USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У луцькому ресторані пара посиділа на 1150 гривень і втекла

19 Березня 2018 16:54
У луцькому ресторані двоє молодих людей, хлопець та дівчина, посиділи на «кругленьку» суму та втекли.

Відео втечі опублікувала Анна Ярмолюк у Фейсбуці.

З її слів, пара зробила замовлення на 1150 гривень, а опісля посиденьок пішла, забравши з собою чек та планшетку.

Як розповіла у коментарі "Волинь24" адміністратор закладу Тетяна Анатоліївна, молода пара зателефонувала та замовила столик.

"Потім приїхали. Сиділи десь три години. У нас ще на камерах видно, що коли їм офіціант принесла чек, пара почала перешіптуватись між собою. Я так розумію, що хлопець таки хотів заплатити, але дівчина йому щось сказала, забрала чек і вийшла", - розповіла адміністратор.

А також додає: "Охорона не могла це бачити, бо була концертна програма, багато відвідувачів виходили на вулицю покурити. І охорона не могла зрозуміти хто покидає заклад, а хто просто вийшов на кілька хвилин".

Як зазначає Тетяна Анатоліївна, оплатити немаленький рахунок довелось офіціантці, яка працює нещодавно.

На місце викликали поліцію, яка опитала працівників закладу та отримала заяву.

Станом на 19 березня "халявщиків" не знайшли.
Нагадаємо, у луцькому барі "Хмельницький" двоє чоловіків пообідали та втекли не заплативши.

Подібний інцидент трапився днями і у барі "П'ятниця". Молода пара зробила замовлення на велику суму й розрахувалася за нього сувенірними грошима. Хлопець потому навіть погрожував працівникам закладу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
valdis peish Показати IP 19 Березня 2018 13:52
молодці
Льонька Показати IP 19 Березня 2018 13:55
То все дама підбурила
Зоряк Шкорян Показати IP 19 Березня 2018 14:17
Це ще нічого. Могли і ложечки з собою прихопити.
Вася Показати IP 19 Березня 2018 14:20
Зараз стільки брехунів!!!!! А карма накриє!!!!Чому потім дівиця і парубок будуть дивуватися,якщо їх обманять, тоді хай в поліцію не пишуть заяви і не ниють. Бо бумераном все летить, так що те що не заплатили, завтра загублять. А в ресторанах так почастішали такі "парочки", то треба за вхід брати ,тоді не буде брехати .
Читач Показати IP 19 Березня 2018 14:26
То такий вид змагань у "золотої" молоді. Поки не зловлять і ...
По факту Показати IP 19 Березня 2018 14:29
Деградована нація і ті,що пишуть "молодці"такі самі.
777-55 Показати IP 19 Березня 2018 14:31
Це Луган они ? 100 %
Лучанин до 777-55 Показати IP 21 Березня 2018 10:16
І до чого це? Де*ілів скрізь вистачає...
вафел Показати IP 19 Березня 2018 14:38
Звати її Настя Рябчук чи Рибчук
valdis peish до вафел Показати IP 19 Березня 2018 15:19
рибка точно
Бо Показати IP 19 Березня 2018 15:28
може варто вже робити адекватні ціни всім, га? бо в нас же у відповідності до зарплат і стипендій в порівнянні з закордоном у відповідності з їхніми зарплатами, ціни дракоівсько космічні. То що ви хочете з такими порядками ?"Нас ОБирають, ми ОББираєм" і "грабь награблєноє" ще ніхто не відміняв.
133 до Бо Показати IP 19 Березня 2018 17:20
Великі ціни? Сиди вдома... Нема чого по ресторанам ходити... Моя бабуся на 2000 т.г. ВИЖИВАЄ. Хочеш з баришнею посидіти, йди в пельменну...
valdis peish до 133 Показати IP 19 Березня 2018 18:11
нема вже пельменних по любе в якійсь бар треба діваху сунути
Та до 133 Показати IP 20 Березня 2018 10:48
на куй мені твоя бабуся, а як тобі ціни не високі і ти таке багате , то поділись з своєю бабусею, щоб вона в тебе не виживала на 2000 тис і доживала до смерті, а жила по- людськи, як всі люди похилого віку в цивілізованих країнах, а не соплі тут пускаєш. Мені особисто та "п"ятниця" до ср..ки, як і більшість тупих піцерій і "сушарок" , що заполонили весь центр міста , а от молодь, по таких закладах ходити хоче і буде, незалежно від доходів і найо..бувати і далі будуть, бо ціни таки завищені, а такі придурі, як ти, це ще й підтримують.
133 до Та Показати IP 21 Березня 2018 10:02
на фуй мені тої проблеми, ніщєброд?!! Хочеш по барах сидіти з дівахами, - вперід на роботу, а не дома на шиї сидіти чи тут нити. А не маєш на бари, то на фуй тобі дівахи, - сиди з кулаковою ...
Та до 133 Показати IP 21 Березня 2018 10:59
йоб..нуте, я не про свої проблеми пишу, чи що я особисто собі дозволити не можу бар, ресторан чи клуб, а про те що зарплати і стипендії у нас в країні не відповідають цінам на все, починаючи з продуктових магазинів, закладів харчування і закінчуючи комуналкою, А при такому розкладі злочинність буде рости, особливо серед молоді, бо вони жити хочуть вже, а не в світлому майбутньому. Ти ср..нь, це ж ти тут соплиш, що твоя бабця виживає, саме не живе, а виживає, і ше при цьому когось ніщебродом називаєш,а пару гривень дати бабусі не можкш, ще й мабуть в неї з тих двох тисяч пенсії собі береш, щоб пива і цигарок купити і по "кулаковій" ти спец з великим особистим досвідом, судячи з усього, повно вас таких - сміття генетичне, нуль в кубі, зате понти аж через ср.ку лізуть.
133 до Та Показати IP 21 Березня 2018 14:59
Клоуне,в тебе вже істерика. Ахахахаха, бач як я в саму точку попав ... дружиш з кулаковою, дружиш ... і тут скиглиш ще щось. Роботу найди собі, чи займись чимсь.
Слухай сто тридцять до 133 Показати IP 21 Березня 2018 11:04
ти спочатку бабусі своїй до пенсії додай хоч кількасот гривень, і так кожен місяць роби, а тоді вчи жити когось, не "ніщеброд" ,йо.пт, знайшовся.
До персоналу Ліона Показати IP 19 Березня 2018 15:37
Ін дер гросе фаміліє ніхт клювен клац-клац. :)
Євробидло Показати IP 19 Березня 2018 17:21
Та то власник блях 146 %.
Сумрак до Євробидло Показати IP 19 Березня 2018 20:08
Ааххаха, ну ти жосткий.
Олена Показати IP 19 Березня 2018 19:13
Сором і позор. Вирядяться ті "тупіци" , щоб всі думали що багата дама і нажируться нахаляву і втікають. Ох і попадетесь і прийдеться за ті обіди вечері і сніданки заплатити, що жилетки мехова та що на дамі і не поможе. Треба таких показувати, щоб всі їх бачили і всюди, позор і все. Нажерлись і втекли.
123 Показати IP 19 Березня 2018 20:03
Зараз вони радіють, що когось на..бали. Але скоро вони одне одного на...буть.
Таня Показати IP 19 Березня 2018 20:48
Шкода офіціантка,а мали б заплатити і охоронці,які навчаються ловили,і адміністратор,яка б взагалі процес мала контролювати.
Наталія Показати IP 19 Березня 2018 22:23
Бідненька офіціантка( Жаль що через нечесних людей приходиться платити.Я сподіваюся у них совість проснеться.Хоча вряд(
Anat Показати IP 20 Березня 2018 00:54
1) Незнаю у мене судячи з відео склалося враження що мадама чимось не задоволеннна може довго несли чи неякісно подавали ось і вирішили полдякувати....я в порт сіті в піцерії так 20 хв. з мадамою охфіціанта чекали... потім встали і подякували та йому не дійшло.... 2) Сподіваюь цю публікацію читають компетентні органи і вони зацікавляться ЯК З НЕ МАТЕРІАЛЬНО ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ОФІЦІАНТКИ ЩОСЬ ВИРАХУВАЛи.....
Анон Показати IP 20 Березня 2018 01:43
Питання. Чому за них мусила платити офіціантка, яка ,ще й до того, працює нещодавно?? І , здається, цю хвилю запустив юнак , котрий посидів у П'ятниці, та якому все зійшло з рук. Таких тільки і наказувати. + Привселюдно ганьбити у центрі міста . "Середньоріччя" скажете ви. А чи їх вчинок не признак "виступаючих щелеп"?
Тетяна Показати IP 20 Березня 2018 06:47
Це що у нас в Луцьку флешмоб??? Зробив і передай другому!! Почастішали ці" втікуни"!
Типовий Арієць Показати IP 20 Березня 2018 09:55
Карма, слово наче всім відоме, але мало хто розуміє сутність даного процесу. Молода пара, разом вони бучуть, в майбутньому, чи окремо, відчують наслідки своїх вчинків, дай Бог, щоб вони проаналізувати свої негідні вчинки і зробили правильні висновки. Офіціант не винуватий в даній ситуації, відповідальність в даному випадку повинні нести адміністратор і охорона. А на рахунок цін, їжа в нашій країні, одна з найдешевший в Європі, в нас заробітна плата низька. Низька, тому що, наш сліпий, несвідомий народ, щоразу обирає ту владу, котрій наша ненька Україна, потрібна лише для власного збагачення і збагачення тої країни, звідки ця нечисть приповзла.
MK Показати IP 20 Березня 2018 10:44
Ну если они на государственном языке разговаривают, то ничего страшного. Вот если москали, тогда сажать нужно.
No1 Показати IP 20 Березня 2018 15:14
З такими приколами скоро в ресторанах будуть брати паспорт під заставу. Дуже вже багато хитрозроблених розвелося.
Мудрий Показати IP 20 Березня 2018 20:54
Інцидент вичерпано. Шановні, прошу розходитись і не кудахтати.І на власника гнати не треба. А змі як і було зіпсованим телефоном так і буде. Ретельніше потрібно перевіряти інформацію яку публікуєте.
!ТАК до Мудрий Показати IP 21 Березня 2018 10:04
Так и заплатив чи тільки тут ниєш???
Шерлок Показати IP 22 Березня 2018 11:50
Дивно все це якось. Спочатку мова йшла про пару, тепер, що сиділа компанія. Суми у кожній статті не збігаються. І на відео видно як люди з планшеткою спускаються на перший поверх (а не вибігають з закладу). Не сходиться якось це все. Втім все цілком зрозуміло, для закладу чорний піар все ж піар))