USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

Що зробити, аби не крали волинський ліс

27 Червня 2014 14:21
Тотальний електронний облік лісів України, у тому числі й на Волині, запропонував голова Державного агентства лісових ресурсів України Валерій Черняков під час візиту до Луцька 27 червня.

На його думку, електронний облік лісів унеможливить незаконну вирубку деревини.

«Зараз агентство впроваджує електронний облік лісів. Це дозволить попередити крадіжки деревини. Завдяки цій системі ми будемо знати де і хто рубає ліс та в яких обсягах. Відповідно, можна буде знати скільки деревини залишається на внутрішньому ринку, а скільки експортується за кордон», - розповів Черняков.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
Лис Показати IP 27 Червня 2014 14:35
Треба саджати не тільки ліс,а й чернякова з мазуриком за дії або бездіяльність ,які привели до ситуації що ми бачимо в лісі.
тобі до Лис Показати IP 27 Червня 2014 15:15
брєд пишеш, вже не гірше ніж було
Лис до тобі Показати IP 27 Червня 2014 15:36
Не гірше,не означає ,що краще ?..
Вовк Показати IP 27 Червня 2014 14:43
Декілька директорів поміняли,а решта ,як крали,так і крадуть,тільки що простим людям вони можуть насолити,а хто возив машинами ,так і возить
Анонім Показати IP 27 Червня 2014 14:45
Руки відрубувати, як робив німець і тоді буде все ОК!!!!!
Лісовий кодекс Показати IP 27 Червня 2014 15:02
Пан Черняков,допоможіть лісгоспам скористатися своїм правом (стаття 19 п.4 )-постійні лісокористувачі мають право на відшкодування збитків у випадках,передбачених законодавством.
чернякову і мазурику Показати IP 27 Червня 2014 15:14
гоніть братів Сергія і Івана Вовк з лісу- це ж ноги Колісника, вже краще безтолковий Ребар , чим ці злодії
АСЯ Показати IP 27 Червня 2014 15:16
ЩО РОБИТИ ЩОБ НЕ КРАЛИ ...ПРОСТО НЕ КРАСТИ ...
Лісничий Показати IP 27 Червня 2014 15:39
Мені ,то як не красти,треба ж синові котедж добудувати?
Майстер лісу до Лісн Показати IP 27 Червня 2014 15:45
А як,будемо ділити збитки,якщо пов'яжуть?
Лісничий до Майстер лісу до Лісн Показати IP 27 Червня 2014 15:49
Що ти тут робиш ,чи вже знайшов каврука(мацика,кендюха),риби і барана ?.. Бігом звідси.
777 Показати IP 27 Червня 2014 16:03
Та то все пусті слова... Камінь-Каширський район - як крали, так і крадуть, ще й більше..., система залишилась та ж сама, тільки відкати вже платять новій владі!!!!!!!!!!
Анонім до 777 Показати IP 27 Червня 2014 17:00
Кузьмича - збоченця і алкоголіка з посади геть, а Вовків на нари і буде порядок!
Майстер лісу до лісн Показати IP 27 Червня 2014 16:06
Треба соляра,бензин а в тебе в голові майонез один
об"днання Показати IP 27 Червня 2014 17:26
Наведіть спочатку елементарний порядок серед працівників лісу( коменти між іншим написані ними) ,а тоді впроваджуйте електронний облік лісу. Тільки мені не зрозуміло,як можна облікувати насадження в електронному вигляді( в кожне ростуче дерево вбивати чип). Можливо мова йде про електронний облік дереви, яка реалізовується.Якщо так, то редактуйте матеріали які ідуть в ЗМІ і не вводьте людей в оману.
Майстер лісу до об"днання Показати IP 27 Червня 2014 17:46
А чого не писати,я вже червоних карасів дістав,всі довольні,всі сміються
лісник Показати IP 27 Червня 2014 17:27
як крали так і крадуть треба всіх лісників позвільняти і буде порядок
знаток Показати IP 27 Червня 2014 17:36
В управління лісового господарства немає людини яка керувала інженерами по електронному обліку. Пани начальник управління та зам начальника лісгоспам казали що електроний облік це х...ня. В лісгоспах бардак. Скоро прийде головний інженер рибчинський - директорам буде п-ць. Його Тамарця всіх поставит на місце. Колісники, Ребари були це ще квіти це ягодки..Рибчинські........ ........
