USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Секретар Луцької міськради виявилась мільйонеркою

9 Листопада 2016 17:02
Секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко («Об`єднання «Самопоміч») задекларувала 930 тисяч гривень і 100 тисяч доларів готівкою своїх і чоловіка Дмитра коштів в 2015 році, - повідомляє «Depo.Львів».

Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Відповідно до інформації в декларації, Вусенко володіє 430 тисячами гривень і 28 тисячами доларів, чоловік - 500 тисячами гривень і 72 тисячами доларів.

У звітному році вона отримала 73 156 гривень зарплати, 12 150 гривень допомоги при народженні дитини й 320 100 гривень доходу від відчуження рухомого майна (крім цінних паперів і корпоративних прав).

Дохід чоловіка в 2015 році становила зарплата 22 106 гривень. Вусенко володіє 1/3 квартири загальною площею 63,9 метра квадратного.

27 листопада 2015 року Луцька міська рада обрала секретарем Вусенко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
манька Показати IP 9 Листопада 2016 17:15
трудяга...
Коханець Показати IP 9 Листопада 2016 17:27
Ти кур.....!!!!що заробила чі що на державній роботі?
пенсіонер Показати IP 9 Листопада 2016 17:32
ось де мої усі гроші
дідо Показати IP 9 Листопада 2016 17:35
Коли оприлюднять декларацію Ткачука.
Наташа Показати IP 9 Листопада 2016 17:35
А і до речі прибиральниця Луцької міської ради теж мільйонер!а Ви що не знали?там всі кому не лінь мільйонерами стають!
Маша Показати IP 9 Листопада 2016 17:42
Заробила наверно чесним трудом?бідолага це з скільки робити прийшлося нп покладаючи рук!заробила там пару копійок вже звертається ,просто пару нулів дописала лишніх,бо пропіаритися хоче!ото секретар трудяга !
А Показати IP 9 Листопада 2016 17:56
А ще субсидію на квартиру оформила, бідняга.
Той, хто знає їх обо Показати IP 9 Листопада 2016 18:14
Діма заробив 22106 за весь рік?! АХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХХАХ Він в закладах більше просадив, ніж заробив.
Ще не зовсім свідоми Показати IP 9 Листопада 2016 18:16
Молодець,вусенко. Заробила гроші на тих недоумквх. А ви і далі надягяйте каструлі на голови і скачіть на майдані.
Валентин до Ще не зовсім свідоми Показати IP 10 Листопада 2016 10:17
Скакати треба кругом: вдома, на роботі, йдучи з роботи додому, коли миєтесь теж скачіть! І буде вам щастя, люди! Ігорок з Павліком бачте як собі наскакали, а ви дурники, глибоко вибачаюсь, скачіть далі. Навіть коли скоро повиздихуємо, відпочиваючи в Гараджі у особистих покоях, потрібно буде і там лежачи скакати, бо як говорив великий ідеолог Ху*сь "хто не скаче, той москаль"
Сама поміч Показати IP 9 Листопада 2016 18:37
Оце працює дівчина, цікаво чи є які курси для тренерування язика, бо так навчитись ляпати ним треба вміти. Від попередніх декларацій плакати хотілось і нагодувати бідолаху. Така нещасна бігала по вулицях з писульками, засмоктана в посованому куртячку, тепер пані на морозі в туфлях і норковій шубі. Самопоміч дала результат. Сама собі допомогла. Тільки щось не чути лозунгів партійних і натхнення поділось. Закордонні поїздки для пані спеціально малюють, на них гроші виділяють, ще так ніхто не катався. Плюшкіни всі вони, гидке потомство пшонкоянуковичів. Було Г, є і буде, на жаль(((
Луцьковий Показати IP 9 Листопада 2016 19:04
благодійний фонд, який очолювала - не підвів))
Андердог Показати IP 9 Листопада 2016 19:05
Діма був підприємцем в Луганську. І заробляв непогані гроші. Коли віджали Луганськ то тільки того Вусенко стала волонтером. Там були її гроші і їх кинули. Хоча трохи вони вивезли. Вот і весь расклад
Толік Показати IP 9 Листопада 2016 19:19
коментар було видалено
Олексанндр Показати IP 9 Листопада 2016 20:03
Жизнь - боль. Що тут іще скажеш, хто урвав свій кусень - той і має.
Юля Показати IP 9 Листопада 2016 20:46
Мільйонеркою в гривнях що ви хочете,ми швидко всі будемо мільйонерами в гривнях, ми вже це проходили так що пока не піздно міняйте все на долари.
Rrttr Показати IP 9 Листопада 2016 22:06
Ще трошкі зайчикі по терпіть Розкуркулим
Пук до Rrttr Показати IP 12 Листопада 2016 07:59
Швидшеб таке настало, давно мріяв про таке.
Вася Показати IP 9 Листопада 2016 22:37
коментар було видалено
Коля Показати IP 9 Листопада 2016 23:11
Добре старалась????
Свій Показати IP 10 Листопада 2016 08:38
Вусенко молодець, вміє заробляти. Тут, зрозуміло, якщо бізнесменша заробляла такі гроші не будучи державним службовцем, вона йшла на службу в надії заробити ще більше. Можливо хтось буде думати що жінка відмовилась від великих прибутків для того щоб працювати на громаду, надійтесь, тоді ми будемо так жити, ще мінімум сто років.
і Показати IP 10 Листопада 2016 09:58
буде нас лучан вчити жити і любити Україну,зайнялась би бігом бо скоро на Кужель стане подібною.
0000 Показати IP 10 Листопада 2016 10:19
Ой не завідуйте!!!
Біографія Показати IP 10 Листопада 2016 10:23
Відслідкував її автобіографію . Все життя працювала в держ. установах. Де вона їх заробила ?
Наташа Показати IP 10 Листопада 2016 10:42
А не пора б люструвати це кодло,яке дерибанить держбюджет?коли вони вже самі тікати почнуть ну намагалися хвалить!бо народ сам за вас візьметься,вже всі знають завдяки деклараціям що хто надерибанив і сам прийде до вас! тікай те самі поки не пізно!
костя до Наташа Показати IP 11 Листопада 2016 13:20
натаха, люструй каструлі на кухні. сказано ж, своїх і чоловіка, це можуть не бути її кошти, а зароблені на бізнесі чоловіка. Люмпен ви малограмотний!
Юля Показати IP 10 Листопада 2016 11:14
Глянь скільки в тебе шанувальників а один тільки я раджу вам зайнятись бігом бо дійсно швидко на Кужель станете схожою..........
Рома до Юля Показати IP 10 Листопада 2016 11:35
Гнати ту вусенко в шию і всю банду! злодюгга! ну чого з ними ще не розбираються органи?де вони стільки нахапали на державній службі, на якій працює саме одне бідоття!
Юрист Показати IP 10 Листопада 2016 11:41
Звідки беруться сотні тисяч доларів при місячній зарплаті 5-6 тис грн??????????
Просто Лучанин Показати IP 10 Листопада 2016 12:21
Якщо й далі піде обвал гривні, то й пенсіонери з мінімальними пенсіями мільйонерами будуть!!!
Юля Показати IP 10 Листопада 2016 14:54
Я вам це і хочу доказати
111 Показати IP 10 Листопада 2016 18:03
А то що накинулись на дівчину, як ті коршуни? Де взяла - де взяла? НАКОЛЯДУВАЛА !!!!! Їй напосівали!!! А може вона сестра Ваєнги по батькові? Бачите, що схожа! От сестра і дала, щоб в російській декларації не показувати.
Обурена Показати IP 11 Листопада 2016 15:19
Жах!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!таким с...м ще й на дитину гроші виплачують? К.... а, а ти ти була здорова
Микола Показати IP 11 Листопада 2016 16:04
Купила посаду 100%, а тепер рже з вас усіх, ви ж татка такого не маєте, ха-ха!
Юлія Вусенко Показати IP 11 Листопада 2016 18:19
Я крала, краду i буду красти.