USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Діткам з інтернату в Іваничах збирають допомогу

2 Грудня 2016 14:51
Зроби діткам свято, - акцію під такою назвою організували небайдужі волиняни, аби зібрати речі та подарунки для діток з інтернату в селищі Іваничі. Зокрема, є потреба у постільній білизні та одязі. Усіх, хто може допомогти, просять звертатися до координаторів акції: Ірина (067 81 26 868), Віталій (067 36 14 340), Оксана (093 82 92 554) та Оля (098 29 58 166)

"Інтернат в Іваничах. Годують ніби непогано, діти не скаржаться. Збирають одяг, оскільки дітки доношують такі речі, які ми носили майже 20 років тому в школі.

Також потрібна постіль Там 77 діток віком від 6 до 16 рочків. Днями привезли ще одну дитину. Також говорили з завідувачем Нововолинського інтернату. Сказала, що вони всім забезпечені, мають свій город, і підтримує нас, щоб усю увагу приділити Іваничам, бо знає, що там робиться", - повідомляють організатори акції.

Тож, аби хоч якось допомогти діткам з інтернату і до свята потішити їх, збирають одяг, іграшки, постільну білизну. Окрім того, здійснюється збір коштів на солодкі подарунки.

"Давайте побудемо Миколайчиками не тільки для своїх, але й для інших діток. Приєднуйтесь до акції - не будьте байдужими", - звертаються організатори.

Усі охочі можуть переказати кошти на потреби інтернату. Картка - 4149 4978 5548 6611 (Манько Ірина).

Деталі - за телефонами: Ірина (067 81 26 868), Віталій (067 36 14 340), Оксана (093 82 92 554) та Оля (098 29 58 166).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
неля Показати IP 2 Грудня 2016 15:39
Якби директоп Люда менше тягла,то було б у що їх одягти
тоня Показати IP 2 Грудня 2016 16:00
В Іваничах це не дитбудинок, а інтернат.Всі діти мають батьків, але більшість це цигани.Туди ж ніхто з білих не хоче йти,бо директор з бугалтирами все крадуть.Діти там не мають ні олівців,ні пластиліну, носки вихователі купляють за свої кошти.Директор Лазаренко має шикарний єврокабінет з новими меблями й коврами.Діти її не цікавлять.
вихователь Показати IP 2 Грудня 2016 16:24
У школі майже всі цигани.Вони бють українців,знущаються над педагогами.Директор до цього не мішається.Їй головне-кількість дітей.Вихователі власними машинами на свому бензині привозять і завозять циганчат по домах у Володимирський і турійський район.В школі нема ніяких іграшок альбомів, зате директор маж все: їжу бензин коври в кабінеті.НІХТО З НОРМАЛЬНИХ батьків туди не здасть дитини.А подарунки в них все одно вкрадуть
Віталік Показати IP 2 Грудня 2016 18:20
Звідки така інформація? Я один з організаторів збору коштів. Буду надзвичайно вдячний вислухати Вас.
Небайдужі Показати IP 2 Грудня 2016 19:08
Люди роблять хорошу справу, попри власні заняття. А інші вміють тільки нити і жалітися. Навіть якщо про директора це правда то діти не винні. І це ще більший привід допомогти. Питання друге: а цигани не люди?. Будьте людьми. Творить добро
Ірина Показати IP 2 Грудня 2016 19:09
Дуже вдячні вам за інформацію, велике прохання зв'яжіться будь ласка з організаторами (телефони вказані) ми обов'язково приймемо все до уваги, і обіцяємо вам анонімність якщо в цьому буде потреба!!!!!
Ото сміх! Показати IP 2 Грудня 2016 20:34
коментар було видалено
.............ого Показати IP 2 Грудня 2016 20:44
Як то - в НОВОВОлинську ні в чому немає потреби, А В Іваничах в інтернаті такому ж є потреба в усьому? Вони що - порізному фінансуються? Чи бухгалтерія рахує неоднаково? ОБВНО, розберися в цьому! А хто привезе подарунки- давайте дітям особисто в руки!
777 Показати IP 3 Грудня 2016 08:08
на цьому тиждні у прогамі "Гроші", почув що на одного вихованця дитячого будинку чи інтернату , в місяць виділяють 20 тис грн Можливо ви не там шукаєте одяг і постіль
вчитель Показати IP 3 Грудня 2016 14:54
В цьому році в нас набрали підготовчий клас з одних циганчат.В класі нема жодної іграшки жодної настольної гри.Привезіть хоч щонебудь!Дирекція не виділяє нічогісінько.В дітей одна забава-ловити воші один в одного.
Ірина Показати IP 3 Грудня 2016 17:35
Обов'язково привеземо, можливо ще щось треба кажіть нам!!!!
Олена Показати IP 3 Грудня 2016 17:42
Який жах, шановна дирекція ..прийміть до уваги коментарі людей, може вже досить свої кишені набивати...пошкодуйте кінець кінців дітей, не дивлячись чи то циганчата чи ні...діти є діти... Люди не сліпі, майте совість!
Ірина Показати IP 3 Грудня 2016 18:40
Олена про що ви говорите, яку увагу, сьогодні директор подзвонила до усіх організаторів і погрожує що напише заяву на нас в міліцію за наклеп, бо в них все чудово, і що ми шахраї, дуже неприємно, що хотіли допомогти, а зробили з нас чудовиська