ЛІСНИК Показати IP 27 Червня 2014 17:46
Найефективніший метод: Зловив Івана під час вирубки лісу за руку і відрубав зразу йому руку.
Ще один знаток до ЛІСНИК Показати IP 27 Червня 2014 23:16
електронний облік це справді х...ня. Що мають добавити зарплату працівникам, то тратять по 800 грн на бірки на одну машину, а бірки насправді списують і викидають(робота для галочки). От вам і економія....Європа відказалась від елекронного обліку бо він себе не оправдав, а в нас вирішили відмити гроші на цьому. Бірки реально коштують максимум 40 коп за шт., а в нас 1,45грн, компютер майже 20000грн., плюс за кожен куб плата фірмі Латчбахер за обслуговування ел.обліку. От і економія....І корупція!!!!
знаток до Ще один знаток Показати IP 28 Червня 2014 09:43
Ви мабуть працівник - лісник Вам краще відправити ліс без бірок, як продає Радіон - маневичі, а в лісгоспах ціна зменшилась на бірки
Ще один знаток до знаток Показати IP 28 Червня 2014 14:01
на скільки ....20 копійок !!!!!
Іван до лісник Показати IP 27 Червня 2014 17:52
коментар було видалено
Іван Показати IP 27 Червня 2014 17:53
і на лобі клеймо " Вор лісу"
Якраз до Іван Показати IP 27 Червня 2014 18:04
Якраз майже всім лісникам і треба ставити
лісник до івана Показати IP 27 Червня 2014 17:55
а ти чого заметушився, шо вже без руки ходиш
лісник Показати IP 27 Червня 2014 18:12
Якщо я проснусь на Україні через 100 років то там всерівно будуть красти і бухати
Іван до лісник Показати IP 27 Червня 2014 18:19
Давай не будемо ми красти,і може щось залишиться нашим дітям
ветеран лісу Показати IP 27 Червня 2014 18:22
Це Вам п.п. Мазурик та Шеремета творчий доробок Ваших працівників.Інтелект -зашкалює.Так тримати - буде ще краще.
завгосп Показати IP 28 Червня 2014 15:38
Ліс тимчасово забрала "Свобода", але це тимчасово. За кілька тижнів все стане на місце. Мазурик піде туди, звідки прийшов, бо з полішука ніколи не було господаря, і ніякий Шеремета буде на території управління стригти кущі і косити газони. Може трохи схудне.
Квітка Показати IP 28 Червня 2014 21:09
Дуже прикро за систему, більшість працівників лісу зовсім не дбають за ліс, а дбають за свою кишеню. На жаль, Майдан не вирішив проблем корупції.
правий сектор Показати IP 28 Червня 2014 22:49
не все зразу. ви хочете за 2 міс порядку так не буває поступово-поступово.якщо порівняти що було рік назад то звичайно що є першиі позитивні результати а саме - почали зявлятись штатні бригади в лісництвах позабирали фірми присоски які тільки займались грабижами лісгоспів автоколони вернулись в лг з ф-ми арзу забрали техніку і повернули в лг ту техніку яка будує дороги а правильно длг набере саме штат людей на ту техніку і дороги будуть будувати самі по собівартості а не по млн грн арзу------------хіба це не результат за такий короткий строк........
Іван до правий сектор Показати IP 29 Червня 2014 12:33
Ти що морозиш? В Тернопільській обл. знайшли в одному лісгоспі на 4 млн. збитків , а в нас тільки криша помінялася.
7777777 Показати IP 29 Червня 2014 00:40
Правильно сказано всі такі герої тут на словах а на ділі нема що показати !!!!критикуєте що всі злодії а самі крадете !!! БРИдко читати!
Правому сектору Показати IP 29 Червня 2014 14:21
У вас там в правому секторі всі такі грамотні? Великі проблеми з розділовими знаками. Таке враження, що людина скурила букваря. В шести рядках - 60 помилок. Це хто, Тимощук писав?
Боровенець Показати IP 2 Липня 2014 00:32
поставте питання про поверненя майна лісгоспу яке прихватизувало "Вовче п*дло" та ще бере плату за його аренду із мізерних зарплат трудях .