USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

«Шедевр» чи халатність: у Луцьку поклали бруківку абияк

19 Березня 2017 12:02
Справжній "шедевр" благоустрою мають змогу спостерігати мешканці проспекту Волі та прилеглих вулиць. Неподалік станції переливання крові - "свіжа" бруківка на тротуарі. Проте, нові "форми" неабияк дивують лучан. Світлини нового тротуару надіслав Інформаційному агентству Волинські Новини лучанин Володимир.

Каже, помітив "шедевр", коли побачив людей, які кучкувалися на тротуарі.

"Доробили, здали в експлуатацію тротуар ще вчора, сфотографував сьогодні, півгодини тому, робочих в зоні видимості не було. Інші люди теж підходили, кучкувалися навколо того шедевра, сміялися - так і сам звернув увагу", - розповів у коментарі Володимир.

Згодом у мережі, очільник департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Іван Мирка написав:

"Закінчився робочий тиждень, хлопці пішли до діток на вихідні, в понеділок вийдуть і будуть зарізати бруківку, на наступному тижні же все буде файно", - йдеться у коментарі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
бе-е Показати IP 19 Березня 2017 12:07
Щоб не боліли ім іхні "золоті" рученьки
Разумовський до бе-е Показати IP 19 Березня 2017 15:16
Слава Україні!
Кастрюлька Показати IP 19 Березня 2017 12:12
А чо? Красиво... Красивой стране - красивые улицы!
Лікар до Кастрюлька Показати IP 19 Березня 2017 14:35
Коли в тебе в Луганську останній раз клали плитку на тротуарі?
Портянка до Кастрюлька Показати IP 19 Березня 2017 14:50
Дураку половину работы не показывают (русская народная пословица). Привет Луганску.
Правда Показати IP 19 Березня 2017 12:17
Розумовського фірма напевне?
лучанка Показати IP 19 Березня 2017 12:28
Запрошую організацію-підрядника негайно усунути цю велику " прикрість" .Якщо ви не поважаєте Лучан то навчіться поважати самих себе .Даю термін " дня" . А далі займуся антирекламою вашоі організації на всю Волинь.
Пан Іван до лучанка Показати IP 19 Березня 2017 14:47
Зрозуміло, що роботи не закінчені. Про те, що "тротуар вчора здали в експлуатацію" розповів якийсь "пан Володимир", який і фотки прислав. А як змінюється ситуація, якщо "пан Іван" вам скаже, що закінчення робіт по влаштуванню тротуару на пр.Волі заплановано на 3 квітня? Шви на поворотах будуть закладені, об'єкт здадуть в експлуатацію, тоді приходьте фотографувати.
Володимир до Пан Іван Показати IP 19 Березня 2017 16:23
То ви той чаклун що то бруківку перекладає , то асфальт в баюрах топить ? швидше той «пан іван» вже закінчив свою роботу, чому не на 1-ше квітня ?
Анонім Показати IP 19 Березня 2017 12:28
Ганьба робітникам і іх керівникам!!!!!!) Треба, щоб за свій кошт переробили!!!!!
Дон Показати IP 19 Березня 2017 12:41
Мастерство не пропьешь.
крендель Показати IP 19 Березня 2017 12:54
Луцьк з такими "шедеврами" стане ще" гарнішим" містом і це жахіття хтось же проектував -мабуть закоханий в свою професію та місто... невже випускник ВНТУ?
Ахванасій Показати IP 19 Березня 2017 13:44
Славанації
Ігор Показати IP 19 Березня 2017 14:14
Робота луцькавтодору, прикро що на цьому місці була викладена значно гарніша бруківка власниками магазинів і дуже якісно, ці криворукі її зняли і ось вам шедевр....ну от як це назвати??? ...Ольховий розберись
Боб Показати IP 19 Березня 2017 15:08
Чого ви розкудкудахкалися? Сьогодні неділя, робочих тому і відповідно немає. З понеділка продовжать роботу і позабивають бруківку в потрібні місця після її порізки. Ніхто там ще нічого нездав. Любить ж в нас народ кричати що все хре*ово і все пропало!
антибоб до Боб Показати IP 19 Березня 2017 15:55
Що ви городите ? Для чого витрачати робочі години які є не дешеві на демонтаж , а він там потрібний. А зз понеділка звичайно перероблять . Клоуни ! В приватному секторі майстрачами заробили б ті прогалини...
Y Показати IP 19 Березня 2017 15:33
За такий "шедевр" у дяді, ше б відшкодовували матеріал та отримали б половину зарплати. А фірму прославили б на все місто з мораторієм на замовлення.
Юрій Показати IP 19 Березня 2017 15:35
А газова бубка на округу у проміння, а дебільність лавочкі біля проміння, сам промінь вам як? Коричневий Європа...
Лікар до Юрій Показати IP 19 Березня 2017 15:49
Це ти про що? Я ж рекомендував тобі перекрити трасу.
Санчез Показати IP 19 Березня 2017 15:41
Хоч хтось з вас писак бруківку клав?Це зроблено для того, щоб бруківка не розїхалась...поки зроблять підрізку. бо там клопоту купа, залишили напотім чи людей не хватає, скоріше за все разом всю бруківку підріжуть...
А Показати IP 19 Березня 2017 16:10
Потрібно було плавний зигзаг робити, якщо без нього ніяк. Техніка укладки бруківки дозволяє це робити. По-перше люди не будуть спочатку різко повертати на 40 градусів вправо, а потім так само різко уліво. По-друге гарно закласти ті проміжки не вийде. Висновок: бруківку клали дилетанти, за великі для громади гроші. Шукати винного треба серед тих, хто обирав підрядника.
Микола Показати IP 19 Березня 2017 17:32
Цікаво, чи ВН вибачиться пeрeд дорожниками, коли після дійсно здачі роботи всe будe якісно. Звідки ви взяли що цe закінчeна робота?Коли журналісти почнуть тeж відповідати за свою нeякісну роботу?
Анонім до Микола Показати IP 19 Березня 2017 18:17
так там неможливо закінчити якісно. треба було робити плавний поворот. а так цей стик або просяде або вищербиться. роботу робили праффесі*НАЛИ
345 Показати IP 19 Березня 2017 18:28
лінь кусочкі повирізати
Вich Показати IP 19 Березня 2017 18:35
На Ветеранів на новому тротуарі також щілина на цілу бруківку засипана відсівом.Тут напевно вже все здано.
Rocky Показати IP 19 Березня 2017 19:23
Новина-повний провокаційний шлак. Коментарі від ще більш не освічених людей. Чую дзвін, не знаю не він.
новина до Rocky Показати IP 19 Березня 2017 21:44
Це не новина а факт, що проект що керіник повний шлак, і делітанти без смаку. А ти за своїми дзвонами не помітив що громадян образив. Хамло !
666 Показати IP 19 Березня 2017 21:31
Це господар Разумовський постарався, більше вихвалятися треба. Ганьба. Скільки ті будівлі будуть стояти,що він будує.
Волинь 24 Показати IP 19 Березня 2017 23:15
А ми всі погані коментарі про Розумовського повидаляли.Бо нам сказали і ми зробили!!!Отакий в нас сайт!!!!А було багато цікавого!!!Приносимо вибачення!!!
Лучанка Показати IP 20 Березня 2017 00:55
Коли не йду біля тих трудяг то вони сидять курять, то один робить а всі дивляться, біля 10 поштового відділення залишили катакомби, біля аптеки бордюри вже надщерблені, вся бруківка під ногами ворушиться. Я сильно сумніваюсь що до дати сдачі в експлуатацію щось із цього буде перероблено.
Знаю Показати IP 20 Березня 2017 08:39
Ви на Волинь пост зайдіть там про розумувського тільки добре пишуть.не одного коментаря поганого нема,все повидаляли)
Ю Показати IP 20 Березня 2017 13:03
От сиджу там навпроки в кав'ярні, дивлюсь у вікно. До складеної бруківки підкочує якесь синє на вєліку. Грузить скільки влазить в багажник/корзину і озираючись по сторонах валить звідти. І чогось думаю то його не перша "ходка". А потім хлопці вкладають а бруківки вже не вистачає..