USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У 2016 році на волинян чекають нові тарифи на газ

17 Жовтня 2015 12:14
Уже в квітні наступного року волиняни, можливо, платитимуть за газ менше. Відповідні документи уже прийняли.

Про це йшлося під час розширеного засідання Антикризового енергетичного штабу за участю голів райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) голів у режимі відеоселектору вчора, 16-ого жовтня.

Голова правління ПАТ «Волиньгаз» Мирослав Коротя розповідає, що такий крок неабияк потрібен громаді, а особливо зараз.

«Ми зустрілися із представниками НКРЕ, вони прийняли 10 нормативних документів. А з першого жовтня вступає в дію новий порядок», - повідомив Коротя.

Та додає, що з 1 квітня 2016-ого року скасують право формування тарифів НКРЕ, це будуть робити постачальники, які пропонуватимуть свої варіанти.

Також Голова правління ПАТ «Волиньгаз» зауважив, що ці зміни можуть призвести до зменшення оплати за використання газу населенням.

«Український газ вдвічі дешевший, ніж російський, тому нам було б вигідніше такий купувати», - наголосив очільник «Волиньгазу».

ЧИТАТИ ЩЕ: «ВОЛИНЬГАЗ» НЕ ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВІДРІЗАТИ ГАЗ БОРЖНИКАМ

Нагадаємо, нещодавно йшлося про те, що ПАТ «Волиньгаз» не отримує коштів, прогнозують невиплати зарплат, а далі - відсутність фінансів на ремонтні, аварійні роботи. Про це стало відомо під час прес-конференції керівництва ПАТ «Волиньгаз».

Ситуацію прокоментував сам пан Коротя.

«Усі кошти, які сплачують наші споживачі, надходять на рахунки Ощадбанку й там «зависають». Ця сума автоматично розподіляється між НАК «Нафтогаз», транспортувальником газу та нами. Наша доля – 15%. Втім, регулятор має право переглядати відсотки чи призупиняти потік коштів, що і відбулося. Нам дорікають за штучний борг перед НАК «Нафтогаз» - більше 100 мільйонів гривень. Але це ситуація, яка від нас не залежить. Адже раніше ми купували у них газ за 4 гривні, що і закладено в тарифі, а потім ціна підвищилася вдвічі, в тарифі досі закладено півціни. Ми платимо за формулою, яка була раніше, як наслідок - штучний борг», - проінформував Мирослав Коротя та додав, що загроза зриву опалювального сезону минула.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Анонім Показати IP 17 Жовтня 2015 12:36
«Український газ вдвічі дешевший, ніж російський, тому нам було б вигідніше такий купувати» - і це стало відомо тільки зараз? Якщо ні, то чому раніше не купували український газ замість російського? А не тому, що його не вистачає?
дідо до Анонім Показати IP 17 Жовтня 2015 13:05
Про " дешевий" український газ розказує тільки пята колона Кремля.щоб Україна далі сиділа на російській голці. Дешевий газ невигідно видобувати.
дідо Показати IP 17 Жовтня 2015 12:46
Кремлівська агентка Тімашєнка "нагородила" ціною українців.коли підхіхікнула газовий пакт з Путлєром. Україна вже переплатила Газпрому 20 мільярдів баксів, і за ці гроші Путлєр бомбить українські міста.
Анонім до дідо Показати IP 17 Жовтня 2015 13:24
цитата: "Борьба Ющенко и Тимошенко вокруг газовой трубы будет нарастать. Ющенко не успокоится, пока не будут пересмотрены газовые договорённости между Россией и Украиной, причем пересмотрены не в пользу Украины, а в пользу самого Ющенко. Для него важно, чтобы определённые посредники находились около газовой трубы, обеспечивая его деньгами из "чёрной кассы"
дідо до Анонім Показати IP 17 Жовтня 2015 13:59
Тімашєнка завжди доїла газову тему, а до чого тут Ющ. Ющ заборонив жЮльці підписувати кабальний контракт, а варовка підписала.
Анонім до дідо Показати IP 17 Жовтня 2015 15:41
Ты даже не знаешь того, что Юля не подписывала этот догоор. Ибо этот договор не между Россией и Украиной.
Анонім до Анонім Показати IP 17 Жовтня 2015 19:15
Минусующим: Кто именно подписал договор о поставке российского газа на Украину, т.е. укажите юридические стороны, участвующие в подписании этого договора. PS. Всем кто недоволен условиями этого договора, запомните то, что все, кто выступал с лозунгом "Юле - волю" фактически считали, что этот договор справедливый и подписан полностью законно.
він Показати IP 17 Жовтня 2015 12:57
Послать би всіх далеко за пониження тарифів у квітні, понизьте в жовтні перед опал сезоном
дідо Показати IP 17 Жовтня 2015 13:10
Волиньгаз тепер заставляє всіх споживачів платити за газ в один з банків Фірташа, щоб киданути державу і не платити Нафтогазу.
Коля Показати IP 17 Жовтня 2015 13:32
Ага годують українців завтраками. Так само як мінімальну з\плату і пенсії збільшили а подивіться які ціни. Чи можна зараз виживати? Знімати квартиру -не менше 2000 тис. грн. харчуванн одяг першої необхідності засоби гігієни. То як жити розкажіть Пане Президенте , Пане Прем"єре? Як жити?
дідо до Коля Показати IP 17 Жовтня 2015 13:58
може працювати почнеш,а не жебрати.
2011 до дідо Показати IP 17 Жовтня 2015 16:39
Перестань красти, в нас за справедливу працю можна ноги протягнути - а якщо ти живеш то або крадеш, або народ обдираєш.
САФАРІ до дідо Показати IP 17 Жовтня 2015 19:24
А ТИ ТОЙ, ЩО ГОРБОМ СВОЇМ ЗАРОБЛЯЄШ!?
Роман до дідо Показати IP 17 Жовтня 2015 20:09
дідусю яка в тебе пенсія шо ти такий веселий як в моїх батьків по 1150
Анонім до дідо Показати IP 18 Жовтня 2015 19:26
Та не жалуйтесь, разве вам при Яныке лучше жилось ?
Хм Показати IP 17 Жовтня 2015 19:32
А оплачувати концерти Сташкову і йому подібних є в Короті гроші8? Люди квитки не купували, а він давав по20 тис. гр. От і запитайте де гроші. Це було не один раз!!!
Волинянки Показати IP 17 Жовтня 2015 19:52
В зубожілому волинь газі за мільйони будун житло директор!? Де правий сектор???
ВДВ до Волинянки Показати IP 18 Жовтня 2015 13:32
Правий сектор купили олігархи.
777 Показати IP 17 Жовтня 2015 20:36
слава украіні