USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У волинян просять гроші для Національної гвардії

17 Березня 2014 12:15
Волинянам пропонують перерахувати гроші на фінансову підтримку Національної гвардії, повідомили у прес-службі волинської міліції.

Фізичні або юридичні особи у разі виявлення бажання перерахувати грошові кошти у вигляді благодійних внесків через установи банків перераховують кошти на рахунок ГУВВ МВС України за наступними реквізитами:

Одержувач: військова частина 3027, реєстраційний рахунок № 31251301207229 у ГУДКСУ у Київській області, Київ, код ЄДРПОУ 08803649, МФО 821018.

У призначенні платежу зазначити: «Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України».

Нагадаємо, що 13 березня Верховна Рада України ухвалила закон про створення Національної гвардії. За таке рішення проголосували 262 народних депутати.

Також стало відомо, що понад півсотні громадян лише впродовж другої половини дня 16 березня добровільно зголосилися до лав Національної гвардії на Волині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Ір Показати IP 17 Березня 2014 12:21
О Боже мій!Не позорьтеся.Я вас прошу,полішучва,не позорьтеся!!!
ІТ Показати IP 17 Березня 2014 12:23
Є така споруда яка називається Віг-Вам!!!
Anonymous Показати IP 17 Березня 2014 12:25
х*я се .... может вам ещё одежду со шкафа достать???
Луцьк Показати IP 17 Березня 2014 12:25
Попросіть в тих, хто спонсорував майдан! Хай будуть послідовними!
1214 Показати IP 17 Березня 2014 12:26
Нехай Правий сектор зі своїх поборів для Нацгвардії копійчину вділить!
Анонім до 1214 Показати IP 17 Березня 2014 12:57
Якісь докази є? Якщо є - іди до прокуратури чи міліції, нема, то ступи пельку.
Дмитро Показати IP 17 Березня 2014 12:28
ото дожились вже гроші на армію збирають шо ж то за держава така в нас?
Ірина до Дмитро Показати IP 17 Березня 2014 12:31
А вона є?:(
Анонім Показати IP 17 Березня 2014 12:30
А чого просите в звичайних людей??? Ми пашемо на роботі, а скоро підвищать комуналку і не будуть підвищувати з-ту, то нам кістьми лягти? Замутили, то самі розхльобуйте!
Анонім Показати IP 17 Березня 2014 12:39
Нехай гузі з данильчуками та бондарами податки заплятять - вистачить на дві армії.
Лучанин до Анонім Показати IP 17 Березня 2014 13:30
а Данильчук до чого тут ?
1111 до Лучанин Показати IP 17 Березня 2014 14:33
Та дістав той Данильчук всіх,краще просто йому копняків надавати.
Андрій76 Показати IP 17 Березня 2014 12:50
Ага.., Щасс, розбіглися. Фінансувати це збіговисько кримінальних елементів?????...Та я краще свої зароблені гроші в канаву викину якщо будуть лишні...
кіт Показати IP 17 Березня 2014 12:57
Пропозиція - забрати зарплати і пенсії у генералів (військових) і дати національній гвардії.Розпродати їхнє халявське житло і теж віддати клшти.За що вони отримували 23 роки бабло???Війна то їх робота.
Анонім до кіт Показати IP 17 Березня 2014 13:26
ні краще депутатів 450 чоловік посадити у ВР задаремно, хай відробляють за всі 23 роки на благо народу.... а то жоден ніхто і запросто так працювати не хоче... а з трибуни то закликають дуже... ось хай і сидять народні обранці і працюють на благо України
Ір Показати IP 17 Березня 2014 13:02
Для попрошайок даю вказівку.Гроші на Національну гвардію знаходяться в Луцькому прикордонному загоні.Перші хто повинен віддати це вони!!! І так по всій ДПСУ, собаки а не військові.Бізнесменами були 23 роки, а як треба воювати то поховалися.
Джулія Показати IP 17 Березня 2014 13:17
Хто не хоче годувати свою армію, дуже швидко годуватиме чужу...(с) Сумна правда.
мв до Джулія Показати IP 17 Березня 2014 13:24
А ЧОМУ Я МАЮ ГОДУВАТИ АРМІЮ????де це написано.... що я маю робити.. в Конституції чи іншому н.акті. Я плачу податки і ПФ... справно і доречі більше ніж сам Гузь отримав доходу 6000 грн. Я заплатив до бюджету та пенсійний більше 20 000 грн. Держава має кошти використовувати раціонально і яке моє діло, що ту армію сам Кравчук і Кучма розпродали і роздерибанили.... то потрібно в них спитати??? де гроші... і чому нашої армії не стало... Держава в мене не питає.. чи я ів чи пив... чи мої діти ситі, тому і я не питаю державу ... що вона вибачте профукала свою армію... як Росія налякала.... то згадали нарешті..про її існування і починають милостині просити. Простіть мене.... але я скоріш дам гроші бідному та безногому, а ніж покладу гривню для армії... якої в нас і не існує!!!
Анонім до мв Показати IP 17 Березня 2014 14:30
100000% згоден з вами і так думає 99% нормальних волинян.ПРОСРАЛИ ВЖЕ ДЕРЖАВУ,АРМІЮ.Настало і справді"пакращення"придурки.Путін приходь до нас.
Лучанин до мв Показати IP 17 Березня 2014 15:03
Маленька поправочка: про армію краще спитайте з Тимошенчихи, вона її просто добила!
Лучанин Показати IP 17 Березня 2014 13:29
Національна гвардія це та сама мусарня буде, тільки перейменована, яка немає жодного відношення до ПС, нехай Яйценюки та БЮТ спонсорують це все, в них мільярди зелені на рахунках, і Гузяра звичайно, нехай в жінки попросить )
правдивий Показати IP 17 Березня 2014 13:35
Єуропа нам допоможе!!! Франція вимагає від України 16 млн грн доплати за автомобілі "швидкої допомоги". http://www.unn.com.ua/uk/news/1317698-frantsiya-vimagaye-vid-ukrayini-16-mln-grn-doplati-za-avtomobili-shvidkoyi-dopomogi
Семен Показати IP 17 Березня 2014 13:40
Так вони за наші податки отримують армію, а грошей немає?! То постає питання, а де? От і розбирайтесь, шукайте і нема чого людей оббирати - ви вже це зробили! От "розумники" знайшлись епрст...!!!
війско до Семен Показати IP 17 Березня 2014 13:42
Там Кузьмук "розумний" сьогодні кричав про мобілізацію з трибуни ВР, то його добряче труханіть!!! Хто крав гроші що з людських податків йшли на армію???!!!
Сам Показати IP 17 Березня 2014 14:16
Чого розкудахкалися? Це по бажанню. Ніхто вас не заставляє. А хто може і має можливість - той дасть.
Анонім до Сам Показати IP 17 Березня 2014 14:39
коментар було видалено
Анонім Показати IP 17 Березня 2014 14:28
коментар було видалено
Анонім Андрій до Анонім Показати IP 17 Березня 2014 14:37
Любий анонім заткни свою пельку.Будь ласка.
Я Показати IP 18 Березня 2014 00:07
Краще зібрати гроші тим солдатам ЗСУ, яких зараз привезли під Крим. Хлопців наших не годуують, сну вони не бачили вже третю добу. Дякую місцевим жителям які приносять харчі нашим захистникам, але то має робити ДЕРЖАВА, а не прості перехожі.