USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Януковича та Азарова відібрали пенсії

4 Квітня 2014 16:28
Міністр соцполітики Людмила Денисова заявила про те, що після запровадження економічних санкцій екс-президент Віктор Янукович та колишній прем'єр-міністр Микола Азаров не отримають пенсії.



"Такі "заслужені" пенсіонери як Янукович та Азаров своїх пенсій зараз не отримують. Пенсійний фонд (для нарахування виплат, - ред.) нічого не робить", - заявила міністр. Денисова не стала розкривати розмір виплат, які мали отримати українські політики. "Це належить до їхньої таємниці", - пояснила вона. Як повідомлялося раніше, Янукович відхрестився від золотого батона і пожалівся, що в нього відібрали душу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
my_gift Показати IP 4 Квітня 2014 16:43
І як же бідненькі виживуть-БЕЗ УКРАЇНСЬКОЇ ПЕНСІЇ??
Лучанка Показати IP 4 Квітня 2014 19:12
Вони цього не помітять,якби в них відібрали майно,яке вони награбували у народу -був би результат!
Анонім до Лучанка Показати IP 4 Квітня 2014 20:42
Хто де грабував докази факти в студію, як немає нема чого жовчю обливатись.
НЕЛУЧАНИН (від імені до Анонім Показати IP 4 Квітня 2014 21:54
певно, що не грабували. золотий батон подарували, раритетні авта не мої, бабки на мої рахунки за кордон хтось випадково перерахував, і т.д. бізнес у Австрії побудував чесною працею. от сашуня-стоматолог, наприклад, круглодобово зуби пиляв. на мільярд за два роки напиляв
Лучанка до Аноніма Показати IP 4 Квітня 2014 21:14
Заробили тяжкою працею в шахті.Ти напевно ж з таких же казнокрадів!
НЕЛУЧАНИН Показати IP 4 Квітня 2014 21:55
не заплатить азіров своїм адвокатам
розвідник Показати IP 5 Квітня 2014 06:21
перевірити усіх у кого пенсія більше 5000гр , лишити через суд,призначити 1300 гр і в карпати чистити ріки! Слава Україні !