС із посиланням на повідомлення "Газпрому", термін переказу "Нафтогазом України" траншу в 1,95 мільярда доларів сплив о 10:00 по Москві (9 ранку за Києвом), а даних про надходження коштів на рахунки "Газпрому" поки немає.

"Газпром" із 10:00 за московським часом, у повній відповідності з чинним контрактом, перевів НАК "Нафтогаз України" на передоплату поставок газу, заявляє "Газпром".

"Рішення ухвалено через хронічні неплатежі "Нафтогазу України". Прострочена заборгованість компанії за російський газ становить 4,458 мільярда доларів: 1,451 мільярда доларів – за листопад-грудень 2013 року й 3,007 мільярда доларів – за квітень-травень 2014 року", - говориться в повідомленні.

Російська сторона очікувала оплату накопиченої заборгованості за газ у розмірі 1,951 мільярда доларів до 10:00 за московським часом 16 червня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Анонім Показати IP 16 Червня 2014 09:39
коментар було видалено
Українець до Анонім Показати IP 16 Червня 2014 09:57
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 16 Червня 2014 10:30
коментар було видалено
ДУБ Показати IP 16 Червня 2014 09:57
Да кому он надо ихний газ, будем дровами, на крайняк коровяком топить!
ВОВК Показати IP 16 Червня 2014 10:01
Ще не змерзла Україна, ні Слава, ні Воля, Ще Газпрому усміхнеться його підла доля, Зникнуть наші вороженькі, як газ у Європі, Запануємо й з дровами, а маскалі в жопі! Душу й тіло ми положим за газ і Свободу, І покажем, що ми, браття, Транзитного Роду!
Дончанин Показати IP 16 Червня 2014 10:18
коментар було видалено
Олег до Дончанин Показати IP 16 Червня 2014 11:00
Шановні модератори, приберіть нахм цього путінського ..уйла троля Дончанин. А ти друже кіздуй до раші і там вимахуйся потвора.
Андрій76 до Олег Показати IP 16 Червня 2014 13:15
На жаль він тут не один"пасеться"...Ще багато інших рашистів лізуть сюди як таракани...
Українець до Дончанин Показати IP 16 Червня 2014 11:00
Нагадую за подібну брехню Кисєльов захворів раком простати і гроші не допомагають.
Українець до Дончанин Показати IP 16 Червня 2014 11:02
А класно звучить на міжнародному рівні, наш созник Президент России Х*ЙЛО В.В.
НЕЛУЧАНИН до Українець Показати IP 16 Червня 2014 17:35
треба культурно назвати ХУ-14-ЛО (14 - буква Й в алфавіі)
Українець Показати IP 16 Червня 2014 11:07
Дякую модераторам, просто думаю коли в.о. міністерства закордонних справ в прямому ефірі називає все своїми іменами то і мені можна. Дончанін ху**ниш, не чмокай так голосно коли працюєш на рашу, нормальним людям неприємні такі звуки.
44 до Українець Показати IP 16 Червня 2014 13:09
завдяки таким "українцям" на сьогодні маємо те, що маємо - маразм, хамство, безглуздя...
Eispickel Показати IP 16 Червня 2014 11:11
Козломордый народец, сцыкливый, завистливый, злобный и заносчивый. С черной, мстительной душонкой. Агрессивный от бессилия и понимания того, что они хуже других. Намного хуже. А им так хочется превосходства. И как это превосходство получить, если делать ничего не умеешь. Если умеешь только бухать и воровать. Если похвастаться можно только победами, к которым ты не имеешь никакого отношения. Если побежденные - спасали тебя, победителя, гуманитарной помощью и кредитами, чтобы ты не сдох с голода. Если 95% территории твоего государства - украдено у других народов. Если флаг и герб твоей страны - срисованы из чужих. Если даже название своего государства - украдено у других, а история придумана сказочниками. Приходиться хвастать - высокой ценой на газ и нефть - обсыкаясь при этом от страха, а вдруг их перестанут покупать, или американцы обвалят на них цены...(((
Анонім до Eispickel Показати IP 16 Червня 2014 13:13
а русский язык у тебя и твоих предков украли?
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 16 Червня 2014 17:39
а що , є рускій язік ? я знаю старословянську мову, яку жителі чуді споганили, змішали з мордовською і татарською та назвали руськім язіком.
ВІК Показати IP 16 Червня 2014 11:30
І правильно.Дурники при владі думали жити на халяву весь час і тільки з простих людей дерти три шкури.
Патріот Показати IP 16 Червня 2014 11:34
Нехай беруть Януковича за одне місце і витрясають з нього вкрадені в українського народу мільярди. Думаю, вилученого в того кнура бабла вистачить не на одну тисячу кубів газу.
Наталья Днепр Показати IP 16 Червня 2014 11:46
…Замечательное высказывание Игоря Чубайса Если украинские власти заплатят хотя бы цент «долга» за газ без предварительного условия - «вывести всех находящихся на территории Украины российских «добровольцев» и советников», значит либо я ничего не понимаю, либо революция проиграла! Оплачивать собственное уничтожение - это больше, чем абсурд!
Українець Показати IP 16 Червня 2014 12:15
Наталья Днепр -умничка. Или газ бизнес или политика.
Патріот Показати IP 16 Червня 2014 12:38
поживемо-побачимо, як воно без газу життя складеться
Андрій76 до Патріот Показати IP 16 Червня 2014 13:20
Такі да...На наше щастя зими останнім часом не такі суворі як колись в зв"язку зі зміною клімату.Та я згоден навіть дровами в квартирі палити,тільки б не мати такого "підлого брата"як паРашка під боком...
Дончанин Показати IP 16 Червня 2014 16:14
А что я подлый так то не моя вина, у меня папа такой, мама тоже такая же идочь у меня, школьница тоже такая у нас Рооии это нормально у нас большинство такие. Для Вас это подлость а у нас это норма жизни, так сказать Русский стандарт.
гість до Дончанин Показати IP 16 Червня 2014 16:56
Угумс, і це тебе дуже тішить. Незазря ваш лідер ...уй ло, бо він править такими яким є сам. І тому вас не люблять в усьому світі - ні в Туреччині, ні в Греції, ні в Азії, ні в якійсь іншій країні - коли ви приїзжаєте туди на відпочинок. Бо ви - ...уй ло