USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У луцькому барі двоє чоловіків посиділи на 700 гривень і втекли

24 Лютого 2018 10:51
У луцькому барі "Хмельницький" двоє чоловіків пообідали та втекли не заплативши.

Про це повідомили на сторінці закладу у Фейсбуці.

Інцидент трапився в обідню пору 23 лютого.

У барі опублікували відео та фото з камер спостереження, аби зробити недобросовісних гостей відомими.

Нагадаємо, подібний інцидент трапився днями у барі "П'ятниця". Молода пара зробила замовлення на велику суму й розрахувалася за нього сувенірними грошима. Хлопець потому навіть погрожував працівникам закладу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Лучанка Показати IP 24 Лютого 2018 11:12
Яке нахабство!! Люди взагалі втратили совість?
Це проблема Показати IP 24 Лютого 2018 11:24
Порада. Клієнт розрахувався наперед тоді принесли порцію. Іншого виходу немає. І так разів. Зробиі замовлень і наперед розрахувався разів. Офіціанту прийдеться побігати але іншого виходу немає.
Укр Показати IP 24 Лютого 2018 11:39
Ще й морозиво взяли. Гурмани бл....
Антон до Укр Показати IP 24 Лютого 2018 12:38
Таке враження що це дівчата! З тим морозивом
Шо опять Показати IP 24 Лютого 2018 11:54
Це вже стає якась традиція їсти-пити нахаляву в Луцьку
Оксаул до Шо опять Показати IP 24 Лютого 2018 15:12
давайте дружно підтримаєму цю традицію!
Петро до Оксаул Показати IP 24 Лютого 2018 19:07
Тут одна ПОПа постійно жирує "на халяву", навіть на Мальдіви інкогніто їздить, ще й доплату йому офіціант роблять :"Роттердам+"! І нічого, ніхто не кіпішує..
Лучанин Показати IP 24 Лютого 2018 13:57
так як і новини!
Анонім Показати IP 24 Лютого 2018 15:45
Єлова що це за фірмова настоянка бодяга другими словами і чому не фіскальний чек????? Що це таке робиться в цих барах????
Анонім Показати IP 24 Лютого 2018 16:22
добилися, пiд....ростаюче поколiння,свобода демократiя!!!!!
Дядя Показати IP 25 Лютого 2018 02:06
Ч***кі зальотні
ааа Показати IP 25 Лютого 2018 04:02
Огірки дорожчі мяса.не збідніють б?риги!!!!!
Лисий Показати IP 25 Лютого 2018 11:14
От нічьо людей не вчить) тупі ппц просто
А Показати IP 26 Лютого 2018 10:43
що ви хотіли? ціни драконівські на все, і в тих барах і на все інше, зарплати, стипендії не відповідають цінам, інфляція росте, це завжди провокувало, провокує і провокуватиме крадіжки і розбої. І хоч впенькайтесь тут розводячись про мораль і совість, але це ситуації не змінить.