USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Тепло для українців подорожчає вже у липні

2 Квітня 2014 16:20
Міністр фінансів України Олександр Шлапак заявив про намір Кабміну підвищити тарифи на тепло для населення у середньому на 40%. Таке подорожчання планується ввести з 1 липня. Таким чином, платіжки з новою ціною на газ українці отримають вже у листопаді, коли почнеться новий опалювальний сезон, пише УНІАН.

"Це буде відчутним ударом для населення. І тому уряд підготував заходи із захисту незахищених верств населення", - сказав Шлапак. Подорожчання вартості опалення витікає з підвищення ціни на газ в середньому на 73% для всіх споживачів. Умовно всіх споживачів газу поділять на 4 групи, в яких підвищення ціни буде різним:

1. Найвищі ціни будуть для тих, хто використовує газ як газ, без центрального опалення – ціна підніметься в середньому на 73%.

2. Ті, хто споживає газ в об'ємі до 2,5 тисяч кубометрів – ціна зросте на 48%

3. Споживання газу в об'ємі 2,5 - 6 тисяч кубометрів - 63%

4. Споживання газу в об'ємі більше 6 тисяч кубометрів - 62%

Таким чином, для квартир і будинків, які використовують центральне опалення, то для них підвищення становитиме 25%. А для квартир і будинків з індивідуальним опаленням підвищення становитиме 40-45%. Відповідне рішення уряду вийде 3 квітня, а остаточні тарифи будуть встановлені упродовж найближчих двох тижнів. Нагадаємо, що ціна за російський газ для України відсьогодні зросла до 385 доларів. Україна отримуватиме газ без знижки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Спасибо Майдан Показати IP 2 Квітня 2014 16:24
Спасибо, Майдан... Отдельное спасибо тебе, Пьяный Сектор... С нетерпением жду новых ваших покращень...
віктор Показати IP 2 Квітня 2014 16:34
да майдан начворив таке що зараз все піднімають продукти подорожчали комунальні послуги а доходи не змінюються . То треба було кров"ю брати ?
Самое страшное до віктор Показати IP 2 Квітня 2014 16:47
Самое страшное, что начинают закрываться предприятия...
Реаліст Показати IP 2 Квітня 2014 16:50
Слава Майдану за покращення!!!
Реаліст2 до Реаліст Показати IP 2 Квітня 2014 17:00
Слава Майдану за покращення: доллар по 11.50грн, бензин по 13грн., комунальні на 50%, товари народного споживання на 10-20%, зарплати на 0%. Крім того по вулицях вільно розгулює ПС зі зброєю та розказує як правильно жити !
владі Показати IP 2 Квітня 2014 17:03
Вертаємось до 90-х років, де люди знову перестануть платити. Навіщо така революція, яка заганяє людей в убоге життя. Зарплати мізерні, ціни на все дуже високі, субсидії - це такий міф, легше від них жити не стає. Як завжди народ кинули.
мирна Показати IP 2 Квітня 2014 17:42
Як вони спокійно говорять: " це буде удар для населення". Да народ прийде і вас вдарить! Не вмієте керувати-не лізьте! Шлапак - кабінетний клерк ще при Ющенку, хто його на фінанси поставив епрст?!!! Що ви творите? Все тільки за рахунок населення, економіку не піднімають, торгівля з навколишніми країнами падає, а вони людей доять?! Да кому ви довірили країну???:( Ми ще повну асоціацію з ЄС не підписали, а нас штучно роблять країною-банкрутом, то кому ми взагалі потрібні такі будемо, включить мізки людоньки!!!
Дід Панас до мирна Показати IP 2 Квітня 2014 17:46
А раніше ви цього не бачили? Ви же певно теж за майдан були, еге ж? Насолоджуйтесь, жаль що нам через вас мучитись.
Дід Панас Показати IP 2 Квітня 2014 17:45
Цікаво, Сеня теж виїде, чи його все таки народ повісить?
Анонім Показати IP 2 Квітня 2014 18:40
коментар було видалено
Реаліст Показати IP 3 Квітня 2014 00:50
Ну. Де покращення? Дякую майдан і ** ** ******